Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Dvi muzikos legendos Kim Wilde ir Belinda Carlisle Kaune


Spalio 29-osios vakaras Kauno „Žalgirio“ arenoje bus ypatingas – dvi iki šiol savo dainomis bei gyvenimo istorijomis dėmesio sulaukiančios atlikėjos Kim Wilde ir Belinda Carlisle pirmą kartą koncertuos Lietuvoje. Muzikinio pasaulio garsenybės gerbėjus lepins ne tik geriausiomis savo dainomis, bet ir visais kitais privalumais, kurie susiję su gyvo garso pasirodymu.

„Tai bus vienintelis ir išskirtinis Kim Wilde ir Belinda Carlisle pasirodymas Lietuvoje. Abi atlikėjos pageidauja tik gyvo garso koncerto, todėl iki jų atvykimo turėsime pasirūpinti daugybe tai užtikrinančių dalykų“, – pasakojo žinomas dainininke į Lietuvą pakvietusio „Elite Concerts“ atstovė Olga Fomova.

Anot jos, kiekvienos iš viešnių gyvenimo istorija verta rašytojo plunksnos. Pakilimai ir nuopuoliai, svaigalai ir žaliavalgystė, prabanga ir skurdas... Daugelis istorijų yra plačiai papasakotos laikraščių, žurnalų ir televizijos žurnalistų, o kai kurios jų tebesaugomos kaip paslaptys.
„Iš Kim ir Belindos turime neoficialų pažadą Lietuvos gerbėjams papasakoti tai, ko iki šiol niekas nėra girdėjęs“, – užsiminė Olga Fomova.

Tikros žvaigždės

Legendinio šeštojo dešimtmečio britų rokenrolo atlikėjo Marty Wilde'o ir jo žmonos Joyce dukra Kim Wilde sužavėjo savo klausytojus singlais „Chequered Love“, „Water On Glass“, „Cambodia“, „View From A Bridge“, „You Keep Me Hangin’ On“ (šis pelnė pasaulinę šlovę, o JAV užkariavo pirmąją vietą), „Another Step (Closer To You)“, „You Came“, „Never Trust A Stranger“ ir „Four Letter Word“.
 

1983-aisiais Kim laimėjo geriausios britų atlikėjos moters BPI apdovanojimą. Tuo tarpu gyvų pasirodymų laimėjimų sąraše puikuojasi koncertai dviejų milijonų žmonių miniai penkių mėnesių trukmės ture po Europos stadionus su Michaelu Jacksonu 1988-aisiais ir Davido Bowie apšildymas jo ture po Europą 1990-aisiais.

Tuo tarpu Belinda Jo Carlisle pradėjo savo solinę karjerą 1986 metais. Vienas iš sėkmingiausių jos albumų buvo „Runaway Horses“. Šis albumas 1989-aisiais užėmė ketvirtą vietą Jungtinėje Karalystėje ir trečią vietą JAV, patvirtindamas neblėstantį Belindos populiarumą.
 

Kim Wilde biografija

Kim Wilde gimė Vakarų Londone, legendinio šeštojo dešimtmečio britų rokenrolo atlikėjo Marty Wilde'o ir jo žmonos Joyce – vienos iš „The Vernons Girls“ atlikėjų – šeimoje.

Pirmasis Kim singlas „Kids In America“ 1981-aisiais sulaukė pasaulinės šlovės ir atvėrė duris sėkmingai karjerai: išleista 12 albumų ir daugiau kaip 13 singlų, o tai reiškė sėkmę visose pagrindinėse įrašų rinkose ir, atitinkamai, 10 ir 20 milijonų pelną.

Kim Wilde - Kids in America (1981)
 

Santuoka ir motinystė lėmė trumpalaikį pasitraukimą iš muzikos industrijos, tačiau tuo pat metu „sužydėjo“ Kim aistra sodininkystei: išleistos dvi knygos „Sodininkystė ir vaikai“ bei „Sodininko pradžiamokslis“, parašyta nesuskaičiuojama gausybė patarimų skiltyse apie sodininkystę, laimėtas aukso medalis ir „Best in Show“ kategorija 2005-ųjų Čelsio gėlių parodoje.

