Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Didžiausias Šiaurės ir Baltijos šalių talentų festivalis

205 pagrindinės programos atlikėjai iš visos Europos, 15 nemokamų miesto scenų su 73 muzikantais, specialios restoranų programos ir netgi naminio alaus festivalis – visa tai kovo 25-29 dienomis pristatys didžiausias Šiaurės ir Baltijos šalių talentų festivalis „Tallinn Music Week“.
 
Pagrindinėje septintojo „Tallinn Music Week“ festivalio programoje šiemet koncertuos 205 atlikėjai iš 26 šalių. Lietuvą čia reprezentuos Ba., jau antrąjį kartą iš eilės Deep Shoq ir specialiai pakviesti elektroninės muzikos naujokai „Black Water“ bei  Alina Orlova.
 
Nemokami koncertai vyks Talino galerijose, kavinėse, dizaino studijose ir net muzikantų namuose. Be aibės puikių vietinių atlikėjų, miesto scenose koncertuos ir keli Europos atlikėjai iš pagrindinės „Tallinn Music Week“ programos.
 
Kartu su išskirtine muzika „Tallinn Music Week“ pristato ir specialią geriausių vietinių miesto restoranų programą „TMW Tastes“, menų ir amatų programą bei pirmą kartą vyksiantį naminio alaus festivalį, kuris siūlys pasaulinio lygio alų, tokį pat aštrų kaip „Tallinn Music Week“ roko grupių programa.
 
„TMW Tastes“ dalyvauja 11 restoranų ir kavinių, siūlančių kruopščiai parengtus gurmaniškus meniu ir specialias nuolaidas. Tai yra mėgstamos „Tallinn Music Week“ organizatorių komandos vietos su vieninteliu atrankos kriterijumi – šviežias ir skanus maistas.

Į  gyvą miesto šventę išaugęs „Tallinn Music Week“  festivalis vystosi ir toliau, šiais metais pirmą kartą pateikdamas specialią menų ir amatų programą bei Talino naminio alaus festivalį jo virimo žinovams ir mėgėjams.
 
 
Pilną festivalio programą galima rasti čia: http://tmw.ee/#!/schedule
TMW 2015 atlikėjai: http://tmw.ee/#!/artists
TMW specialioji programa:  http://tmw.ee/#!/special
TMW Tastes pasiūlymai ir nuolaidos: http://tmw.ee/#!/special/tmw-tastes
Bilietus platina „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/festivaliai/muzika/tallinn-music-week-2015-festivalipass-156338/

Šiuo metu festivalio akreditacija kainuoja 45 Eur. Nuo kovo 16 dienos kaina kils iki 55 Eur (tmw.ee).
TMW festivalio akreditacija/apyrakė sutekia įėjimą į visus festivalio koncertus kovo 26 – 28 dienomis ir nuolaidas į šalutinius festivalio renginius.
 
TMW 2015 vizualika:
https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/15895397326/
TMW 2015 atlikėjų nuotraukos (parsisiuntimui):
https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/sets/72157650563778256/
TMW promo nuotraukos: https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/sets/72157643226204165/