Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Džiazo diena Tauragėje: Stanley Breckenridge ir Jazz Band Ball Orchestra

Jau seniai tauragiškių ausis lepino kimus, egzotiniu prieskoniu pagardintas vokalas, lydimas švelnių pučiamųjų, styginių ir klavišinių instrumentų garsų. Jeigu sunku net prisiminti, kada tokiu renginiu teko mėgautis paskutinį kartą, ilgai laukti nebereikės, nes liepos 30  į Tauragę atvyksta džiazo karalius iš Amerikos Stanley Breckenridge ir  vienas seniausių bei populiariausių Lenkijos džiazo kolektyvų “Jazz Band Ball Orchestra”.

Liepos 30 dieną Tauragės pilies kiemelis virs mažąja džiazo sala. Mūsų mieste pirmą kartą koncertuos Stanley Breckenridge - dainininkas, kompozitorius, pianistas,  Claremont Graduate universiteto muzikologijos daktaras, dėstantis muzikologiją bei sėkmingai koncertuojantis JAV, Prancūzijoje, Japonijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, ir kitose pasaulio šalyse. Šio dainininko atliekamai muzikai nereikia ypatingos manieros ar specialaus atlikimo stiliaus įvardinimo. S. Breckenridge ir jo atliekama muzika – jau yra unikali maniera ir improvizacijos pavyzdys! Atlikėjo muzikinį repertuarą sudaro net tik soliniai autoriniai kūriniai, bet ir tokių pasaulinio garso žvaidždžių kaip  Nancy Sinatra, Bobby Bland, Bill Cosby kūryba. S. Breckenridge diskografiją puošia septyni išleisti soliniai albumai bei keletas knygų muzikos tema.

Kartu su S. Breckenridge tą vakarą scenoje pasirodys ir “Jazz Band Ball Orchestra”  - vienas seniausių ir populiariausių Lenkijos džiazo kolektyvų, įkurtas daugiau kaip  prieš 52 metus, būrelio studentų Krokuvos aukštojoje muzikos mokykloje.  Įvairiose pasaulio šalyse koncertuojantis kolektyvas yra išleidęs daugiau kaip 40 solinių vinilo kompaktinių plokštelių. Trumpiausias ir taikliausias apibūdinimas, kas yra  “Jazz Band Ball Orchestra” muzika: Amstrongo tradicija, Elingtono improvizacija, žiupsnelis Boogie ir šiek tiek Latina įniršio. Viskas sumaišoma su geru šou ir kūrybingu atlikimu. Tai ne triukšminga diksilendo muzika, bet ir elegantiškai parinktas muzikos repertuaras.

Pėda ritmingai muša taktą atsiplėšdama nuo žemės ir vėl nusileisdama, rankų pirštai spragsi lyg pašėlę, galvoje sprogsta fantazijos burbulas, o širdį užlieja lengvumo ir laisvės pliūpsnis. Nusiraminkite, ne Jūs vienas nebetelpate kėdėje ir bandote sutramdyti savo kūną. Apsidairykite aplink – džiazo muzika pavergia visus!