Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Electric String Quartet ASTURIA

Šiuolaikiniai elektroninių instrumentų tembrai, spalvingi scenos kostiumai ir choreografija „Asturia” pasirodymus paverčia įspūdingu muzikiniu spektakliu, o autorinė garsių kūrinių muzika stebina savo nauju unikaliu skambesiu.

„Asturia” kvarteto narės — jaunos talentingos muzikantės, turinčios aukštąjį muzikinį Nacionalinės P. I. Čaikovskio akademijos išsilavinimą. Vera Valijeva (smuikas), Jekaterina Golovko (smuikas), Jelena Moskalenko (altas) ir Miroslava Cybka (violončelė) – daugkartinės valstybinių smuikininkų ir violončelininkų konkursų nugalėtojos, turinčios solinio ir kamerinio atlikimo patirtį.

Iš pradžių jaunos muzikantės įkūrė klasikinį styginių instrumentų kvartetą, o savo pirmąsias šiuolaikines aranžuotes pradėjo groti 2000 metais, ir tik praėjus šešiems metams, akustinius muzikinius instrumentus jos pakeitė elektroniniais. Kiekvienas ansamblio repertuaro numeris – tai ne tik gyva muzika, bet ir įspūdingas choreografinis spektaklis.

„Asturia” pavadinimas kvartetui buvo suteiktas pagal garsaus ispanų kompozitoriaus Isaako Albeniso kūrinį „Asturias”. Būtent pagal šią kompoziciją kvartetas sukūrė savo pirmąją šiuolaikinį numerį ir nuo to laiko „Asturias” tapo vizitine kolektyvo kortele. Aistra ir temperamentas, ekspresija ir emocionalumas, galinga energija ir kontrastų žaismas tapo pagrindiniais „Asturia” kvarteto kūrybos bruožais.

„Asturia” kvartetas jau pakerėjo daugelio pasaulio šalių žiūrovų širdis, o rugsėjo mėnesį su savo šou programa koncertuos Lietuvoje. Būtinai apsilankykte!