Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Festivalis ''KILKIM ŽAIBU 2015''

Festivalis KILKIM ŽAIBU grįžta į Žiemgalą!

Pirmi 300 bilietų po 85 Lt (24,62 EUR). Kiti po 95 Lt (27,51 EUR).

Gimęs Žiemgalos regione, Joniškyje, senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU paskutiniuosius 5-erius metus vyko Žemaitijoje, Varniuose. Žemaitijoje atšventę 15 metų jubiliejų, trokšdami atsinaujinimo ir naujų potyrių, mes vėl leidomės į naujos erdvės paieškas. Šį kartą pasirinkome Lietuviškos Žiemgalos sostinę – Žagarę.
Festivalis KILKIM ŽAIBU XVI vyks 2015 m. birželio 26-27 d. Žagarėje, šalia istoriškai svarbaus Žiemgalos kraštui Raktės piliakalnio, Žvelgaičio ežero pakrantėje. Žiemgalos kraštui pagerbti skirto festivalio tema – grįžimas prie savo šaknų, amžinai besisukantis ratas, praeities ir ateities susiliejimas dabartyje.

Vienas seniausių šalies miestų – Žagarė – 2015-aisiais bus metų Lietuvos kultūros sostinė. Festivalis KILKIM ŽAIBU jau yra įtrauktas į kultūros sostinės renginių sąrašą. Ar festivalio viešnagė į Žagarę užtruks daugiau nei vienerius metus, kol kas nežinome, bet esame tikri, kad festivalis ateinančiais metais Žagarėje trenks pilna jėga! Renginys truks viena diena trumpiau nei įprastai ¬¬– jis vyks dvi dienas ir dvi naktis. Bet tai bus tikra „Žaibo koncentracija“, orientuota į kokybę, o ne į kiekybę – kokybiškas, išgrynintas ir ambicingas „Žaibų“ žygis į Žiemgalą!
Svarbu paminėti, kad pradedant naują „Žaibų“ festivalio ratą, atsinaujina ir organizatorių gretos. Festivalis nenukryps toli nuo savo idėjinio kamieno, bet mes nesistengiame laikytis varžančių klišių ir laužome visas įsigalėjusias ir iš dalies primestas festivaliui ribas. Mums nėra svarbu, kokiais pavadinimais įvardinti kolektyvų, kurie pas mus dalyvauja, muzikiniai žanrai. Mums svarbu, kad festivalis bręstu kaip gyvas organizmas kartu su mumis ir mumyse. Festivalis išlieka mūsų vizijoje kaip žadinanti, gyvybingumu trykštanti bekompromisinė energija, kartą per metus pakylėjanti savo lankytojus į kitą erdvės, emocijų kulminacijos ir laikmečio pajautimą. Todėl galite nusiteikti pačių įvairiausių, ekstremaliausių, pikantiškiausių ir originaliausių kokybiškos muzikos kūrėjų apsilankymo mūsų renginyje. Festivalis kryptingai žengia toliau pasirinktu sunkiosios muzikos  gurmanų keliu.

Pirmieji festivalio dalyviai:
KING OF ASGARD – viking metalo veteranai iš Švedijos;
BÖLZER – unikalaus metalo kūrėjai iš Šveicarijos;

Viso festivalyje bus virš 30 kolektyvų iš 11 valstybių. Apie juos, kaip įprasta, pranešime vėliau, nes laiko turime dar tikrai daug.