Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Efarma ekstremalus bėgimas ''Bebro kelias''

Netrukus bilietai prekyboje! Išankstiniai bilietai tik 16 Eur! Vėliau brangs iki 30 Eur!

EFARMA ekstremalus bėgimas „Bebro kelias“ 2015 08 09.

Ketvirtus metus iš eilės organizuojame netradicinį ekstremalų bėgimą per pelkes su kliūtimis „Bebro kelias“.  Efarma ekstremalaus bėgimo varžyboms bus paruošta 5 ir 10 km trasa, kurioje dalyviai turės įveikti net 20 kliūčių.  Vaikai galės įveikti nesudėtingą vaikų trasą.

Stiprių pojūčių mėgėjai adrenalino pasisemti ir jėgas išbandyti gali iš pirmo žvilgsnio neįžengiamose pelkėse Širvintų rajone, vos 40 kilometrų nuo Vilniaus.
Norintys dalyvauti renginyje turi iš anksto registruotis, nes bilietai brangs.
Akimirkos iš vykusių varžybų “Bebro kelias” >>( http://bebrokelias.lt/Ekstremalus_begimas_2014)

Papildoma info: Nuo rugpjūčio 3 d.  (8 val. iki 17 val.) iki rugpjūčio 7 d.  (8 val. iki 17 val.) atsiimti dalyvių numerius bus galima „Efarma“ vaistinėje. Dalyviai turi pateikti bilietą. Rugpjūčio 9 d. nuo 9 val. iki 11:30 val. atsiimti dalyvių numerius ir užsiregistruoti į „Bebro kelią“ galėsite renginio vietoje (Širvintų r., Pamusės kaimas).

Visi nusipirkę bilietą į renginį, gaus 10 proc. nuolaidą apsipirkti Efarma vaistinėje www.efarma.lt Įvedus kodą.