Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Ant ''Muzikuojančio kelto'' denio - nostalgiški pasivaikščiojimai po tarpukario Lietuvą

Jau šį šeštadienį, liepos 23 dieną, festivalio ant vandens "Muzikuojantis keltas" svečiai turės unikalią galimybę išgirsti tarpukario šlagerių programą "Onyte, einam su manim pašokti".
 
Jaunų, talentingų ir jau spėjusių publikos meilę bei pripažinimą pelnyti atlikėjų L. Mikalausko (bosas) ir E. Bavikino (tenoras) idėja festivalyje atlikti retro dainas - išties nepaprasta.Jų parengtoje programoje puikiai dera nostalgiškasis tarpukaris, teatrališka atmosfera, dainos apie meilę ir jos žavesį karo metu.
 
Nuoširdusis aksominio balso savininkas L. Mikalauskas, artistiškas bei humoro jausmo nestokojantis dainininkas E. Bavikinas nukels visus į aristokratiškas tarpukario koncertų sales ir kavines, o pučiamųjų sekstetas "Brass Bravo“ leis pasijusti kaip tikrame parade.
 
Juokingos miniatūros iš to meto aukštuomenės gyvenimo, garsiosios dainos "Onytė", "Lietuvaitė", "Palangos jūroj", "Kariškas vaizdelis" padės praleisti tikrai nuotaikingą vakarą.
 
"Ši programa - viena iš mūsų visų laikų mėgstamiausių. Tai puiki dovana tiems, kurie neabejingi muzikai, nostalgijai ir humorui! Pažadame įspūdingą šventinį vakarą, nes viską darome iš širdies" - teigė vienas iš programos rengėjų, operos solistas L. Mikalauskas.
 
Solistas jau minėjo, kad "Muzikuojančiame kelte" jie koncertuosią pirmą kartą. Tačiau festivalyje dalyvauti sutiko be dvejonių, kadangi puikių atsiliepimų apie šį unikalų renginį yra ne sykį girdėjęs iš kitų atlikėjų.
 
"Muzikuojantis keltas" mane sužavėjo savo muzikos žanrų įvairumu. Kiekvienas atlikėjas juk turi savo auditoriją, o mes, akademinės muzikos atlikėjai, taip pat turime savo klausytojų ratą", - teigė  L. Mikalauskas.