Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Festivalio ''Saulėtosios naktys'' scenoje - Keistuolių teatro aktorius ir dainininkas Andrius Kaniava

Rugpjūčio 21-24 dienomis „Saulėtųjų naktų“ festivalio dalyviai ir vėl pasiners į muzikos sūkurį ir linksmas pramogas. Jau septintąjį kartą organizuojamas nekomercinis muzikos, meno ir neformalios veiklos festivalis šiemet žada dar daugiau įspūdžių. Kaip ir visada, festivalio dalyviu net 3 dienas džiugins koncertai bei kūrybinės dirbtuvės. Pirmą kartą festivalio istorijoje ant scenos užlips ir gerai Lietuvos publikai žinomas talentingas aktorius bei dainų ir tekstų kūrėjas Andrius Kaniava.

Gimęs Kaune, įgijęs žinių Vilniuje, Andrius pradėjo aktoriaus karjerą. Kaip teigia pats Andrius, būdamas Marijampolės dramos teatre, iš neturėjimo ką veikti jis pradėjo kurti pirmąsias dainas. Tačiau daugumai šis žmogus asocijuojasi būtent su Keistuolių teatru, kur jis dirba nuo 1990 metų ir kur mes galime mėgautis jo pasirodymais bei režisūros darbais iki šių dienų.

Andrių Kaniavą auditorija pažįsta iš nuoširdžių dainų, kurių tekstai randa kelią į kiekvieno klausytojo širdį. Užburianti, paprasta lietuviška Andriaus muzika jau tapo jaukių vasaros festivalių atributu. Šis atlikėjas per savo dainas su melomanais dalinasi ne tik kūryba, bet ir išgyvenimais, mintimis. Viename interviu Andrius teigė, jog menas yra socialus, tad jis turi paliesti žmones. Tai savotiškai parodo šio bardo poziciją apie meną ir kaip jis, būdamas dainininko amplua, sugeba palaikyti ryši su klausytojais.

Organizatoriai praneša, kad Andrių Kaniavą ant scenos dalyviai išvys antrąją festivalio dieną – rugpjūčio 22 d., penktadienį. Penktadienio vakaro koncerte savo pasirodymus surengs ir grupė Pilnatys, Artūras Dubaka, Eglė Ancevičiūtė, Clotilde Solange Morhaim ir Martin Wall, Michailas Denisenko su grupe, No Intro, Music Inwallwed. Festivalis „Saulėtosios naktys“ jau ne pirmus metus kviečia atlikėjus ir menininkus interakcijai su publika. Tad nekantriai laukiame Andriaus Kaniavos pasirodymo jaukioje festivalio aplinkoje.