Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Britų super žvaigždė John Newman Vilniuje po atviru dangumi!

 

Britų super žvaigždė Johnas Newmanas Vilniuje surengs koncertą po atviru dangumi
 
Prasitikti vasarą Vilniuje šiais metais padės visoje Europoje žinomo hito „Love Me Again“ ritmas. Birželio 19 dieną Lietuvos sostinės Kalnų parke dainuos britų popžvaigždė Johnas Newmanas – tai bus pirmasis jo pasirodymas Vilniuje.
 
Charizmatiškas, beprotiškai talentingas, energingas ir draugiškas – toks yra Johnas Newmanas, prieš trejus metus galingai įsiveržęs į britų popmuzikos elitą.
 
Jo debiutinis albumas „Tribute“ pakilo į pirmąją Didžiosios Britanijos „topų“ vietą, dainos „Love Me Again“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas beveik 400 milijonų kartų, o koncertai vyksta didžiausiuose Europos festivaliuose – tokiuose kaip „V Festival“, „Sziget“ ir „Exit“. Šiuo metu Johnas Newmanas ruošiasi koncertams Didžiojoje Britanijoje kartu su populiariąja Ellie Goulding – jų metu kovo mėnesį du kartus kils ir į didžiosios Londono „O2” arenos sceną.
 
Merginų numylėtinis, vadinamas viena ryškiausių jaunųjų britų žvaigždžių, į Vilnių pirmą kartą atvyksta koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ ir menų fabriko „Loftas“ kvietimu – tęsiant tradiciją kasmet vasaros pradžią paskelbti ryškaus užsienio atlikėjo koncertu Kalnų parke.
 
Bilietai į koncertą, kuriame planuojami ir keleto populiarių Lietuvos atlikėjų pasirodymai, nuo kovo 3 dienos bus platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt
 
Johno Newmano superhitas „Love Me Again“: https://youtu.be/CfihYWRWRTQ
 
Johnui Newmanui – dar tik 25-eri, bet jis jau yra nuveikęs labai daug. Tėvo paliktas, skurdžioje aplinkoje augęs vaikinas paguodą rado muzikoje – būdamas keturiolikos jau grojo gitara ir rašė dainas, po poros metų išmoko didžėjauti.
 
Dainininko talentas greitai buvo pastebėtas – jo išskirtinis balsas, lyg nužengęs iš 60-ųjų soulo plokštelių, puikios melodijos ir sugebėjimas derinti tradicijas su šiuolaikine popmuzika pelnė įrašų leidyklos „Island“ dėmesį.
 
Sulaukęs dvidešimties, Johnas jau turėjo kišenėje įrašų leidybos sutartį, bet pirmiausia išgarsėjo kūriniu, kurį įrašė su kitomis kylančiomis žvaigždėmis.
 
Dar dirbdamas bare, Johnas susibičiuliavo su grupės „Rudimental“ nariais. 2012-aisiais jo balsas skambėjo grupės hite „Feel The Love“, kuris pasiekė pirmąją vietą Didžiosios Britanijos „Top 10“ ir aukštai pakilo daugelio kitų šalių populiariausių dainų dešimtukuose. Po kelių mėnesių Johnas paskolino savo balsą dar vienam šios dabar labai populiarios grupės hitui - „Not Giving In“. Beje, šiuos kūrinius iki šiol galima dažnai išgirsti Johno koncertuose, jis ir “Rudimental” tebėra geriausi bičiuliai.
 
„Rudimental“ su Johnu Newmanu - „Feel The Love“: https://youtu.be/oABEGc8Dus0
 
2013-aisiais Johnas Newmanas pradėjo sėkmingą solinę karjerą – debiutinis albumas „Tribute“ Didžiojoje Britanijoje tapo „platininiu“ ir atnešė net keturis hitus - „Love Me Again“, „Cheating“, „Losing Sleep“ ir „Out Of My Head“.
 
Kritikai kone vienbalsiai gyrė jaunąjį talentą, dėl meilės retro muzikai net vadindami jį vyriškuoju Amy Winehouse ir Adele variantu. Dėmesio sulaukė ir įdomi Johno gyvenimo istorija – paskirti savo gyvenimą muzikai jį paskatino dviejų artimų draugų žūtis avarijoje, o žinią apie tai, kad jo ir „Rudimental“ kūrinys „Feel The Love“ pasiekė pirmąją vietą, dainininkas sužinojo ligoninėje, kur jam buvo išoperuotas smegenų auglys.
 
Dėmesį britas patraukė ir įdomiu aprangos stiliumi – kartais atrodo, kad šis švarkus ir klasikinio kirpimo kelnes dėvintis dainininkas mieliau būtų gimęs keliais dešimtmečiais anksčiau, kai scenoje dominavo soulo muzikos puošeivos.
 
„Viena mano svajonių – sukurti savo aprangos liniją“, - tada pasakojo dainininkas, už debiutinį albumą nominuotas net keliems „Brit Awards“ apdovanojimams.
 
Visą pasaulį su koncertais išmaišęs Johnas 2014-aisiais vėl pasiekė pirmąją britų „topų“ vietą – šįkart kūriniu „Blame“, kurį įrašė su šokių muzikos žvaigžde Calvinu Harrisu. Jis taip pat kūrė dainas kitiems garsiems atlikėjams – tokiems kaip Jessie J ir Olly Mursas.
 
Pernai Johnas išleido antrąjį albumą „Revolve“, kurį įrašyti padėjo legendinis JAV ritmenbliuzo dainininkas Charlie Wilsonas ir garsus aktorius Idris Elba.
 
„Šis albumas – kur kas linksmesnis ir labiau „kabinantis“ nei pirmas, kuris buvo įkvėptas niūrių emocijų ir išsiskyrimo su mergina“, - pripažino Johnas Newmanas.
 
Albumą pristatantis kūrinys „Come And Get It“ vėl iškėlė dainininką į populiariausiųjų gretas – pakilo į populiariausių Didžiosios Britanijos kūrinių dešimtuką: https://youtu.be/I5exsScaHWo
 
„Kuo labiausiai didžiuojuosi? Tuo, kad mama, kuri mane užaugino sunkiomis sąlygomis, šiandien gali ateiti ir matyti, kaip dvidešimt tūkstančių žmonių šoka jos sūnaus koncerte. Tai – svarbiausia“, - sako kuklumo net ir po pasirodymų didžiausiose scenose nepraradęs Johnas Newmanas, nekantriai laukiantis koncerto Vilniuje.
 
Pirmąjį jo pasirodymą Lietuvos sostinėje kartu su menų fabriku „Loftas“ rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst“, sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“, gitaros virtuozų „Rodrigo y Gabriela“ koncertus, Kaune – vienos populiariausių pasaulio roko grupių „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou, Obuolių saloje  – šokių muzikos festivalį „Radistai Village“.