Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujųjų sutikimo vakarą - Amerikietiškos išleistuvės!

Turbūt sunkiai rastum žmogų, kuris nėra girdėjęs ar kino ekranuose matęs Amerikoje taip garbinamų mokyklos išleistuvių.

8 mylinčios moterys

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min. Režisierė - Angelė Šakalienė.

PASITIK 2017 STILINGAI! LINAS ADOMAITIS SU GYVO GARSO GRUPE

2016-ųjų dienoms bėgant į pabaigą pats laikas pradėti planuoti kaip sutiksite naujuosius. Gyvos muzikos klubas ORIXO siūlo puikiausią vakarėlį Kaune. Koncertą su geriausiais muzikantais surengs Linas Adomaitis, svečius savo magijos pasirodymu linksmins iliuzionistas Rokas Bernatonis Magician, o 2017 metus nuotaikingai sutikti padės DJ Erichas!

''Kūrybos podiumas'' su Ineta Stasiulyte kviečia moteris pasisemti įkvėpimo

Ineta Stasiulytė kviečia moteris dviem dienoms savo pareigas perleisti vyrams!

Pasaulinio masto fortepijono virtuozas Ričardas Klaidermanas koncertuos Lietuvoje!

Palangos koncertų salėje vasario 4 d. 19:00 val. vyks prancūzų pianisto Ričardo Klaidermano (gim. Philippe Pages) koncertas. Menininkas pasirodys kartu su styginiu orkestru.

Balandį Vilniuje – elegantiškųjų prancūzų ''Nouvelle Vague'' koncertas

Balandžio 21 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs garsi prancūzų grupė „Nouvelle Vague“. Kolektyvo pavadinimas – tai žodžių žaismas, kuris išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „naująją bangą“ ir atspindi grupės kuriamos new wave muzikos stilių. Tačiau ne tik tai - „La Nouvelle Vague“ terminu apibūdinama XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje prancūzų kinematografe dominavusi kultinė kino meno kryptis, kurios ryškiausi režisieriai - François Truffaut, Jean-Luc Godard, Claude Chabrol ir kitos žymios kino pasaulio asmenybės. Būtent todėl unikalus muzikinis projektas „Nouvelle Vague“, pardavęs daugiau kaip milijoną savo įrašų kopijų, alsuoja subtilia prancūzų elegancija ir rafinuotumu, o jų atliekami kūriniai – tai pasaulinio garso grupių kompozicijos, aranžuotos jausmingame bossa novos stiliuje.

„KAUNAS JAZZ“ KONCERTUOS STILINGASIS VOKIEČIŲ DŽIAZMENAS TORSTENAS GOODSAS

Festivalis „Kaunas Jazz“ atskleidžia dar vieną savo 2017-ųjų sezono žvaigždę. Balandžio 21-23 dienomis festivalio kvietimu Lietuvoje viešės Vokietijos džiazo atlikėjas Torstenas Goodsas.

Legendinis roko atlikėjas Alice Cooper Trakų pilyje

Amerikiečių roko ikona Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme.

Scooter | 2unlimited | Sash! Grandiozinis muzikos ir šviesų šou

Šokių dievai grįžta į Lietuvą! Kovo 3 d. kviečiame Jus į grandiozinį muzikos ir šviesų šou – legendinių grupių SCOOTER, 2 UNLIMITED ir DJ SASH! koncertą didžiausioje Kauno ŽALGIRIO ARENOJE.

Šventinis naujametinis NIKO koncertas

Tiems, kam atrodo, kad šiuolaikinė muzika – tai nyki ir nepasiekiama erdvė, reikėtų pasiklausyti Naujų idėjų kamerinio orkestro ir pamatyti jo muzikantus scenoje.

''Trimitas'' ir ''Kalėdinė uvertiūra''

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” kalėdinę nuotaiką dovanos kartu su Kristina Zmailaite (sopranas), Edmundu Seiliumi (tenoras) bei tarptautinių pianistų konkursų laureatu, Azerbaidžano valstybinės filharmonijos direktoriumi, pianistu Muradu Adigezalzade, dirigentu Dainiumi Pavilioniu. Vakaro programą spalvingai pristatys koncerto vedėja Sigita Stankevičiūtė.

