Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ Vilniuje

Stulbinamos sėkmės pasaulines gastroles šiemet surengusi retro muzikos sensacija „Postmodern Jukebox“ 2017 m. pavasarį pradės Lietuvoje.

DADDY WAS A MILKMAN Albumo pristatymo koncertai!

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą pristatys koncertuose Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Igor Nikolajev Jubiliejinis koncertas Vilniuje!

Maestro Jums padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Žemaitis Žėlvins Žvaguolis grįžta į Klaipėdą!

Šiais metais atlikėjas tęsia savo koncertus su ta pačia energija bei žinomomis ir naujomis dainomis.

''X Faktorius'' FINALAI 2016/2017

Populiariausio Lietuvoje ir visame pasaulyje muzikinio projekto „X Faktorius“ finalai!

Junior HALLOWEEN Carnival! Bilietai jau prekyboje!

Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – JUNIOR HALLOWEEN!

Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje!

Spalio 8-ąją (šeštadienį) „MALIBU” klubo scenoje pasirodys Lx24 – jo pasirodymas vyks pirmą sykį Lietuvoje.

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Ant ''Muzikuojančio kelto'' denio koncertuosiantys Marius Jampolskis ir Irūna

Šiemet "Muzikuojančio kelto" lankytojai liepos 16 d. turės išskirtinę galimybę sudalyvauti teatralizuotoje retro programoje "Viskas baigta". Be originalių dainų
 čia vyrauja ir šiek tiek pakoreguota senoji lietuviška estrada. Naujame repertuare susipins iki ašarų jaudinantys ir humoro kupini pasirodymai, kurie žiūrovams
 sukels itin kontrastingus jausmus.
 
Paklaustas, kodėl programa vadinasi taip pesimistiškai, M. Jampolskis siūlė čia tiesiog padėti daugtaškį: "Nežinia, kas gali nutikti rytoj..." Tačiau tai esą tikrai nereiškia, kad šis koncertas duetui paskutinis - atlikėjai taip tiesiog siekė sukurti intrigą.
 
"Vis dėlto Irūna yra jauna moteris, kurianti šeimą. Taigi visaip gali nutikti. Tad šiandien mes gyvename savo "auksines" akimirkas", - atviravo žinomas Lietuvos aktorius ir dainininkas.
 
Irūna patvirtino, kad kol kas duetas tikrai nežadantis iširti - visą vasarą jiedu toliau klausytojams dalins geras emocijas, gausiai koncertuodami su nauja programa "Viskas baigta".
 
"Tikrai dar nėra viskas baigta, tačiau šis pavadinimas mūsų galvose gimė ne be reikalo. Manau, kad tiek metų gyvuojantis projektas prieina ribą, kai jau reikia poilsio. Tačiau tai - mano iniciatyva. Labai tikiuosi, kad įvyks šeimos pagausėjimas. Taigi tokiu pavadinimu apsidraudžiame, jei tai iš tiesų įvyktų", - juokavo dainininkė, kuri neseniai sumainė žiedus su mylimuoju Roku.
 
Ir vis dėlto, jei duetas išsiskirtų, mergina labai pasiilgų savo scenos partnerio, kasdienio jo palaikymo bei naudingų patarimų.
 
Paklausta, ko galima tikėtis šioje skambaus pavadinimo programoje, ji atsakė, jog dar pavasarį praūžęs intensyvus koncertinis turas klausytojus stebino visai naujais ir, žinoma, visiems puikiai pažįstamais kūriniais.
 
Jau septynerius metus gyvuojantis duetas turbūt kiekvienais metais papildydavo ir "Muzikuojančio kelto" programą. Pasiteiravus, ar neatsibosta ta pati scena, Irūna sakė, kad monotonijos pramogų pasaulyje nėra.
 
"Atrodo, nors ir dainuoji tą patį, scena ta pati, tačiau dar nebuvo tokio atvejo, kad koncertai būtų identiški. Žiūrėk, vieną kartą dainuojant tą pačią dainą gali apsiverkit, o kitąsyk - pasijuokti", - šmaikštavo atlikėja. Tačiau pridūrė, kad, iširus duetui, labiausiai nepasiilgtų pernelyg intensyvaus gyvenimo būdo.