Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

COMEDY STAND UP. M&S SHOW

Scenoje pasirodys geriausi stand-up formato komikai iš Baltarusijos (TNT televizijos "Comedy Battle" projekto dalyviai, stand-up festivalių Kijeve, Maskvoje ir Minske dalyviai ir nugalėtojai).

Ukrainai atstovaus Andrej Kolmačevskij (pirmasis Juoko Lygos (rus. Lyga smecha) čempionas) ir ypatingas svečias - Natalja Garipova (vienintelė Kijevo projekte The Stand Up dalyvaujanti mergina, du kartus nugalėjusi projekte "Prajuokink komiką", Odesos stand-up festivalio (O'FEST) nugalėtoja nominacijoje "Geriausias moteriškas stand-up", projekto "1st International Standup Comedy Week" nugalėtoja nominacijoje "Atviras mikrofonas", radijo stoties "Perec FM" specialaus prizo laimėtoja festivalyje "Independent Stand up Festival", "Juoko lygos" pilotinio Stand-up šou projekto nugalėtoja, vienintelė Ukrainos stand-up komediantė, turėjusi 4 solinius koncertus, TNT televizijos projekto "Comedy Battle" dalyvė).

Pabaltijo humoro garbę gins tie, kas nėra užsiėmę jo sienų gynimu.

Žiūrovų laukia nuostabus humoras. Jeigu norite pasijuokti ir taip prailginti gyvenimą – laukiame Jūsų COMEDY Stand Up.

Sekite naujienas apie renginį ir jo dalyvius Facebook puslapyje – M&S SHOW (https://www.facebook.com/msshowduo)
Norėdami, kad darbo savaitė praeitų lengvai ir linksmai, pradėkite ją nuo sekmadienio vakaro.
Iki susitikimo geriausiame humoristiniame Lietuvos projekte!