Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

Gotikinio roko pažiba She Past Away Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Benjamino Clementine'o pasirodymo Vilniuje svečiai – talentingi lietuvių muzikai

Benjamino Clementine'o pasirodymo Vilniuje svečiai – talentingi lietuvių muzikai

Jau šį penktadienį Lietuvoje pirmąkart lankysis britų muzikos sensacija, mados namų „Burberry“ favoritas ir „Mercury“ prizo laimėtojas Benjaminas Clementine'as. Šiandien atskleidžiama daugiau detalių apie, ko gero, svarbiausią šio sezono koncertą ir daug gyvenimo išbandymų patyrusio menininko viešnagę Vilniuje.

Patvirtinta, kad „Compensa“ koncertų salėje Benjaminas Clementine'as pasirodys ne vienas - šiame koncertų ture jį lydi ekspresyvi prancūzų atlikėja Barbara Le Liepvre. Jos violončelės garsai padės įgyvendinti šio vilties dainiaus gyvo pasirodymo viziją.

Benjamin Clementine – Le Ring – Live
https://youtu.be/6FFAQuJZmOA

Ne vieną kietą širdį sudraskęs Benjaminas Clementine'as laikosi duoto žodžio surengti išskirtinį koncertą Baltijos šalyse. Svarbiausias pasirodymo Vilniuje akcentas – talentinga lietuvių muzikų rinktinė. Šiandien paskelbta, kad Lietuvos muzikos profesionalai ir puikūs atlikėjai Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas), Karolis Rudokas (altas) ir Donatas Bagurskas (kontrabosas) bus šio koncerto kviestiniai svečiai. Patyręs lietuvaičių ketvertas ir jau minėta prancūzė Barbara Le Liepvre (violončelė) dalinsis viena scena, suformuos darnų styginių kvintetą ir gyvai talkins šio koncerto herojui. Tai - paties Benjamino Clementine'o sumanymas ir duoklė gerbėjams Lietuvoje.

„Smagu, kad šiandien prestižinėse koncertų salėse geidžiamas britų atlikėjas Vilnių įtraukė į savo koncertų turą. Malonu, kad jis įvertino mūsų profesionalumą ir pasirinko mus tokiam pasirodymui. Mums tai didelė garbė, pasitikėjimo ženklas ir puikus įvertinimas. Akivaizdu, kad jam šis koncertas Vilniuje – tikrai ypatingas. Bus labai įdomu bendradarbiauti ir prisidėti prie šio nepamirštamo renginio, kuriame jis papasakos savo gyvenimo istoriją“, - džiaugėsi Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas Karolis Rudokas.

K. Tumosa, B. Petrauskas ir K. Rudokas yra vieni aktyviausių jaunosios kartos muzikų Lietuvoje ir žinomo styginių kvarteto „Mettis“ nariai. Praėjusį savaitgalį jie pelnė prestižinį apdovanojimą tarptautiniame styginių kvartetų konkurse Prancūzijoje. Simboliška, kad būtent šią Europos šalį ir Paryžių britų kultūros ambasadorius B. Clementine'as laiko savo tikraisiais namais.

Įdomu tai, kad Paryžiuje benamio dalią patyręs atlikėjas pasielgė netipiškai ir griežtai atmetė visus organizatorių pasiūlymus į programą taip pat įtraukti atskirą vietos atlikėjų pasirodymą.


Benjamin Clementine: Tiny Desk Concert
https://youtu.be/00yQGeJ6AOM
 
Į Vilnių atvykstančiam 27-erių metų britui – nauji pripažinimo ženklai. Sparčiai populiarėjantis britų talentas į savo gyvenimo aprašymą naujus pasiekimus įsirašo kone kiekvieną savaitę. Nuo 1996 m. vykstantys svarbiausi britų kultūros apdovanojimai „The South Bank Sky Arts Awards“ praėjusią savaitę jį paskelbė pretendentu laimėti dar vieną apdovanojimą. Anksčiau šiuose apdovanojimuose už geriausią metų albumą muzikos kategorijoje buvo įvertinti „FKA Twigs“, „Arctic Monkeys“, Kate Bush, Lietuvos publikai jau pažįstama Jessie Ware ir daugelis kitų. Birželio 5 d. paaiškės, ar B. Clementine'o apdovanojimų lentyną papildys ir šis prestižinis apdovanojimas.
Vieno geriausių praėjusių metų albumo „At Least For Now“ autoriaus šią savaitę laukia tikrai įtemptas grafikas. Basakojis britų atlikėjas šiuo metu vieši Los Andžele, kur antradienio vakarą bus pagrindinis populiarios JAV televizijos pokalbių laidos „The Late Late Show with James Corden“ svečias. Savamokslis pianistas, poetas ir ekspresionistas gyvai atliks keletą savo kompozicijų tiesioginiame „CBS“ televizijos eteryje. B. Clementine'ui tai bus dar ir debiutas JAV televizijoje. Pats laidos įrašas kiek vėliau bus perkeltas į internetą ir jį galės pamatyti visi ištikimiausi jo gerbėjai Lietuvoje.

JAV televizijos žvaigždė ir laidos vedėjas Jamesas Cordenas jau senokai papildė Benjamino Clementine'o talento gerbėjų sąrašą. Jis ir pakvietė britų muzikos atradimą pasirodyti gyvai šiame pokalbių šou. J. Cordenas prieš keletą metų išgarsėjo savo virusiniais video ir „Carpool Karaoke“ laidos formatu, kurioje pramogų pasaulio žvaigždės jo vairuojamame automobilyje perdainuoja žinomas kitų atlikėjų dainas. Prieš keletą dienų šiame automobilyje savo vokalinius sugebėjimus demonstravo atlikėja Gwen Stefani ir aktoriai Julia Roberts bei George'as Clooney. Sklando gandai, kad B. Clementine'as taip pat buvo pakviestas į šį tikrai smagų muzikos turinio projektą.

'I Won't Complain' by Benjamin Clementine - Burberry Acoustic
https://youtu.be/ZEfLTTbnYmQ

Šie metai Lietuvos melomanams yra geri, o šis koncertas – labai rimta to priežastis. Jau žinoma ir aišku, kad B. Clementine'o pasirodymą Vilniuje gyvai stebės daugiau nei keli tūkstančiai tikros muzikos gurmanų. Šią savaitę į prekybą „Bilietų pasaulio“ sistemoje buvo paleisti papildomi bilietai. Tai didelis muzikos agentūros „8 Days A Week” pasiekimas ir dar vienas įrodymas, kad Vilniuje šiandienos atlikėjai tikrai laukiami. Renginio organizatoriai tikisi, kad vieno įdomiausių šių dienų kūrėjo pasirodymą atvyks įvertinti visa lietuviškos muzikos, kino, mados, meno ir reklamos industrija.