Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Armin Van Buuren kitais metais pirmą kartą surengs pasirodymą Estijoje

Penktadienį, 2015 m. gegužės 29 d., Talino Dainų slėnyje su iki šiol nematytais vizualiniais ir pirotechniniais efektais vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse surengs garsiausias pasaulio didžėjus bei šokių muzikos superžvaigždė Armin van Buuren. Šokių muzikos pasaulyje dievu tituluojamam atlikėjui šis koncertas Estijoje bus pirmasis. Pasaulinio lygio žvaigždė gali pasigirti tokiais hitais kaip „This Is What It Feels Like“, „In And Out Of Love“, „Love You More“, „Burned With Desire“, „ Fine Without You “ ir daugeliu kitų.

Estijoje įvyksiantis koncertas bus vienintelis šioje šalyje ir aplinkinių valstybių regione. Šou bus išskirtinis ir technine prasme. Pasak atlikėjo pasirodymą Estijoje organizuojančios įmonės „Monster Music“ atstovo Tanel Samm, Armin van Buuren koncertas yra milžiniško darbo rezultatas, o įvyksiantis šou yra įvykis, kurio mastą net sunku įvertinti: „Armin van Buuren ir jo komanda į Talino Dainų slėnį atvyks su savo naujuoju pasaulinio lygio šou. Bus demonstruojami į atlikėjo judesius reaguosiantys garso, šviesos, lazerių ir pirotechnikos efektai, kuriuos suprojektavo pats Armin asmeniškai, padedamas savo iš perfekcionistų sudarytos komandos.“

Armin van Buuren yra 37 metų iš Olandijos kilęs šokių muzikos prodiuseris ir didžėjus, taip pat vienintelis asmuo pasaulyje, kuris prestižiniame „DJ MAG TOP 100“ balsavime penkis karus buvo išrinktas geriausiuoju. Taigi oficialiai galima pasakyti, jog jis yra pats populiariausias didžėjus planetoje. Armin van Buuren taip pat priklauso ir „Best Global DJ“ titulas. Jo vedamos kassavaitinės radijo laidos „ASOT“, kurios transliuojamos radijo eteryje 26 šalyse, turi daugiau nei 20 milijonų nuolatinių klausytojų per savaitę. 2010 m. kovą Armin van Buuren buvo pagerbtas prestižiškiausiu menininkų apdovanojimu „Gouden Harp“. Jis taip pat prisidėjo prie sėkmingiausios elektroninės šokių muzikos įrašų kompanijos „Armada“ sėkmės.

Būdamas geriausiuoju pasaulyje didžėjumi, van Buuren koncertuoja didžiausiuose pasaulio festivaliuose ir renginiuose. 2010 m. liepą jis koncertavo Amsterdame, Museumpleine, prieš itin gausiai susirinkusią publiką – 200 000 klausytojų, kad galėtų kartu su Olandijos futbolo komanda atšvęsti patekimą į FIFA „World Cup“ finalą.

Žinomiausi Armin van Buuren radijo hitai yra „In And Out Of Love“, „Not Giving Up On Love“, „Burned With Desire“,  „Love You More“, „Going Wrong“ , „Fine Without You“ ir „This Is What It Feels Like“. Pastarasis kūrinys 2014 m. „Grammy“ teikimo ceremonijoje pelnė geriausiojo šokių kūrinio nominaciją.

Faktai apie Armin van Buuren:
  1. Armin van Buuren yra laimėjęs nesuskaičiuojamą gausybę apdovanojimų, tarp kurių – „DJ Magazine TOP 100“. Atlikus balsavimą ir susumavus skaitytojų balsus, jis buvo rekordinį kiekį – net penkis kartus! – išrinktas pirmuoju. Tai įvyko 2007 m., 2008 m., 2009 m., 2010 m. ir 2012 m.
  2. Prodiusuoti muziką jis pradėjo nuo 14 metų.
  3. Nepaisant to, kad yra įgijęs teisinį išsilavinimą, van Buuren siekė savo svajonės tapti profesionaliu muzikantu.
  4. Jo pavyzdžiu yra prancūzų elektroninės muzikos pradininkas Jean Michel Jarre.
  5. Van Buuren 2009 m. susituokė su savo ilgamete drauge Erika van Thiel. 2011 m. jiems gimė dukra, o praėjusiaisiais 2013 metais – sūnus.
  6. Van Buuren veda radijo laidą „ASOT“, turinčią daugiau nei 20 milijonų klausytojų 26 šalyse.
2011 m. Armin van Buuren buvo apdovanotas „Orange Nassau“ ordinu už Olandijos muzikos eksporto skatinimą. Tai yra svarbiausias menininkams skiriamas apdovanojimas.