Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Colours of Bubbles'' į ''Ewert and The Two Dragons'' albumo pristatymą atvyks iš Krokuvos

Tituluoti rokeriai „Colours of Bubbles“ šiemet aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų. Gegužės 6 dieną grupė gros tarptautiniame studentų festivalyje „Juwenalia – Niepokorni“ Krokuvoje, po kurio kitą dieną vyks tiesiai į menų fabriką „Loftas“, kur pasirodys prieš žymiausią Estijos grupę „Ewert and The Two Dragons“, pasaulinių gastrolių metu pristatinėjančią naujausią savo albumą „Circles“.

„Smagu, kad vėl grįžtame groti į kaimyninę Lenkiją. Ten yra tekę surengti ne vieną koncertą bei dalyvauti keliuose festivaliuose. Tačiau Krokuvoje koncertuoti dar neteko, tad su nekantrumu laukiame pasirodymo“, – kalbėjo „Colours of Bubbles“ vokalistas Julius Aleksovas.

„Tikimės saugiai grįžti iš sentimentų kupinos Lenkijos į „Ewert and The Two Dragons“ albumo pristatymą. Turbūt tai vienas laukiamiausių šio pavasario pasirodymų, nes ne kiekvieną dieną galime džiaugtis proga užlipti ant scenos su bene viena sėkmingiausių Baltijos šalių grupių, kurią be galo vertiname“ – kolegą papildė gitaristas Tomas Grubliauskis.

„Juwenalia – Niepokorni“ yra tradicinis, septintus metus vykstantis tarptautinis studentų festivalis, orientuotas į alternatyvią muziką. Jo istorijoje jau pasirodė apie 170 grupių iš 12-os šalių, tačiau lietuvių grupė koncertuos pirmą kartą.
„Colours of Bubbles“ šių metų M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose laimėjo metų roko grupės statulėlę. Per visą savo muzikinę karjerą „Colours of Bubbles” surengė daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje, tačiau pastarieji metai šiauliečiams buvo ypač produktyvūs.

Šią grupę koncertuoti kartu kvietėsi anglai „Crystal Fighters“, škotai „Glasvegas“, danai „WhoMadeWho“. Pavasarį „Colours of Bubbles“ išleido ir koncertiniu turu pristatė savo debiutinį albumą „Inspired by a True Story“ su hitais tapusiais kūriniais „Phoenix“, „Home“, „Hiding“, „Flags“. Rokeriai grojo didžiausiuose šalies festivaliuose „Galapagai“, „Karklė“, „Loftas Fest“ ir „Granatos“.

Spalį „Colours of Bubbles“ pirmieji iš lietuvių pasirodė festivalyje „Lost in Music“ Tamperėje (Suomijoje), surengė koncertą Tartu (Estijoje), o kovą koncertavo Taline.
 
# Colours of Bubbles – Flags (M.A.M.A. apdovanojimai 2015): https://youtu.be/EwABTLM3ScI
# Ewert and The Two Dragons – Back In The Baltics turo anonsas: https://youtu.be/4tQ7x6aNb_Q