Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Festivalio GAIDA koncertas ''Sympho-G''. Bilietai jau prekyboje!

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Solistas – GAVRIEL LIPKIND (naujosios kartos violončelės virtuozas iš Izraelio)
Dirigentas – MARTINŠ OZOLINŠ (Latvija)

Koncerto programoje:
Micheal Gordon. Pekino harmonija / Beijing Harmony
Bronius Kutavičius. Žana D‘Ark (pasaulinė premjera)
Philip Glass. Koncertas violončelei ir orkestrui Nr. 2 “Naqoyqatsi”

Didžiausiame ir svarbiausiame Baltijos regiono šiuolaikinės muzikos festivalyje „Gaida“ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras yra reikšmingai įrašęs savo vardą. Orkestrui dažnai suteikiama garbė surengti pradžios arba baigiamąjį koncertą, patikimos lietuvių kompozitorių premjeros ir įmantrios bei iškalbingos garsiausių šiandienos pasaulio kompozitorių partitūros. Tad ir šį 26-ąjį koncertų sezoną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ištikimai laikosi šios tradicijos ir ruošiasi nudžiuginti publiką išties įspūdinga programa. Koncerte skambės vieno žymiausių dabarties JAV kompozitorių Michaelo Gordono naujausias kūrinys orkestrui ir iškiliausio šių laikų lietuvių kompozitoriaus Broniaus Kutavičiaus kūrinio pasaulinė premjera. Koncertą vainikuos kultinio amerikiečių kūrėjo Philipo Glasso vienas ryškiausių kūrinių violončelei ir orkestrui, kurį  Glassas 2012 m. sukūrė pagal savo garso takelį žymiajam Godfrey Reggio filmui "Naqoyqatsi: Life as War" ("Gyvenimas kaip karas", 2002), įrašytą paties Yo-Yo Ma.