Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Britų super žvaigždė John Newman Vilniuje po atviru dangumi!

 

Britų super žvaigždė Johnas Newmanas Vilniuje surengs koncertą po atviru dangumi
 
Prasitikti vasarą Vilniuje šiais metais padės visoje Europoje žinomo hito „Love Me Again“ ritmas. Birželio 19 dieną Lietuvos sostinės Kalnų parke dainuos britų popžvaigždė Johnas Newmanas – tai bus pirmasis jo pasirodymas Vilniuje.
 
Charizmatiškas, beprotiškai talentingas, energingas ir draugiškas – toks yra Johnas Newmanas, prieš trejus metus galingai įsiveržęs į britų popmuzikos elitą.
 
Jo debiutinis albumas „Tribute“ pakilo į pirmąją Didžiosios Britanijos „topų“ vietą, dainos „Love Me Again“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas beveik 400 milijonų kartų, o koncertai vyksta didžiausiuose Europos festivaliuose – tokiuose kaip „V Festival“, „Sziget“ ir „Exit“. Šiuo metu Johnas Newmanas ruošiasi koncertams Didžiojoje Britanijoje kartu su populiariąja Ellie Goulding – jų metu kovo mėnesį du kartus kils ir į didžiosios Londono „O2” arenos sceną.
 
Merginų numylėtinis, vadinamas viena ryškiausių jaunųjų britų žvaigždžių, į Vilnių pirmą kartą atvyksta koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ ir menų fabriko „Loftas“ kvietimu – tęsiant tradiciją kasmet vasaros pradžią paskelbti ryškaus užsienio atlikėjo koncertu Kalnų parke.
 
Bilietai į koncertą, kuriame planuojami ir keleto populiarių Lietuvos atlikėjų pasirodymai, nuo kovo 3 dienos bus platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
Johno Newmano superhitas „Love Me Again“: https://youtu.be/CfihYWRWRTQ
 
Johnui Newmanui – dar tik 25-eri, bet jis jau yra nuveikęs labai daug. Tėvo paliktas, skurdžioje aplinkoje augęs vaikinas paguodą rado muzikoje – būdamas keturiolikos jau grojo gitara ir rašė dainas, po poros metų išmoko didžėjauti.
 
Dainininko talentas greitai buvo pastebėtas – jo išskirtinis balsas, lyg nužengęs iš 60-ųjų soulo plokštelių, puikios melodijos ir sugebėjimas derinti tradicijas su šiuolaikine popmuzika pelnė įrašų leidyklos „Island“ dėmesį.
 
Sulaukęs dvidešimties, Johnas jau turėjo kišenėje įrašų leidybos sutartį, bet pirmiausia išgarsėjo kūriniu, kurį įrašė su kitomis kylančiomis žvaigždėmis.
 
Dar dirbdamas bare, Johnas susibičiuliavo su grupės „Rudimental“ nariais. 2012-aisiais jo balsas skambėjo grupės hite „Feel The Love“, kuris pasiekė pirmąją vietą Didžiosios Britanijos „Top 10“ ir aukštai pakilo daugelio kitų šalių populiariausių dainų dešimtukuose. Po kelių mėnesių Johnas paskolino savo balsą dar vienam šios dabar labai populiarios grupės hitui - „Not Giving In“. Beje, šiuos kūrinius iki šiol galima dažnai išgirsti Johno koncertuose, jis ir “Rudimental” tebėra geriausi bičiuliai.
 
„Rudimental“ su Johnu Newmanu - „Feel The Love“: https://youtu.be/oABEGc8Dus0
 
2013-aisiais Johnas Newmanas pradėjo sėkmingą solinę karjerą – debiutinis albumas „Tribute“ Didžiojoje Britanijoje tapo „platininiu“ ir atnešė net keturis hitus - „Love Me Again“, „Cheating“, „Losing Sleep“ ir „Out Of My Head“.
 
Kritikai kone vienbalsiai gyrė jaunąjį talentą, dėl meilės retro muzikai net vadindami jį vyriškuoju Amy Winehouse ir Adele variantu. Dėmesio sulaukė ir įdomi Johno gyvenimo istorija – paskirti savo gyvenimą muzikai jį paskatino dviejų artimų draugų žūtis avarijoje, o žinią apie tai, kad jo ir „Rudimental“ kūrinys „Feel The Love“ pasiekė pirmąją vietą, dainininkas sužinojo ligoninėje, kur jam buvo išoperuotas smegenų auglys.
 
Dėmesį britas patraukė ir įdomiu aprangos stiliumi – kartais atrodo, kad šis švarkus ir klasikinio kirpimo kelnes dėvintis dainininkas mieliau būtų gimęs keliais dešimtmečiais anksčiau, kai scenoje dominavo soulo muzikos puošeivos.
 
„Viena mano svajonių – sukurti savo aprangos liniją“, - tada pasakojo dainininkas, už debiutinį albumą nominuotas net keliems „Brit Awards“ apdovanojimams.
 
Visą pasaulį su koncertais išmaišęs Johnas 2014-aisiais vėl pasiekė pirmąją britų „topų“ vietą – šįkart kūriniu „Blame“, kurį įrašė su šokių muzikos žvaigžde Calvinu Harrisu. Jis taip pat kūrė dainas kitiems garsiems atlikėjams – tokiems kaip Jessie J ir Olly Mursas.
 
Pernai Johnas išleido antrąjį albumą „Revolve“, kurį įrašyti padėjo legendinis JAV ritmenbliuzo dainininkas Charlie Wilsonas ir garsus aktorius Idris Elba.
 
„Šis albumas – kur kas linksmesnis ir labiau „kabinantis“ nei pirmas, kuris buvo įkvėptas niūrių emocijų ir išsiskyrimo su mergina“, - pripažino Johnas Newmanas.
 
Albumą pristatantis kūrinys „Come And Get It“ vėl iškėlė dainininką į populiariausiųjų gretas – pakilo į populiariausių Didžiosios Britanijos kūrinių dešimtuką: https://youtu.be/I5exsScaHWo
 
„Kuo labiausiai didžiuojuosi? Tuo, kad mama, kuri mane užaugino sunkiomis sąlygomis, šiandien gali ateiti ir matyti, kaip dvidešimt tūkstančių žmonių šoka jos sūnaus koncerte. Tai – svarbiausia“, - sako kuklumo net ir po pasirodymų didžiausiose scenose nepraradęs Johnas Newmanas, nekantriai laukiantis koncerto Vilniuje.
 
Pirmąjį jo pasirodymą Lietuvos sostinėje kartu su menų fabriku „Loftas“ rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“, gitaros virtuozų „Rodrigo y Gabriela“ koncertus, Kaune – vienos populiariausių pasaulio roko grupių „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou, Obuolių saloje  – šokių muzikos festivalį „Radistai Village“.