Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Festivalis KILKIM ŽAIBU XVII Karščiausia vasaros saulėgrįžos šventė!

Festivalis KILKIM ŽAIBU XVII griaudės Žemaitijoje!

Senųjų tradicijų ir kitokios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU jau daugelį metų apjungia senąją baltų kultūrą ir šiuolaikini meną, muziką ir istoriją, alternatyvios muzikos kūrėjus ir gyvosios istorijos entuziastus, tokiu būdu sukurdamas inovacinę šiuolaikinės baltų kultūros erdvę kūrybingos ir meniškos pakraipos auditorijai.

Žiemgalą ir Žemaitiją jungiantis fenomenas KILKIM ŽAIBU šiemet vyks Žemaitijos etnografinio regiono širdyje – Varniuose. Festivalis vyks 2016 m. birželio 23 – 24 – 25 d., tris dienas ir tris naktis.

Festivalis gyvena kultūros sostinėse
Įdomus sutapimas, kad originalios stilistikos renginys keliauja ne tik iš regiono į regioną, bet ir iš vienos Lietuvos kultūros sostinės į kitą – iš 2015 m. kultūros sostinės Žagarės į 2016 m. kultūros sostinę – Telšius. Kadangi Varniai priklauso Telšių rajonui, Telšių rajono savivaldybė įtraukė festivalį į kitų metų kultūros sostinės renginių sąrašą ir tapo vieni iš festivalio generalinių rėmėjų.
Dėka bendradarbiavimo su Telšių rajono savivaldybe, festivalio apimtys numatomos didesnės nei įprastai visomis prasmėmis. Festivaliui yra skirta visa Lūksto ežero pakrantė. Tai bus didžiausia renginio teritorija (savo plotu) per visą jo istoriją. Pakrantės didžioji aikštė bus koncentruota aktyvioms pramogoms, mažoji aikštė bus skirta poilsiui, komfortiškai ramybės zonai.

Perspektyvos
Turėdami palankias galimybes, stengsimės sukurti platesnę senovinę edukacinę erdvę bei užtikrinti festivalio svorį stipriais aukšto meninio lygio atlikėjų koncertais. Šiuo metu vyksta aktyvi savitų ir originalių atlikėjų atranka. Jau galime prognozuoti, kad festivalyje bus daug Lietuvoje dar nematytų ir matytų kokybiškos, ekstremalios ir pikantiškos muzikos kūrėjų iš viso pasaulio. Todėl galite nusiteikti plačiai festivalio programai, kurioje savo vietą turės ir debiutuojantys perspektyvūs atlikėjai ir garsūs pasaulyje sunkiosios muzikos vardai. Rengti renginį pasišventusių iniciatorių tikslas – išlaikyti ilgametį festivalį kaip Baltijos krašto etninį ir savitą kultūrinį reiškinį, kuris daugeliui iš mūsų būtų suvokiamas kaip renginys, reprezentuojantis gimtą kraštą, kaip fenomenas, kurį galima vertinti tarptautiniame lygmenyje. Patinka jis ar ne, tesprendžia kiekvienas. Bet jis vyksta čia ir dabar, savas ir artimas iš pat šaknų. Festivalis išlieka atviras visiems norintiems prisidėti ir kryptingai žengia toliau pasirinktu sunkiosios muzikos gurmanų keliu.

Programa
Numatoma festivalio KILKIM ŽAIBU XVII programa:
1. Birželio 23 d., ketvirtadienis, senovinė programa „Rasų“ tema. Baltų genčių sueiga, amatai, karyba, archainis folkloras, apeigos, žaidimai, dainos, šokiai, laužai...
2. Birželio 24 d., penktadienis, tradicinė festivalio „Rasos su Žaibais“ programa. Nuo archainio folkloro, amatų ir karybos iki pagoniškos sunkiosios muzikos.
3. Birželio 25 d., šeštadienis, „Žaibų“ programa, šiuolaikinio užimtumo pramogos, įvairių žanrų sunkioji muzika.

Pirmųjų 300 bilietų kaina – 25 €.
Vėliau bilietai brangs.