Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Festivalyje „Radistai Village‘16“ gros geriausias Brazilijos DJ‘us

Festivalyje „Radistai Village‘16“ gros geriausias Brazilijos DJ‘us

Likus vos 8 dienoms iki elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalio „Radistai Village ‘16“, organizatoriai skelbia dar vieną pagrindinę šių metų žvaigždę. Liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje griaudėsiančiame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs garsusis Prancūzijos DJ‘us ir atlikėjas Michael Calfan, italų DJ‘us Luigi Madonna, vokiečių prodiuserių, didžėjų ir remiksuotojų duetas „Format: B“, legendinis DJ‘us ir prodiuseris iš Vokietijos Moguai, Anglijos DJ‘us, prodiuseris, dainininkas ir dainų autorius „Shift K3Y“, vokiečių grupė „SONO“ ir geriausi mūsų šalies DJai – viso net 40 atlikėjų. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad festivalyje „Radistai Village‘16“ koncertuos ir geriausias Brazilijos DJ‘us Alok.

Ištraukos iš geriausių DJ Alok pasirodymų: http://bit.ly/29RwsQW

„Radistai niekada nestabdo, todėl šiandien oficialiai pranešame: pirmą kartą mūsų šalyje koncertuos geriausias Brazilijos DJ‘us Alok“, – puikiomis naujienomis dalinasi radistas Jonas Nainys.

„Esame laimingi, kad „Radistai Village‘16“ pagrindinių žvaigždžių sąrašą pavyko papildyti dar vienu ryškiu vardu – žurnalo „DJ Mag“ rinkimuose Brazilijos DJ‘umi Nr.1 išrinktu Alok“, – sakė radistas Rolandas Mackevičius.
Paskutinius bilietus į „Radistai Village‘16“ festivalį dar galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.
DJ Alok pasirodymas šių metų festivalyje „Tomorrowland Brasil 2016“: http://bit.ly/29REJr3

Vos keli elektroninės muzikos atlikėjai taip greitai ir sėkmingai užkariavo publikos simpatijas, kaip tai sugebėjo padaryti Brazilijoje gimęs Alok Petrillo. Charizma, profesionalumas ir kūrybiškumas – dėl šių savybių DJ Alok pasirodymai nepalieka abejingų. Abu jo tėvai yra profesionalūs DJ‘ai (Ekanta ir Swarup), todėl Alok su šokių muzika susipažino nuo pat kūdikystės. Sulaukęs 17 m. jaunuolis surengė pirmąjį didelį solo pasirodymą, o jau 2014 m. įtakingas muzikos žurnalas „DJ Mag“ paskelbė jį geriausiu DJ‘umi Brazilijoje. Prestižinis apdovanojimas atlikėjui buvo įteiktas tais pačiais metais vykusiame muzikos industrijos renginyje „Rio Music Conference“.

DJ Alok pasirodymas šių metų festivalyje „Lollapalooza Brasil 2016“: http://bit.ly/29FoCcn

2015-uosius metus Alok vadina tikrais proveržio metais. Pasauliniame „DJ Mag“ skelbiamo reitinge jis užėmė 44 vietą ir tapo pirmuoju brazilu, patekusiu į geriausių pasaulio DJ‘ų sąrašą. Tais pačiais metais DJ Alok pasirašė kontraktą su „Liaison Artists“ – pirmaujančia elektroninės muzikos atlikėjų agentūra Amerikoje. Šiandien atlikėjas yra kviečiamas groti visuose garsiausiuose elektroninės muzikos festivaliuose ir svarbiausiuose klubuose. Be to, DJ Alok yra didžiausio Brazilijos festivalio „Universo Paralello Festival“ ambasadorius ir organizatorius. Milijonus gerbėjų pasaulyje turintis Alok jau dabar pelnytai yra vadinamas vienu geriausių DJ‘ų pasaulyje.

DJ Alok pasirodymas festivalyje „Electric Daisy Carnival“: http://bit.ly/29Q42Ij

Liepos 22 ir 23 dienomis Obuolių saloje vyksiantį elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalį „Radistai Village ‘16“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.

DJ Alok pasirodymas festivalyje „Rock In Rio“: http://bit.ly/29Fw59P

Pilnas DJ Alok pasirodymo festivalyje „Tomorrowland Brasil 2016“ įrašas: http://bit.ly/29KOPrI