Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN! Bilietai jau prekuboje!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Didžiausias šalies istorijoje muzikos festivalis ''Summerburst Baltic'' skelbia pagrindines žvaigždesBirželio 11-12 dienomis Vilniaus Vingio parke dvi dienas iš eilės griaudės visų laikų didžiausias muzikos festivalis „Summeburst Baltic“. Pirmą kartą ne Švedijoje rengiamame festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs Davidas Guetta, Afrojackas, Kygo, Donas Diablo, „Nervo“, „Nero“, „W&W“, „Bassjackers“, „Disciples“ ir daugiau nei 20 ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių. Šiandien festivalis skelbia papildomą atlikėjų, pirmą kartą koncertuosiančių Lietuvoje, sudėtį.

„Džiaugiamės, kad vienas svarbiausių Švedijos festivalių „Summerburst“ nuo šiol kasmet vyks ir Vilniuje. Neabejojame, kad elektroninės muzikos gerbėjus sužavėsiantis renginys taps didžiausiu ir pirmuoju tikru miesto festivaliu“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc. „Šiandien oficialiai galime patvirtinti, kad vasaros festivaliams startą duosiančio „Summeburs Baltic“ scenoje gros patys populiariausi elektroninės muzikos atlikėjai“.

Bilietus į „Summerburst Baltic“ festivalį ir kempingą jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu.

Didžiausia festivalio staigmena taps elektroninės muzikos dueto Dimitri Vegas & Like Mike pasirodymas. Įtakingo žurnalo „DJ Magazine“ kasmet renkamame geriausių pasaulio DJ‘ų sąraše šis belgų kolektyvas užimą 1-ą vietą. Graikų kilmės broliai Dimitri ir Michaelas Thivaiosai garsėja ne tik kaip puikūs DJ‘ai, prodiuseriai ir remiksuotojai. Energija pulsuojantys dueto pasirodymai prilygsta didžiulės bombos sprogimui ir abejingų nepalieka. Dimitri Vegas & Like Mike pasirodymas festivalyje „Summerburst Baltic“ bus pirmasis dueto vizitas į Baltijos šalis.

Dimitri Vegas & Like Mike – „Arcade“: http://on.fb.me/1W2jijG

Kita festivalio dovana muzikos gerbėjams – švedų muzikos prodiuseris, remiksuotojas ir DJ‘us Alleso. Alessandro Lindblado yra dirbęs su pačiomis ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis: grupės „Republic“ lyderiu Ryanu Tedderiu, Calvinu Harrisu, Usheriu, Davidu Guetta, Sebastianu Ingrosso ir daugeliu kitų. Kiekvienais metais didžiausiuose elektroninės muzikos festivaliuose grojantį Alesso muzikos kanalas MTV 2012 m. išrinko „Geriausiu naujoku“.

Popmuzikos karalienė Madonna, kurios gastrolių „MDNA“ koncertus pradėdavo šis jaunas atlikėjas, apie jį yra pasakiusi: „Alleso yra „Next Big Thing“. Pernai žurnalo „DJ Magazine“ paskelbtame geriausių pasaulyje DJų sąraše užėmė 13 vietą.

Alesso: http://bit.ly/1UM8doD

Dar viena ryški festivalio „Summeburs Baltic“ žvaigždė yra Steve‘as Angello. Vienas garsiausių DJ‘ų pasaulyje ir prodiuserių praeityje buvo ypač populiarios elektroninės muzikos kolektyvo „Swedish House Mafia“ (kartu su Axwellu ir Sebastianu Ingrosso) narys. Žinomų grupių „Youth“, „M83“ ir paties Jeano Michelio Jarre‘o kūrybą prodiusavęs Steve Angello šių metų žurnalo „DJ Magazine“ paskelbtame „Geriausių pasaulyje“ DJ‘ų sąraše užimą 31 vietą.

Steve Angello: http://bit.ly/1QwAfBe

Prie „Summeburst Baltic“ koncertuosiančių garsiausių žvaigždžių rinktinės prisijungia ir Anglijoje gimęs norvegų kilmės muzikos prodiuseris Alanas Walkeris. 2014 m. debiutinį singlą „Fade“ išleidęs A.Walkeris didžiosios sėkmės sulaukė po to, kai šį kūrinį įrašė iš naujo ir pervadino į „Faded“. Šiandien šis kūrinys yra vienas populiariausių daugelyje Europos šalių.

Alan Walker „Faded“: http://bit.ly/1XQk4ju

Dar viena festivalyje „Summeburst Baltic“ koncertuosianti žvaigždė yra Anouk Matton. Seksualioji DJ‘a neslepia, kad palaiko romantiškus santykius su kitu žinomu atlikėju Dimitri Vegas ir yra viena sparčiausiai karjeros laiptais kopiančių jaunų elektroninės muzikos žvaigždžių. MATTN pseudonimą pasirinkusi mergina jau spėjo surengti įspūdingus pasirodymus didžiausiuose šokių muzikos festivaliuose, taip pat ir garsiajame „Tommorowland“.

MATTN: http://bit.ly/21UGmV1

Muzikos festivalį „Summerburst Baltic“ Lietuvoje pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, birželį sostinės Kalnų parke surengsiantis britų dainininko Johno Newmano pasirodymą, su Radistais rengiamą festivalį „Radistai Village '16“ Obuolių saloje, sero E. Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždės Janet Jackson ir balsingosios divos Mariah Carey pasaulinių gastrolių koncertus.