Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Festivalis KILKIM ŽAIBU XVII Karščiausia vasaros saulėgrįžos šventė!

Festivalis KILKIM ŽAIBU XVII griaudės Žemaitijoje!

Senųjų tradicijų ir kitokios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU jau daugelį metų apjungia senąją baltų kultūrą ir šiuolaikini meną, muziką ir istoriją, alternatyvios muzikos kūrėjus ir gyvosios istorijos entuziastus, tokiu būdu sukurdamas inovacinę šiuolaikinės baltų kultūros erdvę kūrybingos ir meniškos pakraipos auditorijai.

Žiemgalą ir Žemaitiją jungiantis fenomenas KILKIM ŽAIBU šiemet vyks Žemaitijos etnografinio regiono širdyje – Varniuose. Festivalis vyks 2016 m. birželio 23 – 24 – 25 d., tris dienas ir tris naktis.

Festivalis gyvena kultūros sostinėse
Įdomus sutapimas, kad originalios stilistikos renginys keliauja ne tik iš regiono į regioną, bet ir iš vienos Lietuvos kultūros sostinės į kitą – iš 2015 m. kultūros sostinės Žagarės į 2016 m. kultūros sostinę – Telšius. Kadangi Varniai priklauso Telšių rajonui, Telšių rajono savivaldybė įtraukė festivalį į kitų metų kultūros sostinės renginių sąrašą ir tapo vieni iš festivalio generalinių rėmėjų.
Dėka bendradarbiavimo su Telšių rajono savivaldybe, festivalio apimtys numatomos didesnės nei įprastai visomis prasmėmis. Festivaliui yra skirta visa Lūksto ežero pakrantė. Tai bus didžiausia renginio teritorija (savo plotu) per visą jo istoriją. Pakrantės didžioji aikštė bus koncentruota aktyvioms pramogoms, mažoji aikštė bus skirta poilsiui, komfortiškai ramybės zonai.

Perspektyvos
Turėdami palankias galimybes, stengsimės sukurti platesnę senovinę edukacinę erdvę bei užtikrinti festivalio svorį stipriais aukšto meninio lygio atlikėjų koncertais. Šiuo metu vyksta aktyvi savitų ir originalių atlikėjų atranka. Jau galime prognozuoti, kad festivalyje bus daug Lietuvoje dar nematytų ir matytų kokybiškos, ekstremalios ir pikantiškos muzikos kūrėjų iš viso pasaulio. Todėl galite nusiteikti plačiai festivalio programai, kurioje savo vietą turės ir debiutuojantys perspektyvūs atlikėjai ir garsūs pasaulyje sunkiosios muzikos vardai. Rengti renginį pasišventusių iniciatorių tikslas – išlaikyti ilgametį festivalį kaip Baltijos krašto etninį ir savitą kultūrinį reiškinį, kuris daugeliui iš mūsų būtų suvokiamas kaip renginys, reprezentuojantis gimtą kraštą, kaip fenomenas, kurį galima vertinti tarptautiniame lygmenyje. Patinka jis ar ne, tesprendžia kiekvienas. Bet jis vyksta čia ir dabar, savas ir artimas iš pat šaknų. Festivalis išlieka atviras visiems norintiems prisidėti ir kryptingai žengia toliau pasirinktu sunkiosios muzikos gurmanų keliu.

Programa
Numatoma festivalio KILKIM ŽAIBU XVII programa:
1. Birželio 23 d., ketvirtadienis, senovinė programa „Rasų“ tema. Baltų genčių sueiga, amatai, karyba, archainis folkloras, apeigos, žaidimai, dainos, šokiai, laužai...
2. Birželio 24 d., penktadienis, tradicinė festivalio „Rasos su Žaibais“ programa. Nuo archainio folkloro, amatų ir karybos iki pagoniškos sunkiosios muzikos.
3. Birželio 25 d., šeštadienis, „Žaibų“ programa, šiuolaikinio užimtumo pramogos, įvairių žanrų sunkioji muzika.

Pirmųjų 300 bilietų kaina – 25 €.
Vėliau bilietai brangs.