Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Back to 90's legendos - penkių legendinių grupių reginys
"Žalgirio" arenoje – grandiozinis penkių legendinių grupių reginys
 
"Haddaway",  "Ace Of Base" (Jenny Berggren) "Dr Alban", "Snap", "La Bouche"! Pirmą kartą Lietuvoje žiūrovai vienoje scenoje pamatys net penkias XX amžiaus dešimtojo dešimtmečio žvaigždes. Vienintelį grandiozinį koncertą legendiniai muzikantai surengs lapkričio 19 dieną Kauno "Žalgirio" arenoje".
 
 
"Kelno Krokodilai" žaidėjas ir kilimų pardavėjas
 
Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčių grupių koncertą koncertą organizuoja" Back To The 80's & 90's Lietuva", o bilietus į penkių legendų muzikinį susitkimą platina „Bilietųpasaulis“. 
"What is Love?" Turbūt nėra pasaulyje šalies, kurioje neskambėjo ši kultinė unikalaus balso savininko Nestor Alexander Haddaway, arba tiesiog Haddaway, daina.
Trininado saloje gimęs, JAV, o vėliau į Vokietiją, persikėlęs gyventi Haddaway, neatsitiktinai buvo vadinamas Europos šokių muzikos karaliumi.
Amerikietiško futbolo komandoje "Kelno Krokodilai" žaidęs, laisvalaikiu muziką kūręs bei kilimus pardavinėjęs Haddaway, net negalėjo įsivaizduoti, kad pasaulyje bus parduota daugiau nei 30 milijonų jo muzikos albumų.
1993 metais jo debiutinis singlas "What is Love?" užkariavo beveik visą Europą, Azija, Pietų ir Šiaurės Ameriką.
"Haddaway" kepė super hitą po super hito ("Life", "I Miss You", "Rock My Heart", "Catch I Fire") ir per metus surengdavo net po 120 koncertų!
Kultinę Haddaway dainą "What is Love" priminė Eminem ir Lil Wayne, po to dar dvi pasaulinės įžymybės – Holivudo aktoriai Jim Carrey ir Will Ferrell, kurie pagal šią dainą atliko kultinį šokį komedijoje “A night at the Roxbury”.
 
Garsiausias pasaulyje odontologas
 
Dr.Alban – bene garsiausias pasaulyje odontologas: 1993 metais pirmą kartą atlikta daina
"It's My Life" akimirksniu tapo superhitu, o Švedijoje gyvenantis, Nigerijoje gimęs ir apie odontologiją, bet ne muzika svajojęs Alban Uzoma Nwapa, tapo pasauline žvaigžde.
Universitete odontologijos mokęsis ir neatsitiktinai daktaru pasivadinęs Dr.Alban,
dar prieš šį pasaulinį superhitą Europoje išgarsėjo daina „Hello Afrika".
Labai greitai Dr. Alban karjera šovė aukštyn: dar vienas jo singlas „One Love" buvo parduotas beveik dviejų milijonų tiražu.
Buvęs odontologas kepė vieną hitą po kito: jo singlai septynis kartus tapo Sidabriniais ir net po 30 kartų - Auksiniais ir Platininiais! Jo daina "No Coke” (Ne kokainui!) tapo Švedijos programos prieš narkotikus kampanijos himnu.
Vokietijos šokių muzikos grupė "La Bouche" – itin garsaus vokiečių prodiuserio Frank Farian projektas.
Iki euforijų keliančios "La Bouche dainos "Be My Lover", "Sweat Dreams",  "I Love to Love", "Tonight is the Night" skambėjo įvairiuose planetos kampeliuose.
Vokietijos grupė "Snap" – vienas iš sėkmingiausių Europos šokių muzikos projektų driokstelėjo energija pulsuojančiais hitais – "Marry Had a Little Boy", "Terminate", "Do You See the Light" ir,žinoma, net 8 milijonų tiražu parduotu singlu – "Power Rhythm is Dancer", kuris karaliavo net 23 pasaulio šalių topų viršūnėje!
 
Įrašas ir "Guinness" rekordų knygoje
 
Dar vienas desertas, kurį lapkričio 19 dieną Kauno "Žalgirio" arenos žiūrovams įteiks įspūdingo reginio organizatoriai „Back To The 80's & 90's“ Lietuva, – Švedijos pop muzikos sensacija vadinama grupė "Ace of Bace" ir jos narė Jenny Berggren.
Legendinės grupės pristatyti nereikia, nes ji žinoma nuo Buenos Airių iki Kanberos, nuo Paryžiaus iki Honkongo.
Švedijos žvaigždžių superhitus "The Sign", "All That She Wants", "Beautiful Life", "Life is a Flower" vienu metu kartu dainavo daugelio pasaulio šalių gyventojai, o Tel Avive – net 55 tūkstančiai žiūrovų!
Dėl grupės sudėties ir tarpusavio supratimo dažnai su kitu švedų kvartetu ABBA lyginama "Ace of Bace" gali pasigirti ir įspūdingais rekordais – daina "Happy Nation" (The Sign) pateko į pasaulio rekordų "Guinness" knygą (debiutinis albumas parduotas 23 milijonų tiražu), o Žemėje gyvena mažiausiai 33 milijonai žmonių, kurie nusipirko bent vieną legendinės grupės albumą.

Pirkti bilietą