Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias šalies istorijoje muzikos festivalis ''Summerburst Baltic'' skelbia pagrindines žvaigždesBirželio 11-12 dienomis Vilniaus Vingio parke dvi dienas iš eilės griaudės visų laikų didžiausias muzikos festivalis „Summeburst Baltic“. Pirmą kartą ne Švedijoje rengiamame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs Davidas Guetta, Afrojackas, Kygo, Donas Diablo, „Nervo“, „Nero“, „W&W“, „Bassjackers“, „Disciples“ ir daugiau nei 20 ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių. Šiandien festivalis skelbia papildomą atlikėjų, pirmą kartą koncertuosiančių Lietuvoje, sudėtį.

„Džiaugiamės, kad vienas svarbiausių Švedijos festivalių „Summerburst“ nuo šiol kasmet vyks ir Vilniuje. Neabejojame, kad elektroninės muzikos gerbėjus sužavėsiantis renginys taps didžiausiu ir pirmuoju tikru miesto festivaliu“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc. „Šiandien oficialiai galime patvirtinti, kad vasaros festivaliams startą duosiančio „Summeburs Baltic“ scenoje gros patys populiariausi elektroninės muzikos atlikėjai“.

Bilietus į „Summerburst Baltic“ festivalį ir kempingą jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.

Didžiausia festivalio staigmena taps elektroninės muzikos dueto Dimitri Vegas & Like Mike pasirodymas. Įtakingo žurnalo „DJ Magazine“ kasmet renkamame geriausių pasaulio DJ‘ų sąraše šis belgų kolektyvas užimą 1-ą vietą. Graikų kilmės broliai Dimitri ir Michaelas Thivaiosai garsėja ne tik kaip puikūs DJ‘ai, prodiuseriai ir remiksuotojai. Energija pulsuojantys dueto pasirodymai prilygsta didžiulės bombos sprogimui ir abejingų nepalieka. Dimitri Vegas & Like Mike pasirodymas festivalyje „Summerburst Baltic“ bus pirmasis dueto vizitas į Baltijos šalis.

Dimitri Vegas & Like Mike – „Arcade“: http://on.fb.me/1W2jijG

Kita festivalio dovana muzikos gerbėjams – švedų muzikos prodiuseris, remiksuotojas ir DJ‘us Alleso. Alessandro Lindblado yra dirbęs su pačiomis ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis: grupės „Republic“ lyderiu Ryanu Tedderiu, Calvinu Harrisu, Usheriu, Davidu Guetta, Sebastianu Ingrosso ir daugeliu kitų. Kiekvienais metais didžiausiuose elektroninės muzikos festivaliuose grojantį Alesso muzikos kanalas MTV 2012 m. išrinko „Geriausiu naujoku“.

Popmuzikos karalienė Madonna, kurios gastrolių „MDNA“ koncertus pradėdavo šis jaunas atlikėjas, apie jį yra pasakiusi: „Alleso yra „Next Big Thing“. Pernai žurnalo „DJ Magazine“ paskelbtame geriausių pasaulyje DJų sąraše užėmė 13 vietą.

Alesso: http://bit.ly/1UM8doD

Dar viena ryški festivalio „Summeburs Baltic“ žvaigždė yra Steve‘as Angello. Vienas garsiausių DJ‘ų pasaulyje ir prodiuserių praeityje buvo ypač populiarios elektroninės muzikos kolektyvo „Swedish House Mafia“ (kartu su Axwellu ir Sebastianu Ingrosso) narys. Žinomų grupių „Youth“, „M83“ ir paties Jeano Michelio Jarre‘o kūrybą prodiusavęs Steve Angello šių metų žurnalo „DJ Magazine“ paskelbtame „Geriausių pasaulyje“ DJ‘ų sąraše užimą 31 vietą.

Steve Angello: http://bit.ly/1QwAfBe

Prie „Summeburst Baltic“ koncertuosiančių garsiausių žvaigždžių rinktinės prisijungia ir Anglijoje gimęs norvegų kilmės muzikos prodiuseris Alanas Walkeris. 2014 m. debiutinį singlą „Fade“ išleidęs A.Walkeris didžiosios sėkmės sulaukė po to, kai šį kūrinį įrašė iš naujo ir pervadino į „Faded“. Šiandien šis kūrinys yra vienas populiariausių daugelyje Europos šalių.

Alan Walker „Faded“: http://bit.ly/1XQk4ju

Dar viena festivalyje „Summeburst Baltic“ koncertuosianti žvaigždė yra Anouk Matton. Seksualioji DJ‘a neslepia, kad palaiko romantiškus santykius su kitu žinomu atlikėju Dimitri Vegas ir yra viena sparčiausiai karjeros laiptais kopiančių jaunų elektroninės muzikos žvaigždžių. MATTN pseudonimą pasirinkusi mergina jau spėjo surengti įspūdingus pasirodymus didžiausiuose šokių muzikos festivaliuose, taip pat ir garsiajame „Tommorowland“.

MATTN: http://bit.ly/21UGmV1

Muzikos festivalį „Summerburst Baltic“ Lietuvoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, birželį sostinės Kalnų parke surengsiantis britų dainininko Johno Newmano pasirodymą, su Radistais rengiamą festivalį „Radistai Village '16“ Obuolių saloje, sero E. Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždės Janet Jackson ir balsingosios divos Mariah Carey pasaulinių gastrolių koncertus.