Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

ANDRIUS MAMONTOVAS ''DEGANČIOS AKYS''

Šią vasarą naujojo  Andriaus Mamontovo albumo „Degančios akys“ muziką išgirdo patys ištikimiausi ir labiausiai išsiilgę  jos klausytojai. 17-oje vasaros miestų bei miestelių koncertinės erdvės buvo užpildytos ne tik naujomis, negirdėtomis, bet ir kai kam nuo vaikystės ar paauglystės pamiltomis dainomis, kurios jau tapusios ne vienos sielos himnu. Iš viso šią vasarą A. Mamontovo dainos nuskambėjo daugiau nei 20 tūkstančių gerbėjų.

Turas dar kartą įrodė, kad A.Mamontovas iš  tiesų yra mylimas ir laukiamas visoje Lietuvoje bei turi didelį būrį ištikimų gerbėjų, kurie puikiai priima tiek senas, tiek naujas jo dainas.

Šiomis dienomis ne tik A.Mamontovas su grupe, bet ir didžiulė organizacinė komanda ruošiasi rudens koncertiniam turui Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei spalio 1-ąją startuosiančiam naujajam albumui.

LAUKSIME JŪSŲ:
Spalio 29d. – VILNIUS, Loftas
Spalio 30d. – KAUNAS, Gargaras
Spalio 31d. – KLAIPĖDA, LCC tarptautinio universiteto Michealsen centras