Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų krepšinio klubas ''BC Sūduva''

Bilietai jau prekyboje! Ateik ir palaikyk savo komandą!

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Electric String Quartet ASTURIA

Šiuolaikiniai elektroninių instrumentų tembrai, spalvingi scenos kostiumai ir choreografija „Asturia” pasirodymus paverčia įspūdingu muzikiniu spektakliu, o autorinė garsių kūrinių muzika stebina savo nauju unikaliu skambesiu.

„Asturia” kvarteto narės — jaunos talentingos muzikantės, turinčios aukštąjį muzikinį Nacionalinės P. I. Čaikovskio akademijos išsilavinimą. Vera Valijeva (smuikas), Jekaterina Golovko (smuikas), Jelena Moskalenko (altas) ir Miroslava Cybka (violončelė) – daugkartinės valstybinių smuikininkų ir violončelininkų konkursų nugalėtojos, turinčios solinio ir kamerinio atlikimo patirtį.

Iš pradžių jaunos muzikantės įkūrė klasikinį styginių instrumentų kvartetą, o savo pirmąsias šiuolaikines aranžuotes pradėjo groti 2000 metais, ir tik praėjus šešiems metams, akustinius muzikinius instrumentus jos pakeitė elektroniniais. Kiekvienas ansamblio repertuaro numeris – tai ne tik gyva muzika, bet ir įspūdingas choreografinis spektaklis.

„Asturia” pavadinimas kvartetui buvo suteiktas pagal garsaus ispanų kompozitoriaus Isaako Albeniso kūrinį „Asturias”. Būtent pagal šią kompoziciją kvartetas sukūrė savo pirmąją šiuolaikinį numerį ir nuo to laiko „Asturias” tapo vizitine kolektyvo kortele. Aistra ir temperamentas, ekspresija ir emocionalumas, galinga energija ir kontrastų žaismas tapo pagrindiniais „Asturia” kvarteto kūrybos bruožais.

„Asturia” kvartetas jau pakerėjo daugelio pasaulio šalių žiūrovų širdis, o rugsėjo mėnesį su savo šou programa koncertuos Lietuvoje. Būtinai apsilankykte!