Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

''Colours of Bubbles'' į ''Ewert and The Two Dragons'' albumo pristatymą atvyks iš Krokuvos

Tituluoti rokeriai „Colours of Bubbles“ šiemet aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų. Gegužės 6 dieną grupė gros tarptautiniame studentų festivalyje „Juwenalia – Niepokorni“ Krokuvoje, po kurio kitą dieną vyks tiesiai į menų fabriką „Loftas“, kur pasirodys prieš žymiausią Estijos grupę „Ewert and The Two Dragons“, pasaulinių gastrolių metu pristatinėjančią naujausią savo albumą „Circles“.

„Smagu, kad vėl grįžtame groti į kaimyninę Lenkiją. Ten yra tekę surengti ne vieną koncertą bei dalyvauti keliuose festivaliuose. Tačiau Krokuvoje koncertuoti dar neteko, tad su nekantrumu laukiame pasirodymo“, – kalbėjo „Colours of Bubbles“ vokalistas Julius Aleksovas.

„Tikimės saugiai grįžti iš sentimentų kupinos Lenkijos į „Ewert and The Two Dragons“ albumo pristatymą. Turbūt tai vienas laukiamiausių šio pavasario pasirodymų, nes ne kiekvieną dieną galime džiaugtis proga užlipti ant scenos su bene viena sėkmingiausių Baltijos šalių grupių, kurią be galo vertiname“ – kolegą papildė gitaristas Tomas Grubliauskis.

„Juwenalia – Niepokorni“ yra tradicinis, septintus metus vykstantis tarptautinis studentų festivalis, orientuotas į alternatyvią muziką. Jo istorijoje jau pasirodė apie 170 grupių iš 12-os šalių, tačiau lietuvių grupė koncertuos pirmą kartą.
„Colours of Bubbles“ šių metų M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose laimėjo metų roko grupės statulėlę. Per visą savo muzikinę karjerą „Colours of Bubbles” surengė daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje, tačiau pastarieji metai šiauliečiams buvo ypač produktyvūs.

Šią grupę koncertuoti kartu kvietėsi anglai „Crystal Fighters“, škotai „Glasvegas“, danai „WhoMadeWho“. Pavasarį „Colours of Bubbles“ išleido ir koncertiniu turu pristatė savo debiutinį albumą „Inspired by a True Story“ su hitais tapusiais kūriniais „Phoenix“, „Home“, „Hiding“, „Flags“. Rokeriai grojo didžiausiuose šalies festivaliuose „Galapagai“, „Karklė“, „Loftas Fest“ ir „Granatos“.

Spalį „Colours of Bubbles“ pirmieji iš lietuvių pasirodė festivalyje „Lost in Music“ Tamperėje (Suomijoje), surengė koncertą Tartu (Estijoje), o kovą koncertavo Taline.
 
# Colours of Bubbles – Flags (M.A.M.A. apdovanojimai 2015): https://youtu.be/EwABTLM3ScI
# Ewert and The Two Dragons – Back In The Baltics turo anonsas: https://youtu.be/4tQ7x6aNb_Q