Auksinės Benjamino Gorbulskio dainos

„Tu ateik į pasimatymą“, - šia legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute į nepaprastai šiltą, jaukų pasirodymą kviečia auksiniai balsai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru.

''Bilietai.lt'' ir ''Bilietų Pasaulis'' pristato bendrus dovanų kuponus

Artėjant didžiosioms metų šventėms, bilietų platinimo bendrovės „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ pristato bendrus dovanų kuponus. Precedento neturinti naujiena suteikia galimybę bendrą dovanų čekį išsikeisti į bendrovių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ tinkluose platinamą renginio bilietą. Pirmieji bendri kuponai suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1000 įmonių „Bilietai.lt“ ir „Bilietų Pasaulis“ siūlomų pramogų.

Akordeono festivalis 2016

Provokuoja? Kodėl gi ne!
Verčia abejoti? Žinoma.
Maištauja? Greičiausiai.
Pokštauja? Rimtai.
Jaudina? Ir dar kaip...
Pravirkdo? Pasitaiko...
Ne vienas senosios muzikos gurmanas krūpteli išgirdęs akordeono balsu sruvenant barokinę melodiją. Štai jums ir provokacija, ir abejonė! Bet kai tos pačios dumplės įtaigiai iškvėpuoja popso hitą, antakiai pakyla irgi ne vienam. Pokštas ir maištas viename. Sujaudinti ir pravirkdyti? Prašom: tereikia paklausyti vienišo tango melodijos… Dėl nuostabaus gebėjimo persikūnyti akordeonas vis labiau mėgstamas dabartinės publikos, blyksteli svarbiuose kultūriniuose įvykiuose ir atranda dar neišbandytas nišas. Tokia yra šiandieninio akordeono meno pozicija. Metai iš metų tiesdamas naujus tiltus tarp stilių, epochų ir žanrų, akordeonas neištrinamai įsitvirtino šiuolaikinėje muzikoje ir klausytojams suteikia nepamirštamų potyrių, o kūrėjams – naujų impulsų. Šiandien jau retas instrumento gerbėjas akordeoną susietų tik su liaudiška muzika. Kad šis požiūris pasikeistų, nenuilstamai dirbo Tarptautinio akordeono festivalio, Vilniuje rengiamo nuo 1986 metų, organizatoriai. Ir šiandien akordeonas yra toks, koks yra – nuolat besimainantis, chuliganiškas ir neatremiamai žavus, kuriantis šventę ir suteikiantis katarsį.
Šių metų XIX Tarptautinis akordeono festivalis Vilnius 2016 akordeono ir ne tik muzikos gerbėjus, lapkričio 21-25 dienomis, kviečia kartu mėgautis įvairiaspalve muzikos švente, kurioje net du koncertus, Jums mielieji, organizatoriai dovanoja nemokamai.
Jau Lapkričio 21 d. 19 val. Vytauto Kasiulio dailės muziejuje, kviečiame į nemokamą baroko epochos genijaus D. Scarllati šedevrų, atliekamų  italo Giorgio Dellarole, koncertą. Ypatingo darbo dėka tiriant ir aiškinantis senosios muzikos repertuarą, įskaitant įvairių traktatų analizes ir nuodugnų „basso continuo“ harmonijos taisyklių studijavimą, atlikėjas apdovanoja klausytoją ypatingu būdu išgirsti senąją muziką. Dėl specialaus užsakymo  pagamintas akordeonas, kurio derinimas Valloti AA 415 Hz, tampa senoviniu, autentišku instrumentu, gebančiu išgauti įtaigų ir itin artimą tembrą senajai stilistikai. Be abejo toks G. Dellarole kruopštumas ir muzikinis talentas, lėmė daugelio geriausių muzikantų ir dainininkų bendradarbiavimą, kritikų pripažinimą ir  kas svarbiausia-pilnas sales klausytojų. Kviečiame !
