Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ugningi Senieji Naujieji metai su A. Belkinu ir I. Vatkinu

Džiugiai sutikti naujuosius metus ir jaukiai palydėti senus tiesiog privalu. Juk, kokia bus šventė, taip raibuliuos ir visi metai! Šviesią nuotaiką bei nuoširdžiausius pašnekesius, be abejonės, kurti padeda, o kūnus judėti šokio ritmu ragina muzika, tad stebuklingą senųjų Naujųjų metų vakarą, kai nostalgiškai skaičiuojamos paskutinės prabėgančių metų minutės ir svajingai žvelgiama į fejerverkų išpuoštą dangų, Aleksandras Belkinas ir Ilja Vatkinas kviečia praleisti ypatingai.

Pavel Volya kvečia Jus į savo didįjį koncertą!

Jūs turite neįtikėtiną galimybę pamatyti ir išgirsti vieno iš pirmų Rusijos Stend-Up pradininkų. Tarp visų įvykių per paskutiniuosius metus, šios 2 valandos bus pačios įdomiausios ir įsimintiniausios jūsų gyvenime.

Dešimt José Gonzálezo kūrinių, kurie pakeitė mūsų gyvenimus

Pirmasis istorijoje J. Gonzálezo koncertas sostinėje įvyks „Compensa“ koncertų salėje. Su net 22 muzikantų orkestru „The String Theory“ ir talentais iš Švedijos ir Vokietijos.

Erotinis vyrų striptizo šou DIRTYY BOYZZ!

Dirty Boyzz - populiari profesionalių striptizo šokėjų grupė, įkurta Slovakijoje, norint kurti jausmingus šou su erotikos prieskoniu, skleisti eleganciją bei patrauklumą, pasitelkiant vyrų striptizo išraiškos formą.

Gregory Porter pretenduoja laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą!

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvis įtrauktas tarp pretendentų laimėti dar vieną „Grammy“ apdovanojimą – jau antrąjį savo karjeroje.

2017 m. sezono FK ''Žalgirio'' abonementas

Abonementai jau prekyboje!

Naujieji metai su AC/DC

Galvojate, kad visiškai nesvarbu kaip, kur ir su kuo sutiksite Naujuosius? Klystate! Net senolių išmintis byloja, kad kaip sutiksi Naujus, taip ir praleisi visus ateinančius metus. Tad patys pabūkite savo likimo kalviais ir 2017 pasitikite australiško roko karštyje!

Čulpan Chamatovos Kūrybnis vakaras

Čulpan Chamatova – viena ryškiausių Rusijos aktorių. Dar studijuodama trečiame teatro meno kurse, nusifilmavo Vadimo Abdrašitovo ir Valerijaus Todorovskio filmuose, vėliau sekė pagrindiniai vaidmenys Rusijos Akademiniame mažajame ir Antano Čechovo teatruose.

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

ANDRIUS ŽLABYS ir JOHNNY GANDELSMAN / SMUIKO IR FORTEPIJONO VIRTUOZAI VALDOVŲ RŪMUOSE

Lietuvos publikos numylėtinis, pianistas Andrius Žlabys ir pasaulinio garso smuikininkas Johnny Gandelsman, po šešiolikos metų pertraukos vėl kartu koncertuos mūsų šalyje.

Draugystė - vienas gražiausių žmogaus bendravimo būdų. Draugas kartais būna tas, kuris žengia priekyje rodydamas kelią, kartais tas, kuris seka iš paskos, taip išreikšdamas savo subtilų palaikymą. Kartais - tiesiog bendramintis, žengiantis greta. Kamerinė muzika – tai žanras, puikiai iliustruojantis instrumentų bendrystę. Atlikėjai, meistriškai perimdami muzikinę mintį, darniai paantrindami ar papildydami vienas kitą kuria harmoningą visumą. Būtent tokį išskirtinio talento dviejų bičiulių muzikinį dialogą gruodžio 11 dieną bus galima išgirsti Valdovų rūmuose Vilniuje.

Programa:

J.S. Bach   Sonata smuikui ir klavesinui E-dur, BWV 1016
L. van Beethoven   Sonata smuikui ir fortepijonui Op. 12 Nr. 3 Es-dur 

