Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Festivalyje „Radistai Village‘16“ gros geriausias Brazilijos DJ‘us

Festivalyje „Radistai Village‘16“ gros geriausias Brazilijos DJ‘us

Likus vos 8 dienoms iki elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalio „Radistai Village ‘16“, organizatoriai skelbia dar vieną pagrindinę šių metų žvaigždę. Liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje griaudėsiančiame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs garsusis Prancūzijos DJ‘us ir atlikėjas Michael Calfan, italų DJ‘us Luigi Madonna, vokiečių prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas „Format: B“, legendinis DJ‘us ir prodiuseris iš Vokietijos Moguai, Anglijos DJ‘us, prodiuseris, dainininkas ir dainų autorius „Shift K3Y“, vokiečių grupė „SONO“ ir geriausi mūsų šalies DJai – viso net 40 atlikėjų. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad festivalyje „Radistai Village‘16“ koncertuos ir geriausias Brazilijos DJ‘us Alok.

Ištraukos iš geriausių DJ Alok pasirodymų: http://bit.ly/29RwsQW

„Radistai niekada nestabdo, todėl šiandien oficialiai pranešame: pirmą kartą mūsų šalyje koncertuos geriausias Brazilijos DJ‘us Alok“, – puikiomis naujienomis dalinasi radistas Jonas Nainys.

„Esame laimingi, kad „Radistai Village‘16“ pagrindinių žvaigždžių sąrašą pavyko papildyti dar vienu ryškiu vardu – žurnalo „DJ Mag“ rinkimuose Brazilijos DJ‘umi Nr.1 išrinktu Alok“, – sakė radistas Rolandas Mackevičius.
Paskutinius bilietus į „Radistai Village‘16“ festivalį dar galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.
DJ Alok pasirodymas šių metų festivalyje „Tomorrowland Brasil 2016“: http://bit.ly/29REJr3

Vos keli elektroninės muzikos atlikėjai taip greitai ir sėkmingai užkariavo publikos simpatijas, kaip tai sugebėjo padaryti Brazilijoje gimęs Alok Petrillo. Charizma, profesionalumas ir kūrybiškumas – dėl šių savybių DJ Alok pasirodymai nepalieka abejingų. Abu jo tėvai yra profesionalūs DJ‘ai (Ekanta ir Swarup), todėl Alok su šokių muzika susipažino nuo pat kūdikystės. Sulaukęs 17 m. jaunuolis surengė pirmąjį didelį solo pasirodymą, o jau 2014 m. įtakingas muzikos žurnalas „DJ Mag“ paskelbė jį geriausiu DJ‘umi Brazilijoje. Prestižinis apdovanojimas atlikėjui buvo įteiktas tais pačiais metais vykusiame muzikos industrijos renginyje „Rio Music Conference“.

DJ Alok pasirodymas šių metų festivalyje „Lollapalooza Brasil 2016“: http://bit.ly/29FoCcn

2015-uosius metus Alok vadina tikrais proveržio metais. Pasauliniame „DJ Mag“ skelbiamo reitinge jis užėmė 44 vietą ir tapo pirmuoju brazilu, patekusiu į geriausių pasaulio DJ‘ų sąrašą. Tais pačiais metais DJ Alok pasirašė kontraktą su „Liaison Artists“ – pirmaujančia elektroninės muzikos atlikėjų agentūra Amerikoje. Šiandien atlikėjas yra kviečiamas groti visuose garsiausiuose elektroninės muzikos festivaliuose ir svarbiausiuose klubuose. Be to, DJ Alok yra didžiausio Brazilijos festivalio „Universo Paralello Festival“ ambasadorius ir organizatorius. Milijonus gerbėjų pasaulyje turintis Alok jau dabar pelnytai yra vadinamas vienu geriausių DJ‘ų pasaulyje.

DJ Alok pasirodymas festivalyje „Electric Daisy Carnival“: http://bit.ly/29Q42Ij

Liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje vyksiantį elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalį „Radistai Village ‘16“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.

DJ Alok pasirodymas festivalyje „Rock In Rio“: http://bit.ly/29Fw59P

Pilnas DJ Alok pasirodymo festivalyje „Tomorrowland Brasil 2016“ įrašas: http://bit.ly/29KOPrI