Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Dinner in the Sky'' atvyksta į Vilnių!

Visų, trokštančių neišdildomų įspūdžių ir dangiško skonio patiekalų, džiaugsmui, Dinner in the Sky LIVE 2015 grįžta į Vilnių tam, kad miesto gyventojus bei svečius nustebintų unikalia pramoga danguje. Renginys vyks pačioje sostinės širdyje, Rotušės aikštėje, kur stalas su 22-iem svečiais kils į 50 metrų aukštį tam, kad galėtumėte pasimėgauti viena išskirtiniausių vakarienių savo gyvenime.

Dinner in the Sky yra išskirtinė pramoga visiems, kurie paprastą valgį bei pasisėdejimą su draugais nori iškeisti į magišką potyrį, apie kurį malonūs prisiminimai Jus lydės visą gyvenimą. Vakarienės danguje projektas yra pripažintas dėl savo aukščiausios kokybės standartų ir aptarnavimo, įspūdingų miesto vaizdų, išskirtinės atmosferos bei skaniausių patiekalų, kuriuos ruošia geriausi pasaulio virėjai.

Kaip Pasaulis nestovi vietoje, lygiai taip pat ir Dinner in the Sky nuolatos stengiasi tobulėti ir pagerinti Jūsų vakarienės danguje potyrius. Šiemet, norėdami savo svečiams pasiūlyti dar labiau viliojantį renginį, mes nusprendėme sujungti dvi skirtingas meno rūšis - virtuvės ir muzikos - į vieną unikalų darinį.

Mūsų tikslas yra kiekvieną Jūsų kąsnį pagardinti idealiu muzikos žiupsneliu ir taip sukurti unikalią skonių ir garsų kelionę. Kiekvienas muzikos garsas bus specialiai parinktas didžėjaus, kuris taip pat gros 50 metrų aukštyje.

Mūsų oficialus šampanas - G.H.MUMM Pernod Ricard.