Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“

Radistai kviečia: rekordinė muzikos fiesta „Radistai Arena Show“ šiemet vyks gruodžio 3 d.

Vytautas Lukočius kartu su jo vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“

Įsibėgėjus šventiniam laikotarpiui gruodžio 28 dieną Jūsų laukia ypatingas retro vakaras, kuriame šventinės nuotaikos ir muzikos harmonija leis pajusti dar stipresnę šventės magiją.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Oratorija ''Via Crucis''

Oratorija sukurta sopranui, baritonui, mišriam chorui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui. Ją sudaro 14-lika “Via Crucis” / ”Kryžiaus kelio” tematinių dalių, atliekamų vokiečių kalba (tekstas Walter Schaufler, Reinhold Schneider “Kryžiaus kelio” teksto motyvais). Oratoriją pučiamųjų instrumentų orkestrui aranžavo Jaroslavas Cechanovičius.

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Akustinis gyvo garso ''Naktinių personų'' koncertas Šiauliuose

„Naktinės Personos“ kviečia į akustinį naujo turo koncertą Šiauliuose!

Paskutiniams bilietams 35% nuolaida! Koncertas jau šį šeštadienį!


„Naktinių Personų“ muzikos skambesys užlies kamerines erdves. Po metų pradžioje surengto grandiozinio projekto „Po 20 metų“, aplankiusio didžiąsias Lietuvos arenas, – proga išvysti grupę iš arčiau ir giliau išgyventi jos kūrybą.

Jausminga lyrika, prasmingi tekstai, natūralus ir šiltas bendravimas su savo auditorija – daugeliui klausytojų „Naktinės personos“ asocijuojasi su šiais dalykais, o taip pat albumo „Tikras garsas“ skambesiu. Kamerinėje erdvėje „nepasislėpsi“ – čia muzika ir kiekvienas žodis tarsi apnuoginami, todėl tokie koncertai grupei itin svarbūs bei jaudinantys.

Šįsyk nebus kvapą gniaužiančio šou, tačiau bus tai, kas svarbiausia: „Naktinių Personų“ branduolys – Alanas Chošnau ir Aras Vėberis – drauge su profesionalių muzikantų grupe ir specialia programa, kuri jaukioje aplinkoje leis mėgautis didžiausiais grupės hitais ir visiškai naujais kūriniais. 

Akustinių koncertų turas nusidrieks per 10 didžiausių Lietuvos miestų. Tavo mylima muzika ir rudeniui nebūdinga šiluma – jau pakeliui.