Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Birželio 4-ąją Šiauliuose – muzikinės istorijos ''Šimts pipirų'' premjera

Žiūrovams gerai žinoma kaip chorų karų generolė, choro „Chameleonas“ vadovė Laura Remeikienė ir „Lauros studijos“ atlikėjai žada įspūdingą muzikinę istoriją visai šeimai. Koncertų salės „Saulė“ scenoje žiūrovų laukia iš tikrųjų net 100 atlikėjų. Naujas, dar niekad neskambėjusias L. Remeikienės dainas atliks „Lauros studijos“ mažieji atlikėjai ir net jų tėvai. 

Muzikos ir tekstų autorė Laura į istoriją sujungė daugiau nei dvi dešimtis naujų dainų. Autorė pasakoja, kad nuotaikingą koncertą lydės ne tik muzikiniai siurprizai, įdomūs istorijos vingiai ir išraiškingi veikėjų charakteriai. Žiūrovai galės akis paganyti į tikrai išradingus atlikėjų kostiumus, kuriuos kuria Airida Skrickienė. Muzikinei istorijai specialiai yra kuriamos ir dekoracijos.

„Tikriausiai dar niekad mūsų nebuvo tiek daug ir taip gražiai susibūrusių scenoje. „Šimts pipirų“  pamažu tampa neįtikėtinu spektakliu, tad tikiu, kad žiūrovai tikrai nenusivils,“ – į artėjnčią muzikos šventę kviečia Laura Remeikienė.