Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

''Atlantas'' (Klaipėda) - ''HJK'' (Helsinkis, Suomija)

Europos lygos turnyro burtai 1-ajame kvalifikacijos etape Klaipėdos „Atlantui“ mestelėjo kietą riešutą – Helsinkio HJK („Helsingin Jalkapalloklubi“) klubą.
1907-aisiais įkurta komanda, kitąmet švęsiantį 110-ąjį gimtadienį, Suomijos pirmenybių aukso medalius iškovojo 27 kartus. Vicečempionais HJK futbolininkai tapo 13 sykių, bronzos medalius laimėjo po 19 sezonų.
Helsinkio ekipos nariai Suomijos futbolo taurę į viršų po dvylikos finalų.
Tokio tituluoto klubo uostamiestyje dar nėra buvę.
Didelį būrį patyrusių legionierių turintis HJK klubas Klaipėdoje su „Atlantu“ kausis birželio 30 dieną. Rungtynių Klaipėdos centriniame stadione (Sportininkų g. 46) pradžia – 19 val. Nepraleiskite progos pamatyti garsiausią suomių klubą, o taip pat tapkite dvyliktuoju „Atlanto“ žaidėju prieš galingąjį varžovą.