Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

„Colours of Bubbles“ klausytojų pojūčius stiprins kvapais
„Colours of Bubbles“ koncerte klausytojų pojūčius stiprins kvapais

 
Praėjusią savaitę išleidusi albumą „She Is the Darkness“ ir surengusi jo pristatymo koncertą moterims Panevėžio pataisos namuose Lietuvos indie roko grupė „Colours of Bubbles“ kruopščiai rengiasi pirmam viešam albumo pristatymo koncertui, kuris jau šį penktadienį įvyks Vilniaus „Legendos“ klube (buvęs „New York“).
 
Prieš kelias dienas grupė savo „Facebook“ profilyje atskleidė, kaip atrodys šiam koncertui ruošiami apšvietimo sprendimai. Negana to, muzikantai savo premjerinį koncertą Vilniuje nutarė iškvėpinti.
 
Pasak muzikantų, naujasis albumas „She Is the Darkness“ yra įkvėptas moterų ir apie moteris. Norėdami sustiprinti albumo žinutę muzikantai koncerte pasitelks ne tik garsą, vaizdą, bet ir kvapą. Pasak grupės, rytoj Vilniuje įvyks iki šiol didžiausias ir įspūdingiausias „Colours of Bubbles“ koncertas.
 
Trečiadienį grupės muzikantai iš prancūzų parfurmerių sukurtų kvapų išsirinko kvapą savo koncertui. „Tai bus tamsus ir įdomus kvapas, labai tinkantis skambančiai muzikai ir sustiprinantis pojūčius. Norėjome nostalgiško kvapo. Kadangi albumo muzika yra kinematografiška, kvapas taip pat turi prisidėti prie muzikos kuriamų vaizdinių“, — dalinosi įspūdžiais „Colours of Bubbles“ gitaristas Tomas Grubliauskis.
 
Puikiai muzikos klausytojų ir kritikų priimtas albumas „She Is the Darkness“ buvo išleistas kovo 8 dieną kompaktine plokštele ir visose skaitmeninėse platformose. Iš šio albumo šiemet jau pasirodė du radijo singlai ir vaizdo klipai „Rusty Trombone“ ir „The Edge of the World“.
 
Penktadienį „Legendos“ klube Vilniuje „Colours of Bubbles“ pradės savo naujojo albumo koncertų turą. Kitos šio turo datos: kovo 19 diena — Panevėžys, „Tauros loftas“, kovo 25 diena — Šiauliai, „Havana“, kovo 27 diena — Alytus, „Fenix“, balandžio 29 diena — Klaipėda, „Kaštonas“, balandžio 30 diena — Kaunas, „Orixo“. Bilietais į visus šiuos koncertus prekiauja „Bilietų pasaulis“.