Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAKTINĖS PERSONOS | ORIXO

Bilietai jau prekyboje!

Pop muzikos žvaigždė Jelena Vaenga grįžta į Vilnių!

2017 m. pražioje į Lietuvą atvyksta viena ryškiausių Rusijos estrados žvaigždžių Elena Vaenga.

Deeper Upper MIRRORS albumo pristatymas Kartu su Black Water

Nominuoti M.A.M.A., apdovanoti EuroMusic Contest, pastebėti The Great Escape, Tallinn Music Week ir Positivus ir nė karto neabejojantys tuo ką daro!

Austrių Festivalis 2016

Apie austres sužinokite viską! Išsklaidykite mitus, išmokite derinti su kitu maistu ir gėrimais. Į mokymus įeina: šampano taurė, 1,5 val. paskaita ir 3 rūšių gyvos austrės. Namo parsinešite ir specialų peilį austrėms atidarinėti!

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Amber cirkas rugsėjo mėn. Panevėžyje

AMBER CIRKO istorija prasidėjo dar 1970 metais Alytuje. Vadovaujant Leonidui Bakanui, buvo suburtas liaudies cirkas „Alytus". Praėjus keleriems metams, į cirką atėjo perspektyvus jaunuolis Darius Ščesnulevičius, kuris po ilgo bei intensyvaus repetavimo pasiekė profesionalų cirko artisto lygį ir surengė gastroles įvairiose pasaulio šalyse: Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Danijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Norvegijoje, Taivanyje, Švedijoje, Suomijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Botsvanoje, Katare, Austrijoje, Vokietijoje, Azerbaidžane, Grenlandijoje, Šveicarijoje. Sugrįžęs su didele patirtimi, 2013 metais Darius įgyvendino ilgai brandintą svajonę ir subūrė profesionalų cirko kolektyvą, kurį pavadino AMBER CIRKAS.

Jums parengtoje programoje pirmą kartą Lietuvoje — Indijos ančiukų bėgikių pasirodymas, dresuotų Kamerūno ožkyčių šou, nuostabusis šuniukas Kūba. Mažus ir didelius taip pat privers aikčioti žonglieriai, ekvilibristai, akrobatai, oro gimnastai, fakyrai, o nusišypsoti — linksmieji klounai!

Mielieji, nors vasara mus žavi tuo, kad kaip iš gausybės rago visada pažeria įvairiausių pramogų, tačiau tik vienintelėje vietoje Jūs galite išvysti tiek magiškų ir kvapą gniaužiančių vaizdų, kurie prikausto ir mažų, ir didelių žiūrovų dėmesį, — cirko arenoje, tad skubėkite į čia įsižiebsiančių spalvotų šviesų nutviekstą užburiantį reginį.

PANEVĖŽYJE
PROFESIONALAUS KILNOJAMO „AMBER CIRKO” GASTROLĖS
TRADICINĖJE CIRKO VIETOJE
PRIE „CIDO“ ARENOS
(BUVUSIAM MIESTO ATRAKCIONŲ PARKE)
(Parko g. 12)

Vaidinimai rugsėjo 3 - 14 dienomis:
Treč., Ketv., Penkt., –  19.00 val.
Šeštadienis – 13.00 ir 17.00 val.
Sekmadienis – 15.00 val.


Išankstiniai bilietai pigiau!