Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

AudioGourmet 2014. Bilietai jau prekyboje!

Mėgsti muziką? Nori namuose pasijusti lyg koncerte? Nori patirti jausmą, kai dėl geros muzikos po kūną bėgioja skruzdėliukai? Tada ateik, susitik su bendraminčiais melomanais!

Geriausi iš geriausių
2014 m. spalio 18–19 dienomis Vilniuje, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, jau ketvirtą kartą vyks geriausios Hi-Fi ir High-End aparatūros paroda — unikali proga išvysti ir išgirsti buitinės garso aparatūros šedevrus. Dešimtyje kambarių dvi dienas skambės džiazas, rokas, klasika ir dar daug visko. Atvyk į „AudioGourmet 2014“ ir įsitikink, kaip įspūdingai gali skambėti muzika!

Dalyvauk geriausio garso degustacijose!
Klausysim, aptarinėsim, vertinsim, lyginsim, mėgausimės. Susitiksim ir bendrausim. Žodžiu, degustuosim. Degustuosim lygiai taip, kaip degustuojamas vynas, viskis, sūris ar kava. Todėl:

Atsinešk savo muzikos!
Būtinai. Čiupk mėgiamiausią vinilinę plokštelė ar kompaktą ir drąsiai prašyk, kad ją paleistų parodoje! Tuomet ir paaiškės, kas su kuo. Tai — lyg galimybė pačiam išbandyti F-1 bolidą Hockenheimring trasoje!

Atsivesk ir šeimą!
Žinoma, parodoje bus kalnai egzotiškų stiprintuvų, unikalių kolonėlių, išskirtinių CD ir failų grotuvų, impozantiškų vinilinių plokštelių grotuvų (patefonų) ir kitokios aparatūros. Retas vyriškis atsispirs tokiems žaislams.

Galbūt kas ir nustebs, tačiau čia lankosi ir moterys — juk jos ne mažiau už vyrus domisi muzika! Galbūt moterį mažiau nei vyrą žavi koks 100 kg sveriantis 200 vatų stiprintuvas, tačiau išgirdusi, kaip prieš akis šio stiprintuvo padedama atgyja muzika, nė viena nelieka abejinga.

Gyvas koncertas
AudioGourmet koncertas, kaip visada, bus gyvas ir be įgarsinimo, — gyvas instrumento garsas yra skambesio etalonas, muzikos esencija.

Aptark įspūdžius prie kavos
Šiemet parodoje vėl — kavos degustacijos!

Plačiau apie viską parodos svetainėje www.audiogourmet.lt (informacija nuolat atnaujinama).