Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Festivalio GAIDA koncertas ''Sympho-G''. Bilietai jau prekyboje!

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Solistas – GAVRIEL LIPKIND (naujosios kartos violončelės virtuozas iš Izraelio)
Dirigentas – MARTINŠ OZOLINŠ (Latvija)

Koncerto programoje:
Micheal Gordon. Pekino harmonija / Beijing Harmony
Bronius Kutavičius. Žana D‘Ark (pasaulinė premjera)
Philip Glass. Koncertas violončelei ir orkestrui Nr. 2 “Naqoyqatsi”

Didžiausiame ir svarbiausiame Baltijos regiono šiuolaikinės muzikos festivalyje „Gaida“ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras yra reikšmingai įrašęs savo vardą. Orkestrui dažnai suteikiama garbė surengti pradžios arba baigiamąjį koncertą, patikimos lietuvių kompozitorių premjeros ir įmantrios bei iškalbingos garsiausių šiandienos pasaulio kompozitorių partitūros. Tad ir šį 26-ąjį koncertų sezoną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ištikimai laikosi šios tradicijos ir ruošiasi nudžiuginti publiką išties įspūdinga programa. Koncerte skambės vieno žymiausių dabarties JAV kompozitorių Michaelo Gordono naujausias kūrinys orkestrui ir iškiliausio šių laikų lietuvių kompozitoriaus Broniaus Kutavičiaus kūrinio pasaulinė premjera. Koncertą vainikuos kultinio amerikiečių kūrėjo Philipo Glasso vienas ryškiausių kūrinių violončelei ir orkestrui, kurį  Glassas 2012 m. sukūrė pagal savo garso takelį žymiajam Godfrey Reggio filmui "Naqoyqatsi: Life as War" ("Gyvenimas kaip karas", 2002), įrašytą paties Yo-Yo Ma.