Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Šiaurės ir Baltijos šalių talentų festivalis

205 pagrindinės programos atlikėjai iš visos Europos, 15 nemokamų miesto scenų su 73 muzikantais, specialios restoranų programos ir netgi naminio alaus festivalis – visa tai kovo 25-29 dienomis pristatys didžiausias Šiaurės ir Baltijos šalių talentų festivalis „Tallinn Music Week“.
 
Pagrindinėje septintojo „Tallinn Music Week“ festivalio programoje šiemet koncertuos 205 atlikėjai iš 26 šalių. Lietuvą čia reprezentuos Ba., jau antrąjį kartą iš eilės Deep Shoq ir specialiai pakviesti elektroninės muzikos naujokai „Black Water“ bei  Alina Orlova.
 
Nemokami koncertai vyks Talino galerijose, kavinėse, dizaino studijose ir net muzikantų namuose. Be aibės puikių vietinių atlikėjų, miesto scenose koncertuos ir keli Europos atlikėjai iš pagrindinės „Tallinn Music Week“ programos.
 
Kartu su išskirtine muzika „Tallinn Music Week“ pristato ir specialią geriausių vietinių miesto restoranų programą „TMW Tastes“, menų ir amatų programą bei pirmą kartą vyksiantį naminio alaus festivalį, kuris siūlys pasaulinio lygio alų, tokį pat aštrų kaip „Tallinn Music Week“ roko grupių programa.
 
„TMW Tastes“ dalyvauja 11 restoranų ir kavinių, siūlančių kruopščiai parengtus gurmaniškus meniu ir specialias nuolaidas. Tai yra mėgstamos „Tallinn Music Week“ organizatorių komandos vietos su vieninteliu atrankos kriterijumi – šviežias ir skanus maistas.

Į  gyvą miesto šventę išaugęs „Tallinn Music Week“  festivalis vystosi ir toliau, šiais metais pirmą kartą pateikdamas specialią menų ir amatų programą bei Talino naminio alaus festivalį jo virimo žinovams ir mėgėjams.
 
 
Pilną festivalio programą galima rasti čia: http://tmw.ee/#!/schedule
TMW 2015 atlikėjai: http://tmw.ee/#!/artists
TMW specialioji programa:  http://tmw.ee/#!/special
TMW Tastes pasiūlymai ir nuolaidos: http://tmw.ee/#!/special/tmw-tastes
Bilietus platina „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/festivaliai/muzika/tallinn-music-week-2015-festivalipass-156338/

Šiuo metu festivalio akreditacija kainuoja 45 Eur. Nuo kovo 16 dienos kaina kils iki 55 Eur (tmw.ee).
TMW festivalio akreditacija/apyrakė sutekia įėjimą į visus festivalio koncertus kovo 26 – 28 dienomis ir nuolaidas į šalutinius festivalio renginius.
 
TMW 2015 vizualika:
https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/15895397326/
TMW 2015 atlikėjų nuotraukos (parsisiuntimui):
https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/sets/72157650563778256/
TMW promo nuotraukos: https://www.flickr.com/photos/tallinnmusicweek/sets/72157643226204165/