Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Dvi muzikos legendos Kim Wilde ir Belinda Carlisle Kaune


Spalio 29-osios vakaras Kauno „Žalgirio“ arenoje bus ypatingas – dvi iki šiol savo dainomis bei gyvenimo istorijomis dėmesio sulaukiančios atlikėjos Kim Wilde ir Belinda Carlisle pirmą kartą koncertuos Lietuvoje. Muzikinio pasaulio garsenybės gerbėjus lepins ne tik geriausiomis savo dainomis, bet ir visais kitais privalumais, kurie susiję su gyvo garso pasirodymu.

„Tai bus vienintelis ir išskirtinis Kim Wilde ir Belinda Carlisle pasirodymas Lietuvoje. Abi atlikėjos pageidauja tik gyvo garso koncerto, todėl iki jų atvykimo turėsime pasirūpinti daugybe tai užtikrinančių dalykų“, – pasakojo žinomas dainininke į Lietuvą pakvietusio „Elite Concerts“ atstovė Olga Fomova.

Anot jos, kiekvienos iš viešnių gyvenimo istorija verta rašytojo plunksnos. Pakilimai ir nuopuoliai, svaigalai ir žaliavalgystė, prabanga ir skurdas... Daugelis istorijų yra plačiai papasakotos laikraščių, žurnalų ir televizijos žurnalistų, o kai kurios jų tebesaugomos kaip paslaptys.
„Iš Kim ir Belindos turime neoficialų pažadą Lietuvos gerbėjams papasakoti tai, ko iki šiol niekas nėra girdėjęs“, – užsiminė Olga Fomova.

Tikros žvaigždės

Legendinio šeštojo dešimtmečio britų rokenrolo atlikėjo Marty Wilde'o ir jo žmonos Joyce dukra Kim Wilde sužavėjo savo klausytojus singlais „Chequered Love“, „Water On Glass“, „Cambodia“, „View From A Bridge“, „You Keep Me Hangin’ On“ (šis pelnė pasaulinę šlovę, o JAV užkariavo pirmąją vietą), „Another Step (Closer To You)“, „You Came“, „Never Trust A Stranger“ ir „Four Letter Word“.
 

1983-aisiais Kim laimėjo geriausios britų atlikėjos moters BPI apdovanojimą. Tuo tarpu gyvų pasirodymų laimėjimų sąraše puikuojasi koncertai dviejų milijonų žmonių miniai penkių mėnesių trukmės ture po Europos stadionus su Michaelu Jacksonu 1988-aisiais ir Davido Bowie apšildymas jo ture po Europą 1990-aisiais.

Tuo tarpu Belinda Jo Carlisle pradėjo savo solinę karjerą 1986 metais. Vienas iš sėkmingiausių jos albumų buvo „Runaway Horses“. Šis albumas 1989-aisiais užėmė ketvirtą vietą Jungtinėje Karalystėje ir trečią vietą JAV, patvirtindamas neblėstantį Belindos populiarumą.
 

Kim Wilde biografija

Kim Wilde gimė Vakarų Londone, legendinio šeštojo dešimtmečio britų rokenrolo atlikėjo Marty Wilde'o ir jo žmonos Joyce – vienos iš „The Vernons Girls“ atlikėjų – šeimoje.

Pirmasis Kim singlas „Kids In America“ 1981-aisiais sulaukė pasaulinės šlovės ir atvėrė duris sėkmingai karjerai: išleista 12 albumų ir daugiau kaip 13 singlų, o tai reiškė sėkmę visose pagrindinėse įrašų rinkose ir, atitinkamai, 10 ir 20 milijonų pelną.

Kim Wilde - Kids in America (1981)
 

Santuoka ir motinystė lėmė trumpalaikį pasitraukimą iš muzikos industrijos, tačiau tuo pat metu „sužydėjo“ Kim aistra sodininkystei: išleistos dvi knygos „Sodininkystė ir vaikai“ bei „Sodininko pradžiamokslis“, parašyta nesuskaičiuojama gausybė patarimų skiltyse apie sodininkystę, laimėtas aukso medalis ir „Best in Show“ kategorija 2005-ųjų Čelsio gėlių parodoje.

