Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Didžiausias šalies istorijoje muzikos festivalis ''Summerburst Baltic'' skelbia pagrindines žvaigždesBirželio 11-12 dienomis Vilniaus Vingio parke dvi dienas iš eilės griaudės visų laikų didžiausias muzikos festivalis „Summeburst Baltic“. Pirmą kartą ne Švedijoje rengiamame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs Davidas Guetta, Afrojackas, Kygo, Donas Diablo, „Nervo“, „Nero“, „W&W“, „Bassjackers“, „Disciples“ ir daugiau nei 20 ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių. Šiandien festivalis skelbia papildomą atlikėjų, pirmą kartą koncertuosiančių Lietuvoje, sudėtį.

„Džiaugiamės, kad vienas svarbiausių Švedijos festivalių „Summerburst“ nuo šiol kasmet vyks ir Vilniuje. Neabejojame, kad elektroninės muzikos gerbėjus sužavėsiantis renginys taps didžiausiu ir pirmuoju tikru miesto festivaliu“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc. „Šiandien oficialiai galime patvirtinti, kad vasaros festivaliams startą duosiančio „Summeburs Baltic“ scenoje gros patys populiariausi elektroninės muzikos atlikėjai“.

Bilietus į „Summerburst Baltic“ festivalį ir kempingą jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.

Didžiausia festivalio staigmena taps elektroninės muzikos dueto Dimitri Vegas & Like Mike pasirodymas. Įtakingo žurnalo „DJ Magazine“ kasmet renkamame geriausių pasaulio DJ‘ų sąraše šis belgų kolektyvas užimą 1-ą vietą. Graikų kilmės broliai Dimitri ir Michaelas Thivaiosai garsėja ne tik kaip puikūs DJ‘ai, prodiuseriai ir remiksuotojai. Energija pulsuojantys dueto pasirodymai prilygsta didžiulės bombos sprogimui ir abejingų nepalieka. Dimitri Vegas & Like Mike pasirodymas festivalyje „Summerburst Baltic“ bus pirmasis dueto vizitas į Baltijos šalis.

Dimitri Vegas & Like Mike – „Arcade“: http://on.fb.me/1W2jijG

Kita festivalio dovana muzikos gerbėjams – švedų muzikos prodiuseris, remiksuotojas ir DJ‘us Alleso. Alessandro Lindblado yra dirbęs su pačiomis ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis: grupės „Republic“ lyderiu Ryanu Tedderiu, Calvinu Harrisu, Usheriu, Davidu Guetta, Sebastianu Ingrosso ir daugeliu kitų. Kiekvienais metais didžiausiuose elektroninės muzikos festivaliuose grojantį Alesso muzikos kanalas MTV 2012 m. išrinko „Geriausiu naujoku“.

Popmuzikos karalienė Madonna, kurios gastrolių „MDNA“ koncertus pradėdavo šis jaunas atlikėjas, apie jį yra pasakiusi: „Alleso yra „Next Big Thing“. Pernai žurnalo „DJ Magazine“ paskelbtame geriausių pasaulyje DJų sąraše užėmė 13 vietą.

Alesso: http://bit.ly/1UM8doD

Dar viena ryški festivalio „Summeburs Baltic“ žvaigždė yra Steve‘as Angello. Vienas garsiausių DJ‘ų pasaulyje ir prodiuserių praeityje buvo ypač populiarios elektroninės muzikos kolektyvo „Swedish House Mafia“ (kartu su Axwellu ir Sebastianu Ingrosso) narys. Žinomų grupių „Youth“, „M83“ ir paties Jeano Michelio Jarre‘o kūrybą prodiusavęs Steve Angello šių metų žurnalo „DJ Magazine“ paskelbtame „Geriausių pasaulyje“ DJ‘ų sąraše užimą 31 vietą.

Steve Angello: http://bit.ly/1QwAfBe

Prie „Summeburst Baltic“ koncertuosiančių garsiausių žvaigždžių rinktinės prisijungia ir Anglijoje gimęs norvegų kilmės muzikos prodiuseris Alanas Walkeris. 2014 m. debiutinį singlą „Fade“ išleidęs A.Walkeris didžiosios sėkmės sulaukė po to, kai šį kūrinį įrašė iš naujo ir pervadino į „Faded“. Šiandien šis kūrinys yra vienas populiariausių daugelyje Europos šalių.

Alan Walker „Faded“: http://bit.ly/1XQk4ju

Dar viena festivalyje „Summeburst Baltic“ koncertuosianti žvaigždė yra Anouk Matton. Seksualioji DJ‘a neslepia, kad palaiko romantiškus santykius su kitu žinomu atlikėju Dimitri Vegas ir yra viena sparčiausiai karjeros laiptais kopiančių jaunų elektroninės muzikos žvaigždžių. MATTN pseudonimą pasirinkusi mergina jau spėjo surengti įspūdingus pasirodymus didžiausiuose šokių muzikos festivaliuose, taip pat ir garsiajame „Tommorowland“.

MATTN: http://bit.ly/21UGmV1

Muzikos festivalį „Summerburst Baltic“ Lietuvoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, birželį sostinės Kalnų parke surengsiantis britų dainininko Johno Newmano pasirodymą, su Radistais rengiamą festivalį „Radistai Village '16“ Obuolių saloje, sero E. Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždės Janet Jackson ir balsingosios divos Mariah Carey pasaulinių gastrolių koncertus.