Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Bilietų platinimo įmonės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Nuo šiol nebereikės sukti galvos dėl to, į kurį renginį padovanoti kelionę artimiesiems ar draugams. Dabar jie galės rinktis patys iš didelio sąrašo renginių, į kuriuos bilietus platina bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“.
„Džiaugiamės galėdami pristatyti puikią naujieną – bendrus „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ dovanų kuponus. Neabejojame, kad bendri kuponai taps puikia dovana, nes jie galios abiejų bendrovių platinamiems renginiams. Tokiu būdu mūsų klientai turės didelį pačių įvairiausių pramogų pasirinkimą“, – teigia „Bilietai.lt“ direktorė Inga Petravičiūtė.

Bendrų dovanų kuponų nominalai: 10 EUR, 15 EUR, 20 EUR ir 50 EUR vertės. Šie kuponai galios visiems renginiams, į kuriuos bilietus platina bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“.

Šiuo metu abi bendrovės kviečia į įspūdingus renginius: britų superžvaigždės Robbie Williamso šou Vilniaus Vingio parke, milijono vertės „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“, prancūzų muzikos ikonos Patricia Kaas, legendinio italų dainininko Toto Cutugno, tenoro Andrea Bocelli, Gyčio Paškevišiaus ir grupės, hip-hopo grandų „G&G Sindikatas“ pasirodymus, į Metų muzikos apdovanojimus „M.A.M.A. 2016“, Monikos Linkytės gastroles, kitąmet Rygoje vyksiantį amerikiečių roko grupės „Red Hot Chili Peppers“ šou, populiarios dainininkės Jelena Vaenga, švedų muzikanto Jose Gonzalezo koncertus, „Kaunas Jazz 2017“ renginius ir daugelį kitų.

Bendrus dovanų kuponus taip pat galima iškeisti perkant bilietus į A. L. Webberio roko operą „Jėzus Kristus superžvaigždė“, rekordinę elektroninės muzikos fiestą „Radistai Future Arena Show“, Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago naująjį šou „QUEEN simfonija ant ledo“, baleto meistrų „Maskvos miesto baletas“ užburiančią Piotro Čaikovskio „Gulbių ežero“ istoriją, „Domino“ teatro premjeras „Loto“ ir „Prie dangaus vartų“, Anželikos Cholinos šokio spektaklio premjerą „Otelas“, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ kasmet organizuojamas populiaras parodas „Vaikų šalis 2016“ ir „Mokykla 2016“, visai šeimai skirtus šventinius šou „Pakalikai: Naujametinė pramoga“ ir „Maša ir Lokys“.

Sporto aistruoliai kviečiami į kraują kaitinančias krepšinio klubo „Žalgiris“ 2016-2017 m. sezono rungtynes „LKL“ ir „Eurolygoje“, Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“ kovas „FIBA“ krepšinio Čempionų lygos „BCL“ turnyre ir „LKL“ lygoje, krepšinio klubo „Juventus“ 2016-2017 m. sezono rungtynes taip pat į Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ mačus „A“ lygoje.

Bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulio“ bendri dovanų kuponai nėra vardiniai, todėl jie gali būti perduodami tretiesiems asmenims. Kuponas galios 12 mėn. nuo jo įsigijimo dienos, jį yra patogu įsigyti ir iškeisti į norimo renginio bilietą. Internetu perkant pasirinkto renginio bilietus užteks į tam skirtą laukelį įvesti dovanų kupono kodą.

Susipažinti su visomis dovanų kuponų naudojimo taisyklėmis galima bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ interneto svetainėje: www.bilietai.lt ir www.bilietupasaulis.lt
Pirkti bilietą