Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Festivalyje „Radistai Village‘16“ gros geriausias Brazilijos DJ‘us

Festivalyje „Radistai Village‘16“ gros geriausias Brazilijos DJ‘us

Likus vos 8 dienoms iki elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalio „Radistai Village ‘16“, organizatoriai skelbia dar vieną pagrindinę šių metų žvaigždę. Liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje griaudėsiančiame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs garsusis Prancūzijos DJ‘us ir atlikėjas Michael Calfan, italų DJ‘us Luigi Madonna, vokiečių prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas „Format: B“, legendinis DJ‘us ir prodiuseris iš Vokietijos Moguai, Anglijos DJ‘us, prodiuseris, dainininkas ir dainų autorius „Shift K3Y“, vokiečių grupė „SONO“ ir geriausi mūsų šalies DJai – viso net 40 atlikėjų. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad festivalyje „Radistai Village‘16“ koncertuos ir geriausias Brazilijos DJ‘us Alok.

Ištraukos iš geriausių DJ Alok pasirodymų: http://bit.ly/29RwsQW

„Radistai niekada nestabdo, todėl šiandien oficialiai pranešame: pirmą kartą mūsų šalyje koncertuos geriausias Brazilijos DJ‘us Alok“, – puikiomis naujienomis dalinasi radistas Jonas Nainys.

„Esame laimingi, kad „Radistai Village‘16“ pagrindinių žvaigždžių sąrašą pavyko papildyti dar vienu ryškiu vardu – žurnalo „DJ Mag“ rinkimuose Brazilijos DJ‘umi Nr.1 išrinktu Alok“, – sakė radistas Rolandas Mackevičius.
Paskutinius bilietus į „Radistai Village‘16“ festivalį dar galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.
DJ Alok pasirodymas šių metų festivalyje „Tomorrowland Brasil 2016“: http://bit.ly/29REJr3

Vos keli elektroninės muzikos atlikėjai taip greitai ir sėkmingai užkariavo publikos simpatijas, kaip tai sugebėjo padaryti Brazilijoje gimęs Alok Petrillo. Charizma, profesionalumas ir kūrybiškumas – dėl šių savybių DJ Alok pasirodymai nepalieka abejingų. Abu jo tėvai yra profesionalūs DJ‘ai (Ekanta ir Swarup), todėl Alok su šokių muzika susipažino nuo pat kūdikystės. Sulaukęs 17 m. jaunuolis surengė pirmąjį didelį solo pasirodymą, o jau 2014 m. įtakingas muzikos žurnalas „DJ Mag“ paskelbė jį geriausiu DJ‘umi Brazilijoje. Prestižinis apdovanojimas atlikėjui buvo įteiktas tais pačiais metais vykusiame muzikos industrijos renginyje „Rio Music Conference“.

DJ Alok pasirodymas šių metų festivalyje „Lollapalooza Brasil 2016“: http://bit.ly/29FoCcn

2015-uosius metus Alok vadina tikrais proveržio metais. Pasauliniame „DJ Mag“ skelbiamo reitinge jis užėmė 44 vietą ir tapo pirmuoju brazilu, patekusiu į geriausių pasaulio DJ‘ų sąrašą. Tais pačiais metais DJ Alok pasirašė kontraktą su „Liaison Artists“ – pirmaujančia elektroninės muzikos atlikėjų agentūra Amerikoje. Šiandien atlikėjas yra kviečiamas groti visuose garsiausiuose elektroninės muzikos festivaliuose ir svarbiausiuose klubuose. Be to, DJ Alok yra didžiausio Brazilijos festivalio „Universo Paralello Festival“ ambasadorius ir organizatorius. Milijonus gerbėjų pasaulyje turintis Alok jau dabar pelnytai yra vadinamas vienu geriausių DJ‘ų pasaulyje.

DJ Alok pasirodymas festivalyje „Electric Daisy Carnival“: http://bit.ly/29Q42Ij

Liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje vyksiantį elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalį „Radistai Village ‘16“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.

DJ Alok pasirodymas festivalyje „Rock In Rio“: http://bit.ly/29Fw59P

Pilnas DJ Alok pasirodymo festivalyje „Tomorrowland Brasil 2016“ įrašas: http://bit.ly/29KOPrI