Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

ANDRIUS ŽLABYS ir JOHNNY GANDELSMAN / SMUIKO IR FORTEPIJONO VIRTUOZAI VALDOVŲ RŪMUOSE

Lietuvos publikos numylėtinis, pianistas Andrius Žlabys ir pasaulinio garso smuikininkas Johnny Gandelsman, po šešiolikos metų pertraukos vėl kartu koncertuos mūsų šalyje.

Draugystė - vienas gražiausių žmogaus bendravimo būdų. Draugas kartais būna tas, kuris žengia priekyje rodydamas kelią, kartais tas, kuris seka iš paskos, taip išreikšdamas savo subtilų palaikymą. Kartais - tiesiog bendramintis, žengiantis greta. Kamerinė muzika – tai žanras, puikiai iliustruojantis instrumentų bendrystę. Atlikėjai, meistriškai perimdami muzikinę mintį, darniai paantrindami ar papildydami vienas kitą kuria harmoningą visumą. Būtent tokį išskirtinio talento dviejų bičiulių muzikinį dialogą gruodžio 11 dieną bus galima išgirsti Valdovų rūmuose Vilniuje.

Programa:

J.S. Bach   Sonata smuikui ir klavesinui E-dur, BWV 1016
L. van Beethoven   Sonata smuikui ir fortepijonui Op. 12 Nr. 3 Es-dur 

Pertrauka

O. Messiaen   Tema ir variacijos
B. Bartok   Pirmoji Rapsodija
F. Schubert   Fantazija fortepijonui ir smuikui C-dur

Smuikininko Johnny Gandelsman troškimas žvelgti plačiau nei filharmonijos salė, suformavo unikalią asmenybę savo stiliumi išsiskiriančią tarp nūdienos atlikėjų. Puoselėdamas nepasotinamą susidomėjimą mūsų laikų muzika, bet savo muzikinės karjeros pamatus statęs ant klasikinės mokyklos pagrindų, šiandien Johnny atliekama muzika skamba be galo įdomiai. Jo išskirtiniam muzikiniam braižui neišvengiamai įtakos turėjo bendra sceninė patirtis su tokiais muzikos grandais kaip: Yo-Yo Ma, Bono, Osvaldo Golijov, David Byrne, Bela Fleck, Kayhan Kalhor, Suzanne Vega, James Levine, Mark Morris, Alim Qasimov & Fargana Qasimova, Nigel Kennedy and Martin Hayes.
JAV dienraštis Boston Globe vertindamas smuikininko atlikimą rašė:
,,Delikatus, beveik baletiškas prisilietimas, skoningas stiliaus pojūtis bei vaizduotė”.

Kaip nepailstančiam naujovių ieškotojui J. Gandelsman’ui buvo patikėta pirmą kartą atlikti dešimtis kūrinių parašytų Brooklyn Rider ir Silk Road ansambliams.
Neseniai jam teko garbė koncertuoti su Lev "Ljova" Zhurbin, Dmitri Yanov-Yanovsky, Vijay Iyer, Bela Fleck, Daniel Cords, Rubin Kodheli, Dana Lyn, Gabriel Kahane, Colin Jacobsen, Shara Worden, John Zorn, Christina Courtin, Ethan Iverson, Padma Newsome, Gregory Saunier, Evan Ziporyn, Bill Frisell ir Nik Bartsch.
Community Music Works prašymu smuikininkui buvo specialiai parašytas koncertas, kurį sukūrė novatoriškas kompozitorius Gonzalo Grau, vertinamas ne tik klasikinės, bet ir džiazo, pop muzikos klausytojų.
Smuikininko Johnny Gandelsman kompaktines plokšteles išleido Deutsche Grammophone, Mercury Classics, Sony Classical, World Village ir Orange Mountain Music kompanijos.
Atlikėjas gimė Maskvoje, muzikantų šeimoje, 1995 emigravo į JAV. Jo tėvas Jurijus šiandien yra Mičigano Valstijos Universiteto profesorius, dėsto alto specialybę, mama Janna - pianistė, sesuo - smuikinikė. Johnny gyvena Brukline su drauge Amber bei jų vaikais Julius Ivry and Raiya Leone.

Pianistas Andrius Žlabys publikos atpažįstamas iš savito interpratacijos braižo, kupino subtilaus nuoširdumo ir kilnaus atsidavimo, leidžiančio klausytojui susilieti su intymiausiomis kompozitorių muzikinėmis užmačiomis.

2013 metais bendradarbiaujant su Gidonu Kremeriu ir orkestru “Kremerata Baltika” pianistas atliko solo partiją Victor Kissine kūrinyje “Tarp bangų” styginių orkestrui ir fortepijonui, išleisto ECM.

2012-ieji metai Andriaus Žlabio biografijoje pažymėti debiutu Zalcburgo festivalyje. Čia pianistas skambino W.A. Mozart Koncertą K.467 kartu su Gustav Mahler jaunimo orkestru, diriguojamu Mirgos Gražinytės – Tylos.

Nominuotas prestižiniam Grammy apdovanojimui, pianistas Andrius Žlabys savo biografijos puslapiuose įrašęs eilę reikšmingų profesinių faktų, atvedusių jį į klasikinės muzikos aukštumas, ir jau daugelį metų įtvirtinusių į klasikos elito gretas.

Pianisto “rafinuotas meniškumas” (The New York Sun) atvėrė duris į prestižines pasaulio sales, kaip antai Avery Fisher Hall (Lincoln Center, Niujorkas), Concertgebouw (Amsterdamas), Carnegie Hall (Niujorkas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), The Musikverein (Viena) ir Suntory Hall (Tokijas). 

Andrius Žlabys koncertavo su įvairiais pasaulio orkestrais: New York Filharmonijos, Bostono, Klyvlendo, Roterdamo Simfoniniais orkestrais, de Buenos Aires Filharmonijos ir kt. Pianisto koncertinė patirtis siejasi su tokiomis garsiomis atlikėjų pavardėmis kaip: Yuri Bashmet (altas), Hilary Hahn (smuikas), Gidon Kremer (smuikas).

Užsienio kritikai negaili susižavėjimo kupinų epitetų:
Ne tik Žlabio “ natūralus virtuoziškumas” (žur. Strad), arba “turtingas ir visaapimantis garsas” (The Philadelphia Inquirer), bet ir pianisto “užburianti interpretacija” (Plain dealer) bei “brandus muzikos suvokimas” (Greenville News) – tai, kas atnešė pianistui vienareikšmišką pripažinimą.