Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Festivalis KILKIM ŽAIBU XVII Karščiausia vasaros saulėgrįžos šventė!

Festivalis KILKIM ŽAIBU XVII griaudės Žemaitijoje!

Senųjų tradicijų ir kitokios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU jau daugelį metų apjungia senąją baltų kultūrą ir šiuolaikini meną, muziką ir istoriją, alternatyvios muzikos kūrėjus ir gyvosios istorijos entuziastus, tokiu būdu sukurdamas inovacinę šiuolaikinės baltų kultūros erdvę kūrybingos ir meniškos pakraipos auditorijai.

Žiemgalą ir Žemaitiją jungiantis fenomenas KILKIM ŽAIBU šiemet vyks Žemaitijos etnografinio regiono širdyje – Varniuose. Festivalis vyks 2016 m. birželio 23 – 24 – 25 d., tris dienas ir tris naktis.

Festivalis gyvena kultūros sostinėse
Įdomus sutapimas, kad originalios stilistikos renginys keliauja ne tik iš regiono į regioną, bet ir iš vienos Lietuvos kultūros sostinės į kitą – iš 2015 m. kultūros sostinės Žagarės į 2016 m. kultūros sostinę – Telšius. Kadangi Varniai priklauso Telšių rajonui, Telšių rajono savivaldybė įtraukė festivalį į kitų metų kultūros sostinės renginių sąrašą ir tapo vieni iš festivalio generalinių rėmėjų.
Dėka bendradarbiavimo su Telšių rajono savivaldybe, festivalio apimtys numatomos didesnės nei įprastai visomis prasmėmis. Festivaliui yra skirta visa Lūksto ežero pakrantė. Tai bus didžiausia renginio teritorija (savo plotu) per visą jo istoriją. Pakrantės didžioji aikštė bus koncentruota aktyvioms pramogoms, mažoji aikštė bus skirta poilsiui, komfortiškai ramybės zonai.

Perspektyvos
Turėdami palankias galimybes, stengsimės sukurti platesnę senovinę edukacinę erdvę bei užtikrinti festivalio svorį stipriais aukšto meninio lygio atlikėjų koncertais. Šiuo metu vyksta aktyvi savitų ir originalių atlikėjų atranka. Jau galime prognozuoti, kad festivalyje bus daug Lietuvoje dar nematytų ir matytų kokybiškos, ekstremalios ir pikantiškos muzikos kūrėjų iš viso pasaulio. Todėl galite nusiteikti plačiai festivalio programai, kurioje savo vietą turės ir debiutuojantys perspektyvūs atlikėjai ir garsūs pasaulyje sunkiosios muzikos vardai. Rengti renginį pasišventusių iniciatorių tikslas – išlaikyti ilgametį festivalį kaip Baltijos krašto etninį ir savitą kultūrinį reiškinį, kuris daugeliui iš mūsų būtų suvokiamas kaip renginys, reprezentuojantis gimtą kraštą, kaip fenomenas, kurį galima vertinti tarptautiniame lygmenyje. Patinka jis ar ne, tesprendžia kiekvienas. Bet jis vyksta čia ir dabar, savas ir artimas iš pat šaknų. Festivalis išlieka atviras visiems norintiems prisidėti ir kryptingai žengia toliau pasirinktu sunkiosios muzikos gurmanų keliu.

Programa
Numatoma festivalio KILKIM ŽAIBU XVII programa:
1. Birželio 23 d., ketvirtadienis, senovinė programa „Rasų“ tema. Baltų genčių sueiga, amatai, karyba, archainis folkloras, apeigos, žaidimai, dainos, šokiai, laužai...
2. Birželio 24 d., penktadienis, tradicinė festivalio „Rasos su Žaibais“ programa. Nuo archainio folkloro, amatų ir karybos iki pagoniškos sunkiosios muzikos.
3. Birželio 25 d., šeštadienis, „Žaibų“ programa, šiuolaikinio užimtumo pramogos, įvairių žanrų sunkioji muzika.

Pirmųjų 300 bilietų kaina – 25 €.
Vėliau bilietai brangs.