Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Colours of Bubbles“ klausytojų pojūčius stiprins kvapais
„Colours of Bubbles“ koncerte klausytojų pojūčius stiprins kvapais

 
Praėjusią savaitę išleidusi albumą „She Is the Darkness“ ir surengusi jo pristatymo koncertą moterims Panevėžio pataisos namuose Lietuvos indie roko grupė „Colours of Bubbles“ kruopščiai rengiasi pirmam viešam albumo pristatymo koncertui, kuris jau šį penktadienį įvyks Vilniaus „Legendos“ klube (buvęs „New York“).
 
Prieš kelias dienas grupė savo „Facebook“ profilyje atskleidė, kaip atrodys šiam koncertui ruošiami apšvietimo sprendimai. Negana to, muzikantai savo premjerinį koncertą Vilniuje nutarė iškvėpinti.
 
Pasak muzikantų, naujasis albumas „She Is the Darkness“ yra įkvėptas moterų ir apie moteris. Norėdami sustiprinti albumo žinutę muzikantai koncerte pasitelks ne tik garsą, vaizdą, bet ir kvapą. Pasak grupės, rytoj Vilniuje įvyks iki šiol didžiausias ir įspūdingiausias „Colours of Bubbles“ koncertas.
 
Trečiadienį grupės muzikantai iš prancūzų parfurmerių sukurtų kvapų išsirinko kvapą savo koncertui. „Tai bus tamsus ir įdomus kvapas, labai tinkantis skambančiai muzikai ir sustiprinantis pojūčius. Norėjome nostalgiško kvapo. Kadangi albumo muzika yra kinematografiška, kvapas taip pat turi prisidėti prie muzikos kuriamų vaizdinių“, — dalinosi įspūdžiais „Colours of Bubbles“ gitaristas Tomas Grubliauskis.
 
Puikiai muzikos klausytojų ir kritikų priimtas albumas „She Is the Darkness“ buvo išleistas kovo 8 dieną kompaktine plokštele ir visose skaitmeninėse platformose. Iš šio albumo šiemet jau pasirodė du radijo singlai ir vaizdo klipai „Rusty Trombone“ ir „The Edge of the World“.
 
Penktadienį „Legendos“ klube Vilniuje „Colours of Bubbles“ pradės savo naujojo albumo koncertų turą. Kitos šio turo datos: kovo 19 diena — Panevėžys, „Tauros loftas“, kovo 25 diena — Šiauliai, „Havana“, kovo 27 diena — Alytus, „Fenix“, balandžio 29 diena — Klaipėda, „Kaštonas“, balandžio 30 diena — Kaunas, „Orixo“. Bilietais į visus šiuos koncertus prekiauja „Bilietų pasaulis“.