Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Coco CHANEL project'' Teatralizuotas šiuolaikinės muzikos koncertas

„Coco CHANEL” – tai teatralizuotas šiuolaikinės muzikos koncertas – performansas, inspiruotas nostalgiškų prisiminimų apie Paryžių ir Coco Chanel asmenybę.

Projektą „Coco CHANEL“ sukurti inspiravo Lietuvoje gyvenanti ir kurianti kompozitorė Nailia Galiamova.  Vieno naujausių jos opusų „Išsvajotasis Paryžius: penkios Franciso Poulenco dainos „Meilės keliai“ nostalgiškos inspiracijos“ koncertinė premjera įvyko 2013-ųjų lapkričio mėn.  Kongresų rūmuose Vilniuje. Po itin palankaus publikos įvertinimo kilo idėja sukurti teatralizuotą muzikos, mados ir šviesų projektą, skirtą prancūzų kultūros mylėtojams.

N. Galiamovos kūrinio dalių pavadinimai siejami su garsiais XX a. paryžiečiais: Coco Chanel, Sergei Diaghilev, Camille Claudel, Pablo Picasso, Paul Eluard. Į „susitikimą“ su šiais paryžiečiais publiką „palydės“ nepakartojama jų amžininkų - kompozitorių Camille Saint-Saenso ir Franciso Poulenco - kamerinė muzika.

Naujas projekto įvaizdis skirtas pristatyti Lietuvos jaunosios menininkų kartos inovatyvų požiūrį į kamerinę muziką. Pagrindinis projekto išskirtinumas – drąsus ir novatoriškas prancūzų kamerinės muzikos interpretavimas, pasitelkiant menų sintezę: mados, šviesos bei kvapų efektus.

Pirmą kartą šią premjerą žiūrovai turės galimybę išvysti šių metų gruodžio 22d. – Vilniuje, gruodžio 18 d. – Kaune, gruodžio 20d. -  Šiauliuose, gruodžio 13d. – Panevėžyje.

Kompozitorė Nailia Galiamova,
Aktorius ir režisierius Gytis Ivanauskas,
Kino operatorius Algimantas Mikutėnas,
Kostiumų dizaineriai Agnė Kuzmickaitė ir Juozas Statkevičius,
Sopranas - Viktorija Miškūnaitė,
Fortepijonas - Eglė Andrejevaitė,
Obojus - Justė Gelgotaitė,
Fagotas - Andrius Puplauskis.

Renginio video: http://youtu.be/GzhwbZh3pik