Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Britų super žvaigždė John Newman Vilniuje po atviru dangumi!

 

Britų super žvaigždė Johnas Newmanas Vilniuje surengs koncertą po atviru dangumi
 
Prasitikti vasarą Vilniuje šiais metais padės visoje Europoje žinomo hito „Love Me Again“ ritmas. Birželio 19 dieną Lietuvos sostinės Kalnų parke dainuos britų popžvaigždė Johnas Newmanas – tai bus pirmasis jo pasirodymas Vilniuje.
 
Charizmatiškas, beprotiškai talentingas, energingas ir draugiškas – toks yra Johnas Newmanas, prieš trejus metus galingai įsiveržęs į britų popmuzikos elitą.
 
Jo debiutinis albumas „Tribute“ pakilo į pirmąją Didžiosios Britanijos „topų“ vietą, dainos „Love Me Again“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas beveik 400 milijonų kartų, o koncertai vyksta didžiausiuose Europos festivaliuose – tokiuose kaip „V Festival“, „Sziget“ ir „Exit“. Šiuo metu Johnas Newmanas ruošiasi koncertams Didžiojoje Britanijoje kartu su populiariąja Ellie Goulding – jų metu kovo mėnesį du kartus kils ir į didžiosios Londono „O2” arenos sceną.
 
Merginų numylėtinis, vadinamas viena ryškiausių jaunųjų britų žvaigždžių, į Vilnių pirmą kartą atvyksta koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ ir menų fabriko „Loftas“ kvietimu – tęsiant tradiciją kasmet vasaros pradžią paskelbti ryškaus užsienio atlikėjo koncertu Kalnų parke.
 
Bilietai į koncertą, kuriame planuojami ir keleto populiarių Lietuvos atlikėjų pasirodymai, nuo kovo 3 dienos bus platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
Johno Newmano superhitas „Love Me Again“: https://youtu.be/CfihYWRWRTQ
 
Johnui Newmanui – dar tik 25-eri, bet jis jau yra nuveikęs labai daug. Tėvo paliktas, skurdžioje aplinkoje augęs vaikinas paguodą rado muzikoje – būdamas keturiolikos jau grojo gitara ir rašė dainas, po poros metų išmoko didžėjauti.
 
Dainininko talentas greitai buvo pastebėtas – jo išskirtinis balsas, lyg nužengęs iš 60-ųjų soulo plokštelių, puikios melodijos ir sugebėjimas derinti tradicijas su šiuolaikine popmuzika pelnė įrašų leidyklos „Island“ dėmesį.
 
Sulaukęs dvidešimties, Johnas jau turėjo kišenėje įrašų leidybos sutartį, bet pirmiausia išgarsėjo kūriniu, kurį įrašė su kitomis kylančiomis žvaigždėmis.
 
Dar dirbdamas bare, Johnas susibičiuliavo su grupės „Rudimental“ nariais. 2012-aisiais jo balsas skambėjo grupės hite „Feel The Love“, kuris pasiekė pirmąją vietą Didžiosios Britanijos „Top 10“ ir aukštai pakilo daugelio kitų šalių populiariausių dainų dešimtukuose. Po kelių mėnesių Johnas paskolino savo balsą dar vienam šios dabar labai populiarios grupės hitui - „Not Giving In“. Beje, šiuos kūrinius iki šiol galima dažnai išgirsti Johno koncertuose, jis ir “Rudimental” tebėra geriausi bičiuliai.
 
„Rudimental“ su Johnu Newmanu - „Feel The Love“: https://youtu.be/oABEGc8Dus0
 
2013-aisiais Johnas Newmanas pradėjo sėkmingą solinę karjerą – debiutinis albumas „Tribute“ Didžiojoje Britanijoje tapo „platininiu“ ir atnešė net keturis hitus - „Love Me Again“, „Cheating“, „Losing Sleep“ ir „Out Of My Head“.
 
Kritikai kone vienbalsiai gyrė jaunąjį talentą, dėl meilės retro muzikai net vadindami jį vyriškuoju Amy Winehouse ir Adele variantu. Dėmesio sulaukė ir įdomi Johno gyvenimo istorija – paskirti savo gyvenimą muzikai jį paskatino dviejų artimų draugų žūtis avarijoje, o žinią apie tai, kad jo ir „Rudimental“ kūrinys „Feel The Love“ pasiekė pirmąją vietą, dainininkas sužinojo ligoninėje, kur jam buvo išoperuotas smegenų auglys.
 
Dėmesį britas patraukė ir įdomiu aprangos stiliumi – kartais atrodo, kad šis švarkus ir klasikinio kirpimo kelnes dėvintis dainininkas mieliau būtų gimęs keliais dešimtmečiais anksčiau, kai scenoje dominavo soulo muzikos puošeivos.
 
„Viena mano svajonių – sukurti savo aprangos liniją“, - tada pasakojo dainininkas, už debiutinį albumą nominuotas net keliems „Brit Awards“ apdovanojimams.
 
Visą pasaulį su koncertais išmaišęs Johnas 2014-aisiais vėl pasiekė pirmąją britų „topų“ vietą – šįkart kūriniu „Blame“, kurį įrašė su šokių muzikos žvaigžde Calvinu Harrisu. Jis taip pat kūrė dainas kitiems garsiems atlikėjams – tokiems kaip Jessie J ir Olly Mursas.
 
Pernai Johnas išleido antrąjį albumą „Revolve“, kurį įrašyti padėjo legendinis JAV ritmenbliuzo dainininkas Charlie Wilsonas ir garsus aktorius Idris Elba.
 
„Šis albumas – kur kas linksmesnis ir labiau „kabinantis“ nei pirmas, kuris buvo įkvėptas niūrių emocijų ir išsiskyrimo su mergina“, - pripažino Johnas Newmanas.
 
Albumą pristatantis kūrinys „Come And Get It“ vėl iškėlė dainininką į populiariausiųjų gretas – pakilo į populiariausių Didžiosios Britanijos kūrinių dešimtuką: https://youtu.be/I5exsScaHWo
 
„Kuo labiausiai didžiuojuosi? Tuo, kad mama, kuri mane užaugino sunkiomis sąlygomis, šiandien gali ateiti ir matyti, kaip dvidešimt tūkstančių žmonių šoka jos sūnaus koncerte. Tai – svarbiausia“, - sako kuklumo net ir po pasirodymų didžiausiose scenose nepraradęs Johnas Newmanas, nekantriai laukiantis koncerto Vilniuje.
 
Pirmąjį jo pasirodymą Lietuvos sostinėje kartu su menų fabriku „Loftas“ rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“, gitaros virtuozų „Rodrigo y Gabriela“ koncertus, Kaune – vienos populiariausių pasaulio roko grupių „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou, Obuolių saloje  – šokių muzikos festivalį „Radistai Village“.