Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

''Colours of Bubbles'' į ''Ewert and The Two Dragons'' albumo pristatymą atvyks iš Krokuvos

Tituluoti rokeriai „Colours of Bubbles“ šiemet aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų. Gegužės 6 dieną grupė gros tarptautiniame studentų festivalyje „Juwenalia – Niepokorni“ Krokuvoje, po kurio kitą dieną vyks tiesiai į menų fabriką „Loftas“, kur pasirodys prieš žymiausią Estijos grupę „Ewert and The Two Dragons“, pasaulinių gastrolių metu pristatinėjančią naujausią savo albumą „Circles“.

„Smagu, kad vėl grįžtame groti į kaimyninę Lenkiją. Ten yra tekę surengti ne vieną koncertą bei dalyvauti keliuose festivaliuose. Tačiau Krokuvoje koncertuoti dar neteko, tad su nekantrumu laukiame pasirodymo“, – kalbėjo „Colours of Bubbles“ vokalistas Julius Aleksovas.

„Tikimės saugiai grįžti iš sentimentų kupinos Lenkijos į „Ewert and The Two Dragons“ albumo pristatymą. Turbūt tai vienas laukiamiausių šio pavasario pasirodymų, nes ne kiekvieną dieną galime džiaugtis proga užlipti ant scenos su bene viena sėkmingiausių Baltijos šalių grupių, kurią be galo vertiname“ – kolegą papildė gitaristas Tomas Grubliauskis.

„Juwenalia – Niepokorni“ yra tradicinis, septintus metus vykstantis tarptautinis studentų festivalis, orientuotas į alternatyvią muziką. Jo istorijoje jau pasirodė apie 170 grupių iš 12-os šalių, tačiau lietuvių grupė koncertuos pirmą kartą.
„Colours of Bubbles“ šių metų M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose laimėjo metų roko grupės statulėlę. Per visą savo muzikinę karjerą „Colours of Bubbles” surengė daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje, tačiau pastarieji metai šiauliečiams buvo ypač produktyvūs.

Šią grupę koncertuoti kartu kvietėsi anglai „Crystal Fighters“, škotai „Glasvegas“, danai „WhoMadeWho“. Pavasarį „Colours of Bubbles“ išleido ir koncertiniu turu pristatė savo debiutinį albumą „Inspired by a True Story“ su hitais tapusiais kūriniais „Phoenix“, „Home“, „Hiding“, „Flags“. Rokeriai grojo didžiausiuose šalies festivaliuose „Galapagai“, „Karklė“, „Loftas Fest“ ir „Granatos“.

Spalį „Colours of Bubbles“ pirmieji iš lietuvių pasirodė festivalyje „Lost in Music“ Tamperėje (Suomijoje), surengė koncertą Tartu (Estijoje), o kovą koncertavo Taline.
 
# Colours of Bubbles – Flags (M.A.M.A. apdovanojimai 2015): https://youtu.be/EwABTLM3ScI
# Ewert and The Two Dragons – Back In The Baltics turo anonsas: https://youtu.be/4tQ7x6aNb_Q