Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Festivalio ''Saulėtosios naktys'' scenoje - Keistuolių teatro aktorius ir dainininkas Andrius Kaniava

Rugpjūčio 21-24 dienomis „Saulėtųjų naktų“ festivalio dalyviai ir vėl pasiners į muzikos sūkurį ir linksmas pramogas. Jau septintąjį kartą organizuojamas nekomercinis muzikos, meno ir neformalios veiklos festivalis šiemet žada dar daugiau įspūdžių. Kaip ir visada, festivalio dalyviu net 3 dienas džiugins koncertai bei kūrybinės dirbtuvės. Pirmą kartą festivalio istorijoje ant scenos užlips ir gerai Lietuvos publikai žinomas talentingas aktorius bei dainų ir tekstų kūrėjas Andrius Kaniava.

Gimęs Kaune, įgijęs žinių Vilniuje, Andrius pradėjo aktoriaus karjerą. Kaip teigia pats Andrius, būdamas Marijampolės dramos teatre, iš neturėjimo ką veikti jis pradėjo kurti pirmąsias dainas. Tačiau daugumai šis žmogus asocijuojasi būtent su Keistuolių teatru, kur jis dirba nuo 1990 metų ir kur mes galime mėgautis jo pasirodymais bei režisūros darbais iki šių dienų.

Andrių Kaniavą auditorija pažįsta iš nuoširdžių dainų, kurių tekstai randa kelią į kiekvieno klausytojo širdį. Užburianti, paprasta lietuviška Andriaus muzika jau tapo jaukių vasaros festivalių atributu. Šis atlikėjas per savo dainas su melomanais dalinasi ne tik kūryba, bet ir išgyvenimais, mintimis. Viename interviu Andrius teigė, jog menas yra socialus, tad jis turi paliesti žmones. Tai savotiškai parodo šio bardo poziciją apie meną ir kaip jis, būdamas dainininko amplua, sugeba palaikyti ryši su klausytojais.

Organizatoriai praneša, kad Andrių Kaniavą ant scenos dalyviai išvys antrąją festivalio dieną – rugpjūčio 22 d., penktadienį. Penktadienio vakaro koncerte savo pasirodymus surengs ir grupė Pilnatys, Artūras Dubaka, Eglė Ancevičiūtė, Clotilde Solange Morhaim ir Martin Wall, Michailas Denisenko su grupe, No Intro, Music Inwallwed. Festivalis „Saulėtosios naktys“ jau ne pirmus metus kviečia atlikėjus ir menininkus interakcijai su publika. Tad nekantriai laukiame Andriaus Kaniavos pasirodymo jaukioje festivalio aplinkoje.