Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Deivis pristato šventinę dainą ''Geriausios Kalėdos'' – kviečiame pasiklausyti!

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, Deivis pristato kalėdinę dainą, į kurią, kaip sako atlikėjas, sudėjo viską, kas tikra ir kas neturėtų nublankti perdėto šventinio blizgesio fone. Naująją dainą jau galima išgirsti internete, radijo stočių eteryje, o netrukus – ir teatralizuotame šventiniame Deivio, Renatos Norvilės ir Vaidos Genytės koncerte.

„Ši kalėdinė daina mano mintyse brendo kone 20 metų, tačiau, rašydamas ją, labai norėjau išvengti visų įprastų kalėdinių klišių: „eglutės, žaisliukų, Senelio“... O tai pasirodė nėra taip jau lengva“, – juokiasi Deivis. – Man geriausios Kalėdos reiškia laiką su šeima, sodyboje, užsikūrus ugnį, su karštu vynu, kai lauke sniego pusnys ir nėra jokio vėjo. Geriausios Kalėdos – tai šiltos Kalėdos, pirmiausia, sielai. Būtent apie šią šilumą ir yra naujoji daina.“ 

Deivio kalėdinę dainą „Geriausios kalėdos“, įrašytą su Renata Norvile bei V. ir V. Tarasovais, jau galima išgirsti radijo stočių eteryje ir internete šia nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=Eb7_1sAMgcs&feature=youtu.be 

Naująją dainą, kartu su Renata Norvile ir Vaida Genyte, Deivis atliks ir teatralizuoto šventinio koncertinio turo metu.

Specialiai šiam koncertiniam turui, pasitelkiant moderniausius techninius sprendimus, kuriamos ypatingos kalėdinės projekcijos. Pasirodymuose skambės kiekvieno melomano širdžiai mieli kūriniai: „Dainuok“, „Mergytei“, „Taip gera“, „Niekas manęs nemyli“, „Aš ir tu“, „Sparnuotosios sūpynės“, „Vaivorykštės“, „Nusišypsok“, „Krenta snaigės“, „Laimingų naujų“, „Pakelkim, pakelkim“, „Halelujah“ ir daugelis kitų.