Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Festivalis ''KILKIM ŽAIBU 2015''

Festivalis KILKIM ŽAIBU grįžta į Žiemgalą!

Pirmi 300 bilietų po 85 Lt (24,62 EUR). Kiti po 95 Lt (27,51 EUR).

Gimęs Žiemgalos regione, Joniškyje, senųjų tradicijų ir sunkiosios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU paskutiniuosius 5-erius metus vyko Žemaitijoje, Varniuose. Žemaitijoje atšventę 15 metų jubiliejų, trokšdami atsinaujinimo ir naujų potyrių, mes vėl leidomės į naujos erdvės paieškas. Šį kartą pasirinkome Lietuviškos Žiemgalos sostinę – Žagarę.
Festivalis KILKIM ŽAIBU XVI vyks 2015 m. birželio 26-27 d. Žagarėje, šalia istoriškai svarbaus Žiemgalos kraštui Raktės piliakalnio, Žvelgaičio ežero pakrantėje. Žiemgalos kraštui pagerbti skirto festivalio tema – grįžimas prie savo šaknų, amžinai besisukantis ratas, praeities ir ateities susiliejimas dabartyje.

Vienas seniausių šalies miestų – Žagarė – 2015-aisiais bus metų Lietuvos kultūros sostinė. Festivalis KILKIM ŽAIBU jau yra įtrauktas į kultūros sostinės renginių sąrašą. Ar festivalio viešnagė į Žagarę užtruks daugiau nei vienerius metus, kol kas nežinome, bet esame tikri, kad festivalis ateinančiais metais Žagarėje trenks pilna jėga! Renginys truks viena diena trumpiau nei įprastai ¬¬– jis vyks dvi dienas ir dvi naktis. Bet tai bus tikra „Žaibo koncentracija“, orientuota į kokybę, o ne į kiekybę – kokybiškas, išgrynintas ir ambicingas „Žaibų“ žygis į Žiemgalą!
Svarbu paminėti, kad pradedant naują „Žaibų“ festivalio ratą, atsinaujina ir organizatorių gretos. Festivalis nenukryps toli nuo savo idėjinio kamieno, bet mes nesistengiame laikytis varžančių klišių ir laužome visas įsigalėjusias ir iš dalies primestas festivaliui ribas. Mums nėra svarbu, kokiais pavadinimais įvardinti kolektyvų, kurie pas mus dalyvauja, muzikiniai žanrai. Mums svarbu, kad festivalis bręstu kaip gyvas organizmas kartu su mumis ir mumyse. Festivalis išlieka mūsų vizijoje kaip žadinanti, gyvybingumu trykštanti bekompromisinė energija, kartą per metus pakylėjanti savo lankytojus į kitą erdvės, emocijų kulminacijos ir laikmečio pajautimą. Todėl galite nusiteikti pačių įvairiausių, ekstremaliausių, pikantiškiausių ir originaliausių kokybiškos muzikos kūrėjų apsilankymo mūsų renginyje. Festivalis kryptingai žengia toliau pasirinktu sunkiosios muzikos  gurmanų keliu.

Pirmieji festivalio dalyviai:
KING OF ASGARD – viking metalo veteranai iš Švedijos;
BÖLZER – unikalaus metalo kūrėjai iš Šveicarijos;

Viso festivalyje bus virš 30 kolektyvų iš 11 valstybių. Apie juos, kaip įprasta, pranešime vėliau, nes laiko turime dar tikrai daug.