Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Bilietus į ''Juventus'' rungtynes toliau platins ''Bilietų Pasaulis''

Kitą sezoną bilietus į Utenos „Juventus“ klubo namų rungtynes norintys įsigyti krepšinio mėgėjai tai ir vėl galės padaryti "Bilietų Pasaulis" platinimo vietose bei Utenos arenos kasoje.

Bilietas į rungtynes ir vėl kainuos 10 litų, tuo tarpu moksleiviai, studentai, senjorai bei neįgalieji jį galės įsigyti už 5 litus.

Didžiausia naujiena – pasikeitusi išankstinių bilietų kaina. Internetu arba Bilietupasaulis.lt platinimo vietose pirkdami bilietą už jį mokėsite 9 litus, o moksleiviai, studentai, senjorai bei neįgalieji – 4 litus. Renginio dieną bilietai brangs ir kainuos atitinkamai 10 ir 5 litus.

Kitą sezoną krepšinio mėgėjams bus pateikiamas ir kompleksinių bilietų pasiūlymas – perkant penkis bilietus į rungtynes mokėsite tik už keturis.

Kaip ir ankstesniais metais, bilietai į rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Lietuvos rytu“ bus brangesni.

Krepšinio mėgėjams, kurie planuoja dažniau lankytis „Juventus“ rungtynėse, rekomenduojame įsigyti sezono abonementus, kurių kaina – 200 litų. Tokiu atveju sezono abonementą įsigijęs asmuo sutaupys apie 40 proc. sezono bilietų kainos vertės, nes vien reguliariajame LKL, Baltijos krepšinio lygos (BBL) bei Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro sezone „Juventus“ sužais mažiausiai 28-is susitikimus. 

Norintys įsigyti abonementus, turėtų rašyti elektroninį laišką adresu eimantas.skersis@gmail.com ar eimantas@utenosjuventus.lt arba skambinti telefonu 867100989. Rašant elektroninį laišką, nepamirškite nurodyti, kurią vietą norėtumėte rezervuoti.