Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Festivalis ''KILKIM ŽAIBU 2015''

Festivalis KILKIM ŽAIBU grįžta į Žiemgalą!

Pirmi 300 bilietų po 85 Lt (24,62 EUR). Kiti po 95 Lt (27,51 EUR).

Gimęs Žiemgalos regione, Joniškyje, senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU paskutiniuosius 5-erius metus vyko Žemaitijoje, Varniuose. Žemaitijoje atšventę 15 metų jubiliejų, trokšdami atsinaujinimo ir naujų potyrių, mes vėl leidomės į naujos erdvės paieškas. Šį kartą pasirinkome Lietuviškos Žiemgalos sostinę – Žagarę.
Festivalis KILKIM ŽAIBU XVI vyks 2015 m. birželio 26-27 d. Žagarėje, šalia istoriškai svarbaus Žiemgalos kraštui Raktės piliakalnio, Žvelgaičio ežero pakrantėje. Žiemgalos kraštui pagerbti skirto festivalio tema – grįžimas prie savo šaknų, amžinai besisukantis ratas, praeities ir ateities susiliejimas dabartyje.

Vienas seniausių šalies miestų – Žagarė – 2015-aisiais bus metų Lietuvos kultūros sostinė. Festivalis KILKIM ŽAIBU jau yra įtrauktas į kultūros sostinės renginių sąrašą. Ar festivalio viešnagė į Žagarę užtruks daugiau nei vienerius metus, kol kas nežinome, bet esame tikri, kad festivalis ateinančiais metais Žagarėje trenks pilna jėga! Renginys truks viena diena trumpiau nei įprastai ¬¬– jis vyks dvi dienas ir dvi naktis. Bet tai bus tikra „Žaibo koncentracija“, orientuota į kokybę, o ne į kiekybę – kokybiškas, išgrynintas ir ambicingas „Žaibų“ žygis į Žiemgalą!
Svarbu paminėti, kad pradedant naują „Žaibų“ festivalio ratą, atsinaujina ir organizatorių gretos. Festivalis nenukryps toli nuo savo idėjinio kamieno, bet mes nesistengiame laikytis varžančių klišių ir laužome visas įsigalėjusias ir iš dalies primestas festivaliui ribas. Mums nėra svarbu, kokiais pavadinimais įvardinti kolektyvų, kurie pas mus dalyvauja, muzikiniai žanrai. Mums svarbu, kad festivalis bręstu kaip gyvas organizmas kartu su mumis ir mumyse. Festivalis išlieka mūsų vizijoje kaip žadinanti, gyvybingumu trykštanti bekompromisinė energija, kartą per metus pakylėjanti savo lankytojus į kitą erdvės, emocijų kulminacijos ir laikmečio pajautimą. Todėl galite nusiteikti pačių įvairiausių, ekstremaliausių, pikantiškiausių ir originaliausių kokybiškos muzikos kūrėjų apsilankymo mūsų renginyje. Festivalis kryptingai žengia toliau pasirinktu sunkiosios muzikos  gurmanų keliu.

Pirmieji festivalio dalyviai:
KING OF ASGARD – viking metalo veteranai iš Švedijos;
BÖLZER – unikalaus metalo kūrėjai iš Šveicarijos;

Viso festivalyje bus virš 30 kolektyvų iš 11 valstybių. Apie juos, kaip įprasta, pranešime vėliau, nes laiko turime dar tikrai daug.