Pertrauka

O. Messiaen   Tema ir variacijos
B. Bartok   Pirmoji Rapsodija
F. Schubert   Fantazija fortepijonui ir smuikui C-dur

Smuikininko Johnny Gandelsman troškimas žvelgti plačiau nei filharmonijos salė, suformavo unikalią asmenybę savo stiliumi išsiskiriančią tarp nūdienos atlikėjų. Puoselėdamas nepasotinamą susidomėjimą mūsų laikų muzika, bet savo muzikinės karjeros pamatus statęs ant klasikinės mokyklos pagrindų, šiandien Johnny atliekama muzika skamba be galo įdomiai. Jo išskirtiniam muzikiniam braižui neišvengiamai įtakos turėjo bendra sceninė patirtis su tokiais muzikos grandais kaip: Yo-Yo Ma, Bono, Osvaldo Golijov, David Byrne, Bela Fleck, Kayhan Kalhor, Suzanne Vega, James Levine, Mark Morris, Alim Qasimov & Fargana Qasimova, Nigel Kennedy and Martin Hayes.
JAV dienraštis Boston Globe vertindamas smuikininko atlikimą rašė:
,,Delikatus, beveik baletiškas prisilietimas, skoningas stiliaus pojūtis bei vaizduotė”.

Kaip nepailstančiam naujovių ieškotojui J. Gandelsman’ui buvo patikėta pirmą kartą atlikti dešimtis kūrinių parašytų Brooklyn Rider ir Silk Road ansambliams.
Neseniai jam teko garbė koncertuoti su Lev "Ljova" Zhurbin, Dmitri Yanov-Yanovsky, Vijay Iyer, Bela Fleck, Daniel Cords, Rubin Kodheli, Dana Lyn, Gabriel Kahane, Colin Jacobsen, Shara Worden, John Zorn, Christina Courtin, Ethan Iverson, Padma Newsome, Gregory Saunier, Evan Ziporyn, Bill Frisell ir Nik Bartsch.
Community Music Works prašymu smuikininkui buvo specialiai parašytas koncertas, kurį sukūrė novatoriškas kompozitorius Gonzalo Grau, vertinamas ne tik klasikinės, bet ir džiazo, pop muzikos klausytojų.
Smuikininko Johnny Gandelsman kompaktines plokšteles išleido Deutsche Grammophone, Mercury Classics, Sony Classical, World Village ir Orange Mountain Music kompanijos.
Atlikėjas gimė Maskvoje, muzikantų šeimoje, 1995 emigravo į JAV. Jo tėvas Jurijus šiandien yra Mičigano Valstijos Universiteto profesorius, dėsto alto specialybę, mama Janna - pianistė, sesuo - smuikinikė. Johnny gyvena Brukline su drauge Amber bei jų vaikais Julius Ivry and Raiya Leone.

Pianistas Andrius Žlabys publikos atpažįstamas iš savito interpratacijos braižo, kupino subtilaus nuoširdumo ir kilnaus atsidavimo, leidžiančio klausytojui susilieti su intymiausiomis kompozitorių muzikinėmis užmačiomis.

2013 metais bendradarbiaujant su Gidonu Kremeriu ir orkestru “Kremerata Baltika” pianistas atliko solo partiją Victor Kissine kūrinyje “Tarp bangų” styginių orkestrui ir fortepijonui, išleisto ECM.

2012-ieji metai Andriaus Žlabio biografijoje pažymėti debiutu Zalcburgo festivalyje. Čia pianistas skambino W.A. Mozart Koncertą K.467 kartu su Gustav Mahler jaunimo orkestru, diriguojamu Mirgos Gražinytės – Tylos.

Nominuotas prestižiniam Grammy apdovanojimui, pianistas Andrius Žlabys savo biografijos puslapiuose įrašęs eilę reikšmingų profesinių faktų, atvedusių jį į klasikinės muzikos aukštumas, ir jau daugelį metų įtvirtinusių į klasikos elito gretas.

Pianisto “rafinuotas meniškumas” (The New York Sun) atvėrė duris į prestižines pasaulio sales, kaip antai Avery Fisher Hall (Lincoln Center, Niujorkas), Concertgebouw (Amsterdamas), Carnegie Hall (Niujorkas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), The Musikverein (Viena) ir Suntory Hall (Tokijas). 

Andrius Žlabys koncertavo su įvairiais pasaulio orkestrais: New York Filharmonijos, Bostono, Klyvlendo, Roterdamo Simfoniniais orkestrais, de Buenos Aires Filharmonijos ir kt. Pianisto koncertinė patirtis siejasi su tokiomis garsiomis atlikėjų pavardėmis kaip: Yuri Bashmet (altas), Hilary Hahn (smuikas), Gidon Kremer (smuikas).

Užsienio kritikai negaili susižavėjimo kupinų epitetų:
Ne tik Žlabio “ natūralus virtuoziškumas” (žur. Strad), arba “turtingas ir visaapimantis garsas” (The Philadelphia Inquirer), bet ir pianisto “užburianti interpretacija” (Plain dealer) bei “brandus muzikos suvokimas” (Greenville News) – tai, kas atnešė pianistui vienareikšmišką pripažinimą.