Kartu su vokiečių vokaliste Nena išleistas singlas sulaukė didelės sėkmės, todėl 2003-iaisiais Kim pasiryžo įrašyti naują solinį albumą. 2005-aisiais pasirašė kontraktą su „EMI Germany“ garso įrašų studija. 2006-ųjų vasarą jos albumas „Never Say Never“ pateko į populiariausių albumų Top 20, taip pat išleistas singlas „You Came“. 2007-aisiais ji su šiuo albumu išvyko į gastroles po Europą – tai reiškė daugiau kaip 50 gyvo garso koncertų (įskaitant ir du solo turus) Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Danijoje bei šventinius pasirodymus visoje Europoje.

2008-ųjų gruodį dainininkė pasirodė kartu su Robinu Gibu, „Tears For Fears“ ir „10cc“ – su 40 asmenų choru ir „Angels of Harlem Gospel Choir“ – dvidešimtyje sceninių pasirodymų kasmetiniame „Night of the Proms“ ture Vokietijoje bei pabaigė kitą solo turą po Europą 2009-ųjų balandį.

2008-ųjų rugsėjį Kim Wilde pasirašė kontraktą su JK pelningiausia Londono komercine radijo stotimi „Magic 105.4“. Praėjus penkeriems metams Kim vis dar veda savo savaitinę laidą „Secret Songs“ kiekvieną sekmadienį nuo 10 val. ryto iki 14 val. popietės.

„Come Out & Play“ – pirmasis visiškai naujų ir originalių įrašų albumas per 15 metų, išleistas 2010-ųjų rugsėjį visoje žemyninėje Europoje. Ji pasiekė Top 10 statusą Vokietijoje ir Šveicarijoje, o „Come Out & Play Live“ turo metu 2011-ųjų vasario–kovo mėnesiais atlikėja surinko sausakimšas sales.

Kim Wilde - Cambodia (official video) HQ
 

2011-ųjų pabaigoje išleistas naujas albumas „Snapshots“, kuriame Kim Wilde sudėjo savo mėgstamiausių dainų nuo XX a. septintojo dešimtmečio iki XXI a. pradžios perdainuotas versijas. Albumas vėl atsidūrė Top 20 sąraše, 2012 Kim pradėjo „Snapshots & Greatest Hits“ pasirodymų turą.

2013-aisiais pakeistas ir dar kartą išleistas kolekcionieriams skirto papildomo leidimo pelningiausias Kim albumas „Close“ (2013-aisiais albumui „sukako“ 25-eri), o metų pabaigoje išleistas ir tryliktasis albumas „Wilde Winter Songbook“ – klasikinių kalėdinių dainų rinkinys su papildomomis visiškai naujomis sezoninėmis dainomis.

Belindos Carlisle biografija

Belinda Jo Carlisle, gimusi 1958 m. rugpjūčio 17 d. Holivude, Kalifornijoje, buvo ir iki šiol dar kartais yra pagrindinė pop-rock grupės „The Go-Go's“ vokalistė bei fenomenaliai sėkminga solo atlikėja, iki šių dienų rengianti koncertinius turus ir įrašinėjanti dainas.

Pirmą kartą Belinda pasirodė muzikinėje padangėje su Los Andželo pankų grupe „The Germs“ kaip būgnininkė „Dottie Danger“. Būgnai nebuvo jos stiprioji pusė, todėl ši karjera ilgai netruko – Belinda paliko „The Germs“ ir prisijungė prie „The Go-Go's“. 1985-aisiais grupė iširo, tačiau Belinda susiėmė ir pradėjo solinę karjerą. Pirmąjį jos albumą „Belinda“ išleido „I.R.S. Records“ 1986-aisiais. Tais metais Belinda ištekėjo už Morgano Masono, britų aktoriaus Jameso Masono sūnaus. Morganas nusifilmavo žmonos vaizdo klipuose „Mad About You“ ir „Heaven is a Place on Earth“.

 

 

 

Pirkti bilietą