Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Aurelijus Sirgedas apie jubiliejinį koncertą: visi, kurie ateis, pateks į ''Sielos'' istoriją

Roko grupė „Siela“ šį ketvirtadienį, gruodžio 3 dieną, dvidešimt penkerių kūrybinės veiklos metų proga gerbėjams žada didžiausią savo istorijoje koncertą Vilniuje menų fabrike „Loftas“. Jame klausytojai išgirs ne tik vakaro kaltininkus, bet ir skambų Alinos Orlovos vokalą.
 
„Man be galo patiko Alinos atliekama „Sielos sala“, kuri labai gerai perteikė nuotaiką, todėl ir nusprendėme ją pakviesti, – pasakojo grupės lyderis Aurelijus Sirgedas, užtikrindamas, – Visi, kurie ateis, pateks į „Sielos“ istoriją.“
 
Grupė „Siela“ praėjusią savaitę pristatė vaizdo klipą naujausiam radijo singlui „Ilguma. Platuma“, nufilmuotą senoje XVIII a. dvaro teritorijoje.
 
Šį ir kitus savo kūrinius „Siela“ atliks net trijų dalių 25-mečio koncerte, kuriame skambės nuo pačių seniausių, iki gotikinių bei naujausių albumų „Euforija“ ir „Širdis. Kryžius Pasaga“ kūrinių. Pirmąją dalį „Siela“ atliks specialiai šiam koncertui atkurta 1990-ųjų metų sudėtimi.
 
Koncerto proga „Siela“ savo gerbėjams žada ne tik įsimintiną programą, kokybišką garsą ir šviesas, bet ir specialiai šiam vakarui užsakytomis naujomis alaus rūšimis papildytą „Lofto“ barą. Koncertą „Siela XXV“ filmuos ir ateityje transliuos LRT televizija.