Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

„Colours of Bubbles“ albumo pristatymo turas


„Colours of Bubbles“ skelbia albumo „She Is the Darkness“ pristatymo koncertus

 
Pavasaris Lietuvoje prasidės kokybiškais roko garsais. Ilgai lauktą naują studijinį albumą „She Is the Darkness“ pristatanti grupė „Colours of Bubbles“ leidžiasi į koncertinį turą per Lietuvą. Kovo ir balandžio mėnesiais mūsų šalies indie roko vėliavnešius galėsite pamatyti didžiausiuose šalies miestuose.
 
Kovo 18 dieną grupė pasirodys Vilniuje, „Legendos klube”, kovo 19 dieną Panevėžio „Tauros lofte”, kovo 25 dieną Šiauliuose, Ch. Frenkelio viloje, kovo 7 dieną, Alytuje, bare „Fenix”, balandžio 29 dieną „Kaštonas/ChestNutt” Klaipėdoje bei balandžio 30 dieną Kaune, „Orixo”.
 
„Naujas skambesys, kino filmo garso takelį primenanti muzika, mūsų mintys, idėjos, bemiegės naktys ir, žinoma, ištikimybė tamsiam rokui – visa tai sudėjome į daugiau kaip metus brandintą naują albumą. Šis įrašas – tai muzikinės ironijos triumfas prieš paviršutiniškumą, kasdienybę ir nuvalkiotas klišes. Nekantraujame juo pasidalinti su grupės fanais“, – sakė „Colours of Bubbles“ nariai.
 
Muzikantai vienbalsiai tvirtina, kad šis koncertinis turas dėl sudėtingos muzikos ir išaugusio koncertinio sąstato taps didžiuliu iššūkiu ne tik grupės nariams, bet ir garso bei vaizdo režisieriams, techniniam personalui, koncerto rengėjams.
 
„Colours of Bubbles“ šiemet jau pristatė pirmąjį naujojo albumo radijo singlą „Rusty Trombone“. Bilietus į „Colours of Bubbles“ albumo „She Is the Darkness“ pristatymo koncertus galima įsigyti www.bilietupasaulis.lt ir visose „Bilietų pasaulis“ kasose.
 
# Colours of Bubbles | She Is The Darkness (album teaser): https://youtu.be/92uU-NNMqkY
# Colours of Bubbles | Rusty Trombone: https://youtu.be/_-xfwODORPU
# Bilietais prekiauja „Bilietų pasaulis“: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/search:colours%20of%20bubbles/