Kartu su vokiečių vokaliste Nena išleistas singlas sulaukė didelės sėkmės, todėl 2003-iaisiais Kim pasiryžo įrašyti naują solinį albumą. 2005-aisiais pasirašė kontraktą su „EMI Germany“ garso įrašų studija. 2006-ųjų vasarą jos albumas „Never Say Never“ pateko į populiariausių albumų Top 20, taip pat išleistas singlas „You Came“. 2007-aisiais ji su šiuo albumu išvyko į gastroles po Europą – tai reiškė daugiau kaip 50 gyvo garso koncertų (įskaitant ir du solo turus) Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Danijoje bei šventinius pasirodymus visoje Europoje.

2008-ųjų gruodį dainininkė pasirodė kartu su Robinu Gibu, „Tears For Fears“ ir „10cc“ – su 40 asmenų choru ir „Angels of Harlem Gospel Choir“ – dvidešimtyje sceninių pasirodymų kasmetiniame „Night of the Proms“ ture Vokietijoje bei pabaigė kitą solo turą po Europą 2009-ųjų balandį.

2008-ųjų rugsėjį Kim Wilde pasirašė kontraktą su JK pelningiausia Londono komercine radijo stotimi „Magic 105.4“. Praėjus penkeriems metams Kim vis dar veda savo savaitinę laidą „Secret Songs“ kiekvieną sekmadienį nuo 10 val. ryto iki 14 val. popietės.

„Come Out & Play“ – pirmasis visiškai naujų ir originalių įrašų albumas per 15 metų, išleistas 2010-ųjų rugsėjį visoje žemyninėje Europoje. Ji pasiekė Top 10 statusą Vokietijoje ir Šveicarijoje, o „Come Out & Play Live“ turo metu 2011-ųjų vasario–kovo mėnesiais atlikėja surinko sausakimšas sales.

Kim Wilde - Cambodia (official video) HQ
 

2011-ųjų pabaigoje išleistas naujas albumas „Snapshots“, kuriame Kim Wilde sudėjo savo mėgstamiausių dainų nuo XX a. septintojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios perdainuotas versijas. Albumas vėl atsidūrė Top 20 sąraše, 2012 Kim pradėjo „Snapshots & Greatest Hits“ pasirodymų turą.

2013-aisiais pakeistas ir dar kartą išleistas kolekcionieriams skirto papildomo leidimo pelningiausias Kim albumas „Close“ (2013-aisiais albumui „sukako“ 25-eri), o metų pabaigoje išleistas ir tryliktasis albumas „Wilde Winter Songbook“ – klasikinių kalėdinių dainų rinkinys su papildomomis visiškai naujomis sezoninėmis dainomis.

Belindos Carlisle biografija

Belinda Jo Carlisle, gimusi 1958 m. rugpjūčio 17 d. Holivude, Kalifornijoje, buvo ir iki šiol dar kartais yra pagrindinė pop-rock grupės „The Go-Go's“ vokalistė bei fenomenaliai sėkminga solo atlikėja, iki šių dienų rengianti koncertinius turus ir įrašinėjanti dainas.

Pirmą kartą Belinda pasirodė muzikinėje padangėje su Los Andželo pankų grupe „The Germs“ kaip būgnininkė „Dottie Danger“. Būgnai nebuvo jos stiprioji pusė, todėl ši karjera ilgai netruko – Belinda paliko „The Germs“ ir prisijungė prie „The Go-Go's“. 1985-aisiais grupė iširo, tačiau Belinda susiėmė ir pradėjo solinę karjerą. Pirmąjį jos albumą „Belinda“ išleido „I.R.S. Records“ 1986-aisiais. Tais metais Belinda ištekėjo už Morgano Masono, britų aktoriaus Jameso Masono sūnaus. Morganas nusifilmavo žmonos vaizdo klipuose „Mad About You“ ir „Heaven is a Place on Earth“.

 

 

 

Pirkti bilietą