Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Bilietus į ''Juventus'' rungtynes toliau platins ''Bilietų Pasaulis''

Kitą sezoną bilietus į Utenos „Juventus“ klubo namų rungtynes norintys įsigyti krepšinio mėgėjai tai ir vėl galės padaryti "Bilietų Pasaulis" platinimo vietose bei Utenos arenos kasoje.

Bilietas į rungtynes ir vėl kainuos 10 litų, tuo tarpu moksleiviai, studentai, senjorai bei neįgalieji jį galės įsigyti už 5 litus.

Didžiausia naujiena – pasikeitusi išankstinių bilietų kaina. Internetu arba Bilietupasaulis.lt platinimo vietose pirkdami bilietą už jį mokėsite 9 litus, o moksleiviai, studentai, senjorai bei neįgalieji – 4 litus. Renginio dieną bilietai brangs ir kainuos atitinkamai 10 ir 5 litus.

Kitą sezoną krepšinio mėgėjams bus pateikiamas ir kompleksinių bilietų pasiūlymas – perkant penkis bilietus į rungtynes mokėsite tik už keturis.

Kaip ir ankstesniais metais, bilietai į rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Lietuvos rytu“ bus brangesni.

Krepšinio mėgėjams, kurie planuoja dažniau lankytis „Juventus“ rungtynėse, rekomenduojame įsigyti sezono abonementus, kurių kaina – 200 litų. Tokiu atveju sezono abonementą įsigijęs asmuo sutaupys apie 40 proc. sezono bilietų kainos vertės, nes vien reguliariajame LKL, Baltijos krepšinio lygos (BBL) bei Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro sezone „Juventus“ sužais mažiausiai 28-is susitikimus. 

Norintys įsigyti abonementus, turėtų rašyti elektroninį laišką adresu eimantas.skersis@gmail.com ar eimantas@utenosjuventus.lt arba skambinti telefonu 867100989. Rašant elektroninį laišką, nepamirškite nurodyti, kurią vietą norėtumėte rezervuoti.