Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Džiazo diena Tauragėje: Stanley Breckenridge ir Jazz Band Ball Orchestra

Jau seniai tauragiškių ausis lepino kimus, egzotiniu prieskoniu pagardintas vokalas, lydimas švelnių pučiamųjų, styginių ir klavišinių instrumentų garsų. Jeigu sunku net prisiminti, kada tokiu renginiu teko mėgautis paskutinį kartą, ilgai laukti nebereikės, nes liepos 30  į Tauragę atvyksta džiazo karalius iš Amerikos Stanley Breckenridge ir  vienas seniausių bei populiariausių Lenkijos džiazo kolektyvų “Jazz Band Ball Orchestra”.

Liepos 30 dieną Tauragės pilies kiemelis virs mažąja džiazo sala. Mūsų mieste pirmą kartą koncertuos Stanley Breckenridge - dainininkas, kompozitorius, pianistas,  Claremont Graduate universiteto muzikologijos daktaras, dėstantis muzikologiją bei sėkmingai koncertuojantis JAV, Prancūzijoje, Japonijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, ir kitose pasaulio šalyse. Šio dainininko atliekamai muzikai nereikia ypatingos manieros ar specialaus atlikimo stiliaus įvardinimo. S. Breckenridge ir jo atliekama muzika – jau yra unikali maniera ir improvizacijos pavyzdys! Atlikėjo muzikinį repertuarą sudaro net tik soliniai autoriniai kūriniai, bet ir tokių pasaulinio garso žvaidždžių kaip  Nancy Sinatra, Bobby Bland, Bill Cosby kūryba. S. Breckenridge diskografiją puošia septyni išleisti soliniai albumai bei keletas knygų muzikos tema.

Kartu su S. Breckenridge tą vakarą scenoje pasirodys ir “Jazz Band Ball Orchestra”  - vienas seniausių ir populiariausių Lenkijos džiazo kolektyvų, įkurtas daugiau kaip  prieš 52 metus, būrelio studentų Krokuvos aukštojoje muzikos mokykloje.  Įvairiose pasaulio šalyse koncertuojantis kolektyvas yra išleidęs daugiau kaip 40 solinių vinilo kompaktinių plokštelių. Trumpiausias ir taikliausias apibūdinimas, kas yra  “Jazz Band Ball Orchestra” muzika: Amstrongo tradicija, Elingtono improvizacija, žiupsnelis Boogie ir šiek tiek Latina įniršio. Viskas sumaišoma su geru šou ir kūrybingu atlikimu. Tai ne triukšminga diksilendo muzika, bet ir elegantiškai parinktas muzikos repertuaras.

Pėda ritmingai muša taktą atsiplėšdama nuo žemės ir vėl nusileisdama, rankų pirštai spragsi lyg pašėlę, galvoje sprogsta fantazijos burbulas, o širdį užlieja lengvumo ir laisvės pliūpsnis. Nusiraminkite, ne Jūs vienas nebetelpate kėdėje ir bandote sutramdyti savo kūną. Apsidairykite aplink – džiazo muzika pavergia visus!