Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gytis Paškevičius su grupe Vilniuje!

Gytis Paškevičius — vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje

''NEĮTIKĖTINAS DEVYNIOLIKTASIS AMŽIUS''. DAINIUS PUODŽIUKAS IR DARIUS MAŽINTAS

Koncertas jau kitą savaitę! Bilieto kaina tik nuo 8 Eur.!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Unikalūs atviravimai jūsų mieste

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkur ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

Į „Loftą“ grįžta kerinčioji Davido Lyncho mūza Chrysta Bell

E. Jennings skelbia Raudonplaukės albumo pristatymo turą!

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis „Raudonplaukės albumo pristatymo turas“ yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Maskvos Kuklačiovo kačių teatras ''Katinai - jūreiviai''

Vienintelis pasaulyje Maskvos J. Kuklačiovo kačių teatras. Bilietai jau prekyboje!

Romas Dambrauskas Gyvo garso koncertas. Naujausio albumo ''Prisiliesk'' pristatymas

Koncerte dalyvauja instrumentinė grupė, Giedrius Misiūnas- klavišiniai, Raimondas Armalas- gitara, Benas Muntrimas- mušamieji. Didžiuosiuose miestuose prie šio kolektyvo prisijungs Šiaulių styginių kvartetas „Viola“ ir vokalinis duetas „Si“. Šiemet koncertinėje programoje- naujausio Romo Dambrausko albumo “Prisiliesk…” pristatymas. Geras garsas, įspūdingas apšvietimas, puiki nuotaika ir pačios geriausios Romo Dambrausko dainos laukia Jūsų gyvo garso koncertuose visoje Lietuvoje.

LIETUVOJE VYKS ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Gautos žinios, jog susivienys stipriausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų Lietuvos moterų širdis čempionate EROTICshowMEN 2016.

Populiariausias pasaulyje džiazo dainininkas Gregory Porteris Vilniuje!

Festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia: festivalio scenoje pasirodys amerikiečių džiazo superžvaigždė Gregory Porteris!

PREMJERA! Komedija ''AmnEzija už 400 000 Eur''

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais - „Amn€zija už 400 000 €” .

Tango šou ''Dos por Cuatro''

Ekspresyvusis Vilniaus tango teatras, prieš metus pristatęs įspūdingą tango šou „Lunfardo“ stebino Lietuvos, o vėliau ir Argentinos žiūrovus, iš tango gimtinės grįžta su gaivaus ir šviežio oro gūsiu ir pristato jau antrą šio sezono premjerą – tango šou „Dos por Cuatro“.

Grand HALLOWEEN Carnival

Grand HALLOWEEN Carnival grįžta! Jau trečią kartą vyksiantis renginys spalio 31 d. kvies visus gyvuosius ir mirusius į nepamirštamą elektroninės muzikos puotą. Šį kartą Grand HALLOWEEN Carnival užkariaus dar didesnę erdvę. Muzikos euforiją dalins vienoje iš naujausių bei moderniausių arenų - COMPENSA koncertų salėje.

ANDRIUS ŽLABYS ir JOHNNY GANDELSMAN / SMUIKO IR FORTEPIJONO VIRTUOZAI VALDOVŲ RŪMUOSE

Lietuvos publikos numylėtinis, pianistas Andrius Žlabys ir pasaulinio garso smuikininkas Johnny Gandelsman, po šešiolikos metų pertraukos vėl kartu koncertuos mūsų šalyje.

Draugystė - vienas gražiausių žmogaus bendravimo būdų. Draugas kartais būna tas, kuris žengia priekyje rodydamas kelią, kartais tas, kuris seka iš paskos, taip išreikšdamas savo subtilų palaikymą. Kartais - tiesiog bendramintis, žengiantis greta. Kamerinė muzika – tai žanras, puikiai iliustruojantis instrumentų bendrystę. Atlikėjai, meistriškai perimdami muzikinę mintį, darniai paantrindami ar papildydami vienas kitą kuria harmoningą visumą. Būtent tokį išskirtinio talento dviejų bičiulių muzikinį dialogą gruodžio 11 dieną bus galima išgirsti Valdovų rūmuose Vilniuje.

