Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Benjamino Clementine'o pasirodymo Vilniuje svečiai – talentingi lietuvių muzikai

Benjamino Clementine'o pasirodymo Vilniuje svečiai – talentingi lietuvių muzikai

Jau šį penktadienį Lietuvoje pirmąkart lankysis britų muzikos sensacija, mados namų „Burberry“ favoritas ir „Mercury“ prizo laimėtojas Benjaminas Clementine'as. Šiandien atskleidžiama daugiau detalių apie, ko gero, svarbiausią šio sezono koncertą ir daug gyvenimo išbandymų patyrusio menininko viešnagę Vilniuje.

Patvirtinta, kad „Compensa“ koncertų salėje Benjaminas Clementine'as pasirodys ne vienas - šiame koncertų ture jį lydi ekspresyvi prancūzų atlikėja Barbara Le Liepvre. Jos violončelės garsai padės įgyvendinti šio vilties dainiaus gyvo pasirodymo viziją.

Benjamin Clementine – Le Ring – Live
https://youtu.be/6FFAQuJZmOA

Ne vieną kietą širdį sudraskęs Benjaminas Clementine'as laikosi duoto žodžio surengti išskirtinį koncertą Baltijos šalyse. Svarbiausias pasirodymo Vilniuje akcentas – talentinga lietuvių muzikų rinktinė. Šiandien paskelbta, kad Lietuvos muzikos profesionalai ir puikūs atlikėjai Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas), Karolis Rudokas (altas) ir Donatas Bagurskas (kontrabosas) bus šio koncerto kviestiniai svečiai. Patyręs lietuvaičių ketvertas ir jau minėta prancūzė Barbara Le Liepvre (violončelė) dalinsis viena scena, suformuos darnų styginių kvintetą ir gyvai talkins šio koncerto herojui. Tai - paties Benjamino Clementine'o sumanymas ir duoklė gerbėjams Lietuvoje.

„Smagu, kad šiandien prestižinėse koncertų salėse geidžiamas britų atlikėjas Vilnių įtraukė į savo koncertų turą. Malonu, kad jis įvertino mūsų profesionalumą ir pasirinko mus tokiam pasirodymui. Mums tai didelė garbė, pasitikėjimo ženklas ir puikus įvertinimas. Akivaizdu, kad jam šis koncertas Vilniuje – tikrai ypatingas. Bus labai įdomu bendradarbiauti ir prisidėti prie šio nepamirštamo renginio, kuriame jis papasakos savo gyvenimo istoriją“, - džiaugėsi Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatas Karolis Rudokas.

K. Tumosa, B. Petrauskas ir K. Rudokas yra vieni aktyviausių jaunosios kartos muzikų Lietuvoje ir žinomo styginių kvarteto „Mettis“ nariai. Praėjusį savaitgalį jie pelnė prestižinį apdovanojimą tarptautiniame styginių kvartetų konkurse Prancūzijoje. Simboliška, kad būtent šią Europos šalį ir Paryžių britų kultūros ambasadorius B. Clementine'as laiko savo tikraisiais namais.

Įdomu tai, kad Paryžiuje benamio dalią patyręs atlikėjas pasielgė netipiškai ir griežtai atmetė visus organizatorių pasiūlymus į programą taip pat įtraukti atskirą vietos atlikėjų pasirodymą.


Benjamin Clementine: Tiny Desk Concert
https://youtu.be/00yQGeJ6AOM
 
Į Vilnių atvykstančiam 27-erių metų britui – nauji pripažinimo ženklai. Sparčiai populiarėjantis britų talentas į savo gyvenimo aprašymą naujus pasiekimus įsirašo kone kiekvieną savaitę. Nuo 1996 m. vykstantys svarbiausi britų kultūros apdovanojimai „The South Bank Sky Arts Awards“ praėjusią savaitę jį paskelbė pretendentu laimėti dar vieną apdovanojimą. Anksčiau šiuose apdovanojimuose už geriausią metų albumą muzikos kategorijoje buvo įvertinti „FKA Twigs“, „Arctic Monkeys“, Kate Bush, Lietuvos publikai jau pažįstama Jessie Ware ir daugelis kitų. Birželio 5 d. paaiškės, ar B. Clementine'o apdovanojimų lentyną papildys ir šis prestižinis apdovanojimas.
Vieno geriausių praėjusių metų albumo „At Least For Now“ autoriaus šią savaitę laukia tikrai įtemptas grafikas. Basakojis britų atlikėjas šiuo metu vieši Los Andžele, kur antradienio vakarą bus pagrindinis populiarios JAV televizijos pokalbių laidos „The Late Late Show with James Corden“ svečias. Savamokslis pianistas, poetas ir ekspresionistas gyvai atliks keletą savo kompozicijų tiesioginiame „CBS“ televizijos eteryje. B. Clementine'ui tai bus dar ir debiutas JAV televizijoje. Pats laidos įrašas kiek vėliau bus perkeltas į internetą ir jį galės pamatyti visi ištikimiausi jo gerbėjai Lietuvoje.

JAV televizijos žvaigždė ir laidos vedėjas Jamesas Cordenas jau senokai papildė Benjamino Clementine'o talento gerbėjų sąrašą. Jis ir pakvietė britų muzikos atradimą pasirodyti gyvai šiame pokalbių šou. J. Cordenas prieš keletą metų išgarsėjo savo virusiniais video ir „Carpool Karaoke“ laidos formatu, kurioje pramogų pasaulio žvaigždės jo vairuojamame automobilyje perdainuoja žinomas kitų atlikėjų dainas. Prieš keletą dienų šiame automobilyje savo vokalinius sugebėjimus demonstravo atlikėja Gwen Stefani ir aktoriai Julia Roberts bei George'as Clooney. Sklando gandai, kad B. Clementine'as taip pat buvo pakviestas į šį tikrai smagų muzikos turinio projektą.

'I Won't Complain' by Benjamin Clementine - Burberry Acoustic
https://youtu.be/ZEfLTTbnYmQ

Šie metai Lietuvos melomanams yra geri, o šis koncertas – labai rimta to priežastis. Jau žinoma ir aišku, kad B. Clementine'o pasirodymą Vilniuje gyvai stebės daugiau nei keli tūkstančiai tikros muzikos gurmanų. Šią savaitę į prekybą „Bilietų pasaulio“ sistemoje buvo paleisti papildomi bilietai. Tai didelis muzikos agentūros „8 Days A Week” pasiekimas ir dar vienas įrodymas, kad Vilniuje šiandienos atlikėjai tikrai laukiami. Renginio organizatoriai tikisi, kad vieno įdomiausių šių dienų kūrėjo pasirodymą atvyks įvertinti visa lietuviškos muzikos, kino, mados, meno ir reklamos industrija.