Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Prieš metus lietuviškos muzikos padangėje debiutavęs ir žaibiškai išpopuliarėjęs „Daddy Was A Milkman“ surengs koncertus visuose trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Melomanų ir kritikų simpatijas pelnęs atlikėjas debiutinį albumą „Daydreaming“ pristatys išskirtiniuose koncertuose: lapkričio 23 d. Kauno Nacionaliniame dramos teatre, lapkričio 24 d. Klaipėdos Koncertų salėje ir gruodžio 8 d. Vilniaus klube „Tamsta“.

Pseudonimu „Daddy Was A Milkman“ prisistatantis Ignas Pociūnas ilgus metus praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu Lietuvoje gyvenantis atlikėjas yra vienas iš nedaugelio muzikos scenos debiutantų, pripažinimo sulaukusių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: visus „Daddy Was A Milkman“ singlus transliuoja pagrindinės Latvijos ir Estijos radijo stotys. Neseniai išleistas debiutinis atlikėjo albumas „Daydreaming“ muzikos kritikų yra vertinamas, kaip vienas geriausių pastarųjų metų debiutų lietuviškos muzikos scenoje.

„Daddy Was A Milkman“ – „Read My Mind“: http://bit.ly/291rt36

Bilietus į visus tris „Daddy Was A Milkman“ koncertus Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu www.bilietupasaulis.lt

Gerbėjai išpirko visus bilietus
Liepos pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ surengė pirmąjį koncertą Mokytojų kiemelio „Vasaros terasoje“ Vilniuje. Ažiotažas buvo toks didžiulis, kad gerbėjai visus bilietus išpirko likus kelioms savaitėms iki renginio. Sausakimšoje erdvėje vykęs anšlaginis debiutas daugiau nei pavyko: susižavėję gerbėjai ovacijomis pasitikdavo kiekvieną dainą, minios žmonių po koncerto laukė atlikėjo, kuris beveik valandą dalino autografus.

„Daddy Was A Milkman“ – „Breathe In“: http://bit.ly/291rm7t

Koncertavo didžiuosiuose festivaliuose

„Daddy Was A Milkman“ šiemet savo programose norėjo matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Atlikėjas surengė puikų pasirodymą vienos dienos festivalyje „Summer In The City“, kur „apšildė“ britų žvaigždę Johną Newmaną. Liepos mėnesį „Daddy Was A Milkman“ atstovavo mūsų šaliai festivalyje „Positivus“. Rugpjūčio pradžioje atlikėjas koncertavo viename didžiausių Lietuvos muzikos festivalių „Granatos Live“.

„Daddy Was A Milkman“ – „Seasons“: http://bit.ly/2942zgR

Pristatys dvejus metus brandintą debiutinį albumą

Suplanuotuose koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje bus pristatytas dvejus metus brandintas „Daddy Was A Milkman“ debiutinis albumas „Daydreaming“. Publikai pristatomos 10 dainų gimė grojant akustine gitara, o galutinį skambesį įgavo įrašų studijoje. „Smulkmenos ir detalės turi didelę įtaką kiekvieno iš mūsų teigiamai emocinei būsenai. Tai atsiskleidė ir kūryboje – visos albumo dainos atspindi skirtingus, tikrus pojūčius, kuriuos „nupiešti“ stengėmės šviesiomis, lengvomis spalvomis“, – sako visų albumo dainų muzikos ir tekstų autorius Ignas Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ – „Sleeping Alone“: http://bit.ly/292PBR2 

Atlikėjas neslepia, kad pašėlusiu tempu lekiančiame gyvenime ne visada pavyksta išlaikyti vidinę pusiausvyrą, tačiau ją atkurti visuomet lengviau pasitelkus muziką. „Tikiu, kad su muzikos pagalba galime įnešti ramybės į kiekvieno mūsų klausytojo kasdienybę. Siekėme vientiso, nevarginančio skambesio, todėl dirbome iš širdies – studijoje praleidome  pusantrų metų“, – pasakoja I.Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ – „All About Love“: http://bit.ly/2942Lwf

Scenos naujokas neabejoja, kad muzika vienija žmones. „Aš tuo nuoširdžiai tikiu“, – teigia atlikėjas. „Be galo malonu, kai sulaukiame laiškų iš klausytojų kituose pasaulio kraštuose, kurie mūsų dainose atpažįsta save ir atranda savo jausmus. Šis bendrumo jausmas užburia“.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyksiančius „Daddy Was A Milkman“ debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertus rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet sostinėje surengsiantis Passenger ir grupės koncertą, sero Eltono Johno pasirodymą, Kaune – elektroninės muzikos legendos Jeano-Michelio Jarre'o koncertą, populiariausią pasaulyje „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ ir daug kitų renginių.