Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Benjamino Clementine'o pasirodymo Vilniuje svečiai – talentingi lietuvių muzikai

Benjamino Clementine'o pasirodymo Vilniuje svečiai – talentingi lietuvių muzikai

Jau šį penktadienį Lietuvoje pirmąkart lankysis britų muzikos sensacija, mados namų „Burberry“ favoritas ir „Mercury“ prizo laimėtojas Benjaminas Clementine'as. Šiandien atskleidžiama daugiau detalių apie, ko gero, svarbiausią šio sezono koncertą ir daug gyvenimo išbandymų patyrusio menininko viešnagę Vilniuje.

Patvirtinta, kad „Compensa“ koncertų salėje Benjaminas Clementine'as pasirodys ne vienas - šiame koncertų ture jį lydi ekspresyvi prancūzų atlikėja Barbara Le Liepvre. Jos violončelės garsai padės įgyvendinti šio vilties dainiaus gyvo pasirodymo viziją.

Benjamin Clementine – Le Ring – Live
https://youtu.be/6FFAQuJZmOA

Ne vieną kietą širdį sudraskęs Benjaminas Clementine'as laikosi duoto žodžio surengti išskirtinį koncertą Baltijos šalyse. Svarbiausias pasirodymo Vilniuje akcentas – talentinga lietuvių muzikų rinktinė. Šiandien paskelbta, kad Lietuvos muzikos profesionalai ir puikūs atlikėjai Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas), Karolis Rudokas (altas) ir Donatas Bagurskas (kontrabosas) bus šio koncerto kviestiniai svečiai. Patyręs lietuvaičių ketvertas ir jau minėta prancūzė Barbara Le Liepvre (violončelė) dalinsis viena scena, suformuos darnų styginių kvintetą ir gyvai talkins šio koncerto herojui. Tai - paties Benjamino Clementine'o sumanymas ir duoklė gerbėjams Lietuvoje.

„Smagu, kad šiandien prestižinėse koncertų salėse geidžiamas britų atlikėjas Vilnių įtraukė į savo koncertų turą. Malonu, kad jis įvertino mūsų profesionalumą ir pasirinko mus tokiam pasirodymui. Mums tai didelė garbė, pasitikėjimo ženklas ir puikus įvertinimas. Akivaizdu, kad jam šis koncertas Vilniuje – tikrai ypatingas. Bus labai įdomu bendradarbiauti ir prisidėti prie šio nepamirštamo renginio, kuriame jis papasakos savo gyvenimo istoriją“, - džiaugėsi Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas Karolis Rudokas.

K. Tumosa, B. Petrauskas ir K. Rudokas yra vieni aktyviausių jaunosios kartos muzikų Lietuvoje ir žinomo styginių kvarteto „Mettis“ nariai. Praėjusį savaitgalį jie pelnė prestižinį apdovanojimą tarptautiniame styginių kvartetų konkurse Prancūzijoje. Simboliška, kad būtent šią Europos šalį ir Paryžių britų kultūros ambasadorius B. Clementine'as laiko savo tikraisiais namais.

Įdomu tai, kad Paryžiuje benamio dalią patyręs atlikėjas pasielgė netipiškai ir griežtai atmetė visus organizatorių pasiūlymus į programą taip pat įtraukti atskirą vietos atlikėjų pasirodymą.


Benjamin Clementine: Tiny Desk Concert
https://youtu.be/00yQGeJ6AOM
 
Į Vilnių atvykstančiam 27-erių metų britui – nauji pripažinimo ženklai. Sparčiai populiarėjantis britų talentas į savo gyvenimo aprašymą naujus pasiekimus įsirašo kone kiekvieną savaitę. Nuo 1996 m. vykstantys svarbiausi britų kultūros apdovanojimai „The South Bank Sky Arts Awards“ praėjusią savaitę jį paskelbė pretendentu laimėti dar vieną apdovanojimą. Anksčiau šiuose apdovanojimuose už geriausią metų albumą muzikos kategorijoje buvo įvertinti „FKA Twigs“, „Arctic Monkeys“, Kate Bush, Lietuvos publikai jau pažįstama Jessie Ware ir daugelis kitų. Birželio 5 d. paaiškės, ar B. Clementine'o apdovanojimų lentyną papildys ir šis prestižinis apdovanojimas.
Vieno geriausių praėjusių metų albumo „At Least For Now“ autoriaus šią savaitę laukia tikrai įtemptas grafikas. Basakojis britų atlikėjas šiuo metu vieši Los Andžele, kur antradienio vakarą bus pagrindinis populiarios JAV televizijos pokalbių laidos „The Late Late Show with James Corden“ svečias. Savamokslis pianistas, poetas ir ekspresionistas gyvai atliks keletą savo kompozicijų tiesioginiame „CBS“ televizijos eteryje. B. Clementine'ui tai bus dar ir debiutas JAV televizijoje. Pats laidos įrašas kiek vėliau bus perkeltas į internetą ir jį galės pamatyti visi ištikimiausi jo gerbėjai Lietuvoje.

JAV televizijos žvaigždė ir laidos vedėjas Jamesas Cordenas jau senokai papildė Benjamino Clementine'o talento gerbėjų sąrašą. Jis ir pakvietė britų muzikos atradimą pasirodyti gyvai šiame pokalbių šou. J. Cordenas prieš keletą metų išgarsėjo savo virusiniais video ir „Carpool Karaoke“ laidos formatu, kurioje pramogų pasaulio žvaigždės jo vairuojamame automobilyje perdainuoja žinomas kitų atlikėjų dainas. Prieš keletą dienų šiame automobilyje savo vokalinius sugebėjimus demonstravo atlikėja Gwen Stefani ir aktoriai Julia Roberts bei George'as Clooney. Sklando gandai, kad B. Clementine'as taip pat buvo pakviestas į šį tikrai smagų muzikos turinio projektą.

'I Won't Complain' by Benjamin Clementine - Burberry Acoustic
https://youtu.be/ZEfLTTbnYmQ

Šie metai Lietuvos melomanams yra geri, o šis koncertas – labai rimta to priežastis. Jau žinoma ir aišku, kad B. Clementine'o pasirodymą Vilniuje gyvai stebės daugiau nei keli tūkstančiai tikros muzikos gurmanų. Šią savaitę į prekybą „Bilietų pasaulio“ sistemoje buvo paleisti papildomi bilietai. Tai didelis muzikos agentūros „8 Days A Week” pasiekimas ir dar vienas įrodymas, kad Vilniuje šiandienos atlikėjai tikrai laukiami. Renginio organizatoriai tikisi, kad vieno įdomiausių šių dienų kūrėjo pasirodymą atvyks įvertinti visa lietuviškos muzikos, kino, mados, meno ir reklamos industrija.