Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2014. Bilietai jau prekyboje!

Mėgsti muziką? Nori namuose pasijusti lyg koncerte? Nori patirti jausmą, kai dėl geros muzikos po kūną bėgioja skruzdėliukai? Tada ateik, susitik su bendraminčiais melomanais!

Geriausi iš geriausių
2014 m. spalio 18–19 dienomis Vilniuje, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, jau ketvirtą kartą vyks geriausios Hi-Fi ir High-End aparatūros paroda — unikali proga išvysti ir išgirsti buitinės garso aparatūros šedevrus. Dešimtyje kambarių dvi dienas skambės džiazas, rokas, klasika ir dar daug visko. Atvyk į „AudioGourmet 2014“ ir įsitikink, kaip įspūdingai gali skambėti muzika!

Dalyvauk geriausio garso degustacijose!
Klausysim, aptarinėsim, vertinsim, lyginsim, mėgausimės. Susitiksim ir bendrausim. Žodžiu, degustuosim. Degustuosim lygiai taip, kaip degustuojamas vynas, viskis, sūris ar kava. Todėl:

Atsinešk savo muzikos!
Būtinai. Čiupk mėgiamiausią vinilinę plokštelė ar kompaktą ir drąsiai prašyk, kad ją paleistų parodoje! Tuomet ir paaiškės, kas su kuo. Tai — lyg galimybė pačiam išbandyti F-1 bolidą Hockenheimring trasoje!

Atsivesk ir šeimą!
Žinoma, parodoje bus kalnai egzotiškų stiprintuvų, unikalių kolonėlių, išskirtinių CD ir failų grotuvų, impozantiškų vinilinių plokštelių grotuvų (patefonų) ir kitokios aparatūros. Retas vyriškis atsispirs tokiems žaislams.

Galbūt kas ir nustebs, tačiau čia lankosi ir moterys — juk jos ne mažiau už vyrus domisi muzika! Galbūt moterį mažiau nei vyrą žavi koks 100 kg sveriantis 200 vatų stiprintuvas, tačiau išgirdusi, kaip prieš akis šio stiprintuvo padedama atgyja muzika, nė viena nelieka abejinga.

Gyvas koncertas
AudioGourmet koncertas, kaip visada, bus gyvas ir be įgarsinimo, — gyvas instrumento garsas yra skambesio etalonas, muzikos esencija.

Aptark įspūdžius prie kavos
Šiemet parodoje vėl — kavos degustacijos!

Plačiau apie viską parodos svetainėje www.audiogourmet.lt (informacija nuolat atnaujinama).