Programa:

J.S. Bach   Sonata smuikui ir klavesinui E-dur, BWV 1016
L. van Beethoven   Sonata smuikui ir fortepijonui Op. 12 Nr. 3 Es-dur 

Pertrauka

O. Messiaen   Tema ir variacijos
B. Bartok   Pirmoji Rapsodija
F. Schubert   Fantazija fortepijonui ir smuikui C-dur

Smuikininko Johnny Gandelsman troškimas žvelgti plačiau nei filharmonijos salė, suformavo unikalią asmenybę savo stiliumi išsiskiriančią tarp nūdienos atlikėjų. Puoselėdamas nepasotinamą susidomėjimą mūsų laikų muzika, bet savo muzikinės karjeros pamatus statęs ant klasikinės mokyklos pagrindų, šiandien Johnny atliekama muzika skamba be galo įdomiai. Jo išskirtiniam muzikiniam braižui neišvengiamai įtakos turėjo bendra sceninė patirtis su tokiais muzikos grandais kaip: Yo-Yo Ma, Bono, Osvaldo Golijov, David Byrne, Bela Fleck, Kayhan Kalhor, Suzanne Vega, James Levine, Mark Morris, Alim Qasimov & Fargana Qasimova, Nigel Kennedy and Martin Hayes.
JAV dienraštis Boston Globe vertindamas smuikininko atlikimą rašė:
,,Delikatus, beveik baletiškas prisilietimas, skoningas stiliaus pojūtis bei vaizduotė”.

Kaip nepailstančiam naujovių ieškotojui J. Gandelsman’ui buvo patikėta pirmą kartą atlikti dešimtis kūrinių parašytų Brooklyn Rider ir Silk Road ansambliams.
Neseniai jam teko garbė koncertuoti su Lev "Ljova" Zhurbin, Dmitri Yanov-Yanovsky, Vijay Iyer, Bela Fleck, Daniel Cords, Rubin Kodheli, Dana Lyn, Gabriel Kahane, Colin Jacobsen, Shara Worden, John Zorn, Christina Courtin, Ethan Iverson, Padma Newsome, Gregory Saunier, Evan Ziporyn, Bill Frisell ir Nik Bartsch.
Community Music Works prašymu smuikininkui buvo specialiai parašytas koncertas, kurį sukūrė novatoriškas kompozitorius Gonzalo Grau, vertinamas ne tik klasikinės, bet ir džiazo, pop muzikos klausytojų.
Smuikininko Johnny Gandelsman kompaktines plokšteles išleido Deutsche Grammophone, Mercury Classics, Sony Classical, World Village ir Orange Mountain Music kompanijos.
Atlikėjas gimė Maskvoje, muzikantų šeimoje, 1995 emigravo į JAV. Jo tėvas Jurijus šiandien yra Mičigano Valstijos Universiteto profesorius, dėsto alto specialybę, mama Janna - pianistė, sesuo - smuikinikė. Johnny gyvena Brukline su drauge Amber bei jų vaikais Julius Ivry and Raiya Leone.

Pianistas Andrius Žlabys publikos atpažįstamas iš savito interpratacijos braižo, kupino subtilaus nuoširdumo ir kilnaus atsidavimo, leidžiančio klausytojui susilieti su intymiausiomis kompozitorių muzikinėmis užmačiomis.

2013 metais bendradarbiaujant su Gidonu Kremeriu ir orkestru “Kremerata Baltika” pianistas atliko solo partiją Victor Kissine kūrinyje “Tarp bangų” styginių orkestrui ir fortepijonui, išleisto ECM.

2012-ieji metai Andriaus Žlabio biografijoje pažymėti debiutu Zalcburgo festivalyje. Čia pianistas skambino W.A. Mozart Koncertą K.467 kartu su Gustav Mahler jaunimo orkestru, diriguojamu Mirgos Gražinytės – Tylos.

Nominuotas prestižiniam Grammy apdovanojimui, pianistas Andrius Žlabys savo biografijos puslapiuose įrašęs eilę reikšmingų profesinių faktų, atvedusių jį į klasikinės muzikos aukštumas, ir jau daugelį metų įtvirtinusių į klasikos elito gretas.

Pianisto “rafinuotas meniškumas” (The New York Sun) atvėrė duris į prestižines pasaulio sales, kaip antai Avery Fisher Hall (Lincoln Center, Niujorkas), Concertgebouw (Amsterdamas), Carnegie Hall (Niujorkas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), The Musikverein (Viena) ir Suntory Hall (Tokijas). 

Andrius Žlabys koncertavo su įvairiais pasaulio orkestrais: New York Filharmonijos, Bostono, Klyvlendo, Roterdamo Simfoniniais orkestrais, de Buenos Aires Filharmonijos ir kt. Pianisto koncertinė patirtis siejasi su tokiomis garsiomis atlikėjų pavardėmis kaip: Yuri Bashmet (altas), Hilary Hahn (smuikas), Gidon Kremer (smuikas).

Užsienio kritikai negaili susižavėjimo kupinų epitetų:
Ne tik Žlabio “ natūralus virtuoziškumas” (žur. Strad), arba “turtingas ir visaapimantis garsas” (The Philadelphia Inquirer), bet ir pianisto “užburianti interpretacija” (Plain dealer) bei “brandus muzikos suvokimas” (Greenville News) – tai, kas atnešė pianistui vienareikšmišką pripažinimą.