Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TEATRALIZUOTAS GYVO GARSO KONCERTAS ''BALSAS VANDENY''

Grupė KITAVA, minėdama jau 15-ąjį kūrybinės veiklos gimtadienį, pristato teatralizuotą gyvo garso koncertinę programą BALSAS VANDENY. Tai unikalus sceninis reginys, išsiilgusiems teatro ir muzikos žaismės, kur vaidybiniai epizodai ir grupės atliekama muzika kuria jaukią ir šviesią muzikinio-teatrinio pokalbio apie laiką, vertybes, žmogų, istorinį virsmą atmosferą. Grupei KITAVA ir aktorių komandai pavyko sukurti unikalią tylos ir garso, žodžio ir melodijos, džiugesio ir jautrumo dermę, kurioje kiekvienas galime rasti save.

G&G SINDIKATAS KAUNO KLUBE ''ORIXO''

Bilietai jau prekyboje!

STUDIJA. Auksinės dainos

Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

KŪRYBOS PODIUMAS

„Kūrybos podiumas“, praėjusiais metais sulaukęs didžiulio susidomėjimo, sugrįžta su nauja įdomių ir įkvepiančių seminarų programa. Gruodžio 10–11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje Jus pakviesime net į šešis savęs pažinimo ir grožio seminarus, kuriuos ves įžymūs žmonės ir profesionalai.

ELVIS PRESLEY SHOW. Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas

Naujas šiuolaikiškas orkestro „Kauno Bigbendas“ ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas. Bilietai jau prekyboje!

AudioGourmet 2016. PARODA GARSO GURMANUI

Geriausia aparatūra ir muzika, koncertai, paskaitos, muzikos įrašai ir skani kava! Unikali proga įvertinti top klasės buitinės garso technikos galimybes. Bilietai jau prekyboje!

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. pasiruošę vėl sudrebinti Lietuvos muzikos pasaulį! Bilietai jau prekyboje!

Akustinės klasikinės muzikos ciklas ''MUZIKINIAI ATRADIMAI''

Tarptautinių konkursų laureatai, smuikininkė Agnė Doveikaitė ir pianistas Kęstutis Pavalkis kviečia jus į klasikinės muzikos koncertą. Susitikdami jau ne kartą scenoje šiam romantiškam smuiko ir fortepijono pokalbiui, atlikėjai atranda vis naujas skambėjimo spalvas. Jungdami įvairias muzikines patirtis Agnė ir Kęstutis žada nustebinti ne tik išskirtine klasikine programa, bet ir kino filmų muzika.

Smuikininkė Agnė Doveikaitė yra aštuonių konkursų laureatė, tarptautinių projektų, kaip "Kremerata Baltica" bei "Orchestra Ensemble Kanazawa" (Japonijoja) narė bei dueto "Duo Together" įkūrėja. Už tarptautinius pasiekimus Agnei įteiktos Lietuvos Respublikos prezidento Valdo Adamkaus padėkos.

Pianistas Kęstutis Pavalkis yra konkursų laureatas, ne tik klasikos, bet ir džiazo atstovas. Atlikėjas dažnai koncertuoja su Neda, Juste Arlauskaite - Jazzu, Jurga Šeduikyte, “Leon Somov & Jazzu” “Face White”, “Blues Makers”, “Green Bridge Band” ir dalyvauja teatro bei kino projektuose („Menas netikėtose erdvėse“, NOA festivalio opera „Geros dienos!”, O. Koršunovo spektaklis „Išvarymas“ ir kt.).

Koncerto programoje skambės G. Faure, A. Dvoržako, F. Kreislerio, M. De Falos, J. Wiliamso, E. Morikone ir kitų kompozitorių kūriniai.