Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Armin Van Buuren kitais metais pirmą kartą surengs pasirodymą Estijoje

Penktadienį, 2015 m. gegužės 29 d., Talino Dainų slėnyje su iki šiol nematytais vizualiniais ir pirotechniniais efektais vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs garsiausias pasaulio didžėjus bei šokių muzikos superžvaigždė Armin van Buuren. Šokių muzikos pasaulyje dievu tituluojamam atlikėjui šis koncertas Estijoje bus pirmasis. Pasaulinio lygio žvaigždė gali pasigirti tokiais hitais kaip „This Is What It Feels Like“, „In And Out Of Love“, „Love You More“, „Burned With Desire“, „ Fine Without You “ ir daugeliu kitų.

Estijoje įvyksiantis koncertas bus vienintelis šioje šalyje ir aplinkinių valstybių regione. Šou bus išskirtinis ir technine prasme. Pasak atlikėjo pasirodymą Estijoje organizuojančios įmonės „Monster Music“ atstovo Tanel Samm, Armin van Buuren koncertas yra milžiniško darbo rezultatas, o įvyksiantis šou yra įvykis, kurio mastą net sunku įvertinti: „Armin van Buuren ir jo komanda į Talino Dainų slėnį atvyks su savo naujuoju pasaulinio lygio šou. Bus demonstruojami į atlikėjo judesius reaguosiantys garso, šviesos, lazerių ir pirotechnikos efektai, kuriuos suprojektavo pats Armin asmeniškai, padedamas savo iš perfekcionistų sudarytos komandos.“

Armin van Buuren yra 37 metų iš Olandijos kilęs šokių muzikos prodiuseris ir didžėjus, taip pat vienintelis asmuo pasaulyje, kuris prestižiniame „DJ MAG TOP 100“ balsavime penkis karus buvo išrinktas geriausiuoju. Taigi oficialiai galima pasakyti, jog jis yra pats populiariausias didžėjus planetoje. Armin van Buuren taip pat priklauso ir „Best Global DJ“ titulas. Jo vedamos kassavaitinės radijo laidos „ASOT“, kurios transliuojamos radijo eteryje 26 šalyse, turi daugiau nei 20 milijonų nuolatinių klausytojų per savaitę. 2010 m. kovą Armin van Buuren buvo pagerbtas prestižiškiausiu menininkų apdovanojimu „Gouden Harp“. Jis taip pat prisidėjo prie sėkmingiausios elektroninės šokių muzikos įrašų kompanijos „Armada“ sėkmės.

Būdamas geriausiuoju pasaulyje didžėjumi, van Buuren koncertuoja didžiausiuose pasaulio festivaliuose ir renginiuose. 2010 m. liepą jis koncertavo Amsterdame, Museumpleine, prieš itin gausiai susirinkusią publiką – 200 000 klausytojų, kad galėtų kartu su Olandijos futbolo komanda atšvęsti patekimą į FIFA „World Cup“ finalą.

Žinomiausi Armin van Buuren radijo hitai yra „In And Out Of Love“, „Not Giving Up On Love“, „Burned With Desire“,  „Love You More“, „Going Wrong“ , „Fine Without You“ ir „This Is What It Feels Like“. Pastarasis kūrinys 2014 m. „Grammy“ teikimo ceremonijoje pelnė geriausiojo šokių kūrinio nominaciją.

Faktai apie Armin van Buuren:
  1. Armin van Buuren yra laimėjęs nesuskaičiuojamą gausybę apdovanojimų, tarp kurių – „DJ Magazine TOP 100“. Atlikus balsavimą ir susumavus skaitytojų balsus, jis buvo rekordinį kiekį – net penkis kartus! – išrinktas pirmuoju. Tai įvyko 2007 m., 2008 m., 2009 m., 2010 m. ir 2012 m.
  2. Prodiusuoti muziką jis pradėjo nuo 14 metų.
  3. Nepaisant to, kad yra įgijęs teisinį išsilavinimą, van Buuren siekė savo svajonės tapti profesionaliu muzikantu.
  4. Jo pavyzdžiu yra prancūzų elektroninės muzikos pradininkas Jean Michel Jarre.
  5. Van Buuren 2009 m. susituokė su savo ilgamete drauge Erika van Thiel. 2011 m. jiems gimė dukra, o praėjusiaisiais 2013 metais – sūnus.
  6. Van Buuren veda radijo laidą „ASOT“, turinčią daugiau nei 20 milijonų klausytojų 26 šalyse.
2011 m. Armin van Buuren buvo apdovanotas „Orange Nassau“ ordinu už Olandijos muzikos eksporto skatinimą. Tai yra svarbiausias menininkams skiriamas apdovanojimas.