Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

Armin Van Buuren kitais metais pirmą kartą surengs pasirodymą Estijoje

Penktadienį, 2015 m. gegužės 29 d., Talino Dainų slėnyje su iki šiol nematytais vizualiniais ir pirotechniniais efektais vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs garsiausias pasaulio didžėjus bei šokių muzikos superžvaigždė Armin van Buuren. Šokių muzikos pasaulyje dievu tituluojamam atlikėjui šis koncertas Estijoje bus pirmasis. Pasaulinio lygio žvaigždė gali pasigirti tokiais hitais kaip „This Is What It Feels Like“, „In And Out Of Love“, „Love You More“, „Burned With Desire“, „ Fine Without You “ ir daugeliu kitų.

Estijoje įvyksiantis koncertas bus vienintelis šioje šalyje ir aplinkinių valstybių regione. Šou bus išskirtinis ir technine prasme. Pasak atlikėjo pasirodymą Estijoje organizuojančios įmonės „Monster Music“ atstovo Tanel Samm, Armin van Buuren koncertas yra milžiniško darbo rezultatas, o įvyksiantis šou yra įvykis, kurio mastą net sunku įvertinti: „Armin van Buuren ir jo komanda į Talino Dainų slėnį atvyks su savo naujuoju pasaulinio lygio šou. Bus demonstruojami į atlikėjo judesius reaguosiantys garso, šviesos, lazerių ir pirotechnikos efektai, kuriuos suprojektavo pats Armin asmeniškai, padedamas savo iš perfekcionistų sudarytos komandos.“

Armin van Buuren yra 37 metų iš Olandijos kilęs šokių muzikos prodiuseris ir didžėjus, taip pat vienintelis asmuo pasaulyje, kuris prestižiniame „DJ MAG TOP 100“ balsavime penkis karus buvo išrinktas geriausiuoju. Taigi oficialiai galima pasakyti, jog jis yra pats populiariausias didžėjus planetoje. Armin van Buuren taip pat priklauso ir „Best Global DJ“ titulas. Jo vedamos kassavaitinės radijo laidos „ASOT“, kurios transliuojamos radijo eteryje 26 šalyse, turi daugiau nei 20 milijonų nuolatinių klausytojų per savaitę. 2010 m. kovą Armin van Buuren buvo pagerbtas prestižiškiausiu menininkų apdovanojimu „Gouden Harp“. Jis taip pat prisidėjo prie sėkmingiausios elektroninės šokių muzikos įrašų kompanijos „Armada“ sėkmės.

Būdamas geriausiuoju pasaulyje didžėjumi, van Buuren koncertuoja didžiausiuose pasaulio festivaliuose ir renginiuose. 2010 m. liepą jis koncertavo Amsterdame, Museumpleine, prieš itin gausiai susirinkusią publiką – 200 000 klausytojų, kad galėtų kartu su Olandijos futbolo komanda atšvęsti patekimą į FIFA „World Cup“ finalą.

Žinomiausi Armin van Buuren radijo hitai yra „In And Out Of Love“, „Not Giving Up On Love“, „Burned With Desire“,  „Love You More“, „Going Wrong“ , „Fine Without You“ ir „This Is What It Feels Like“. Pastarasis kūrinys 2014 m. „Grammy“ teikimo ceremonijoje pelnė geriausiojo šokių kūrinio nominaciją.

Faktai apie Armin van Buuren:
  1. Armin van Buuren yra laimėjęs nesuskaičiuojamą gausybę apdovanojimų, tarp kurių – „DJ Magazine TOP 100“. Atlikus balsavimą ir susumavus skaitytojų balsus, jis buvo rekordinį kiekį – net penkis kartus! – išrinktas pirmuoju. Tai įvyko 2007 m., 2008 m., 2009 m., 2010 m. ir 2012 m.
  2. Prodiusuoti muziką jis pradėjo nuo 14 metų.
  3. Nepaisant to, kad yra įgijęs teisinį išsilavinimą, van Buuren siekė savo svajonės tapti profesionaliu muzikantu.
  4. Jo pavyzdžiu yra prancūzų elektroninės muzikos pradininkas Jean Michel Jarre.
  5. Van Buuren 2009 m. susituokė su savo ilgamete drauge Erika van Thiel. 2011 m. jiems gimė dukra, o praėjusiaisiais 2013 metais – sūnus.
  6. Van Buuren veda radijo laidą „ASOT“, turinčią daugiau nei 20 milijonų klausytojų 26 šalyse.
2011 m. Armin van Buuren buvo apdovanotas „Orange Nassau“ ordinu už Olandijos muzikos eksporto skatinimą. Tai yra svarbiausias menininkams skiriamas apdovanojimas.