Akademinės ir eksperimentinės muzikos gerbėjus  bei norinčius susipažinti su šiuo žanru, organizatoriai kviečia Lapkričio 22 d. 19 val. į Lietuvos Muzikos  ir Teatro Akademijos Didžiąją salę, kurioje Tarptautinių konkursų laureatas, aukščiausio lygio klasikinės muzikos atlikėjas, suomių akordeonistas Mikko Luoma, pristatys Lietuvos publikai savo naująją programą. Šis muzikas pelnytai laikomas akordeono ambasadoriumi prestižinėse pasaulio koncertų salėse, atlikdamas pasaulines Suomių kompozitorių kūrinių premjeras bei šiuolaikinę eksperimentinę muziką. Organizatoriai koncertą dovanoja nemokamai!
Lapkričio 23 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, šaltus rudens vakarus sušildys du koncertai: 18 val.-neeilinių muzikinių talentų ir virtuoziškumo, akademinės muzikos ansamblis iš Lenkijos „Duo Accosphere“. Vieni talentingiausi jaunosios kartos atlikėjų Alena Budzinakova ir Grzegorz Palus, ansamblio karjerą pradėjo dar studijuodami Krokuvos muzikos akademijoje. Kaip solistai ir duetas tapo ne vieno prestižinio tarptautinio konkurso laureatais. Aktyviai koncertuojantys ir tarptautinį pripažinimą pelnę atlikėjai suteikia unikalų aspektą atliekamoms interpretacijoms.
Na, o 19.30 val., muzikiniu pavidalu švęsime jaunų ir žavių lietuvių muzikantų, Andriaus Balachovičiaus, Donato Bagursko, Justinos Auškelytės ir Joanos Daunytės ansamblio projekto „Trumpas sujungimas“ įkūrimo gimtadienį. Jų bendrų idėjų ir ieškojimų rezultatas-kvartetas pasižymintis savitu skambesiu ir išties netradicine sudėtimi. Smuikas, arfa, akordeonas ir kontrabosas-instrumentai, kuriais muzikantai tapys muzikinius paveikslus ir jais bandys nupasakoti ansamblio gimimo istoriją.
Ne mažiau puikus ir kitas festivalio, lapkričio 24 d. vakaras, kurio metu, taip pat po Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais kviesime į du koncertus. Vienas iš jų- 18val. svečių iš Baltarusijos „Anatoly Taran Trio“ koncertas, kuriame itin įtaigiai muzikuoja akordeonistas, tarptautinių konkursų laureatas Anatoly Taran, kompozitorius ir perkusininkas Hovhannes Avanesyan bei bosinės gitaros meistras  Aleksandras Jefimovas. Profesionali, virtuoziška ir gaivališka jėga plūsta vien iš pirmųjų ansamblio garsų. Improvizacijos, jausminės ir  techninės atlikėjų galimybės keliauja po pačius skirtingiausius muzikos kontekstus ir savo pasirodymuose paliečia tiek tradicines, tiek ir modernias formas bei spalvas. Džiazo trio projekte-džiazo, folkloro, pop kūrinių kompozicijos.
19.30 val. - itin mėgstamas publikos ir tvirtai Lietuvos scenoje įsitvirtinęs 4Tango ansamblis kartu su charizmatiškuoju Eduardo Gimenez (vokalas), dalinsis ugningojo Tango paslaptimis, kurio melodijos nukels klausytojus  į aistros ir fantazijų pasaulį. Ansamblis nuolat aktyviai dalyvauja įvairiuose Lietuvos festivaliuose, rengia koncertus, bendradarbiauja su žymiais solistais.
Festivalio  uždarymo vakaras, vertas išskirtinio dėmesio - tai lapkričio 25 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiantys  intriguojantys ir kiekvieno poreikius atitiksiantys du koncertai:
18 val. vieno perspektyviausio ir aktyviausio jaunosios kartos atlikėjo Tado Motiečiaus, nuolat puoselėjančio akordeono meną šalyje ir užsienyje, solo rečitalis ir kamerinės muzikos koncertas. XIX Tarptautinio akordeono festivalio Vilnius 2016 koncerte, Tadas pristatys ir savo scenos partnerius: jaunosios kartos operos solistę, įspūdingą sopraną valdančią Dovilę Kazonaitę bei klarnetistą Joną Morkūną. Ypatingai įtaigus atlikimas ir nuoširdus muzikavimas nepaliks abejingų.
Tą pačią, Lapkričio 25 d., festivalio uždarymui, organizatoriai paruošė išskirtinę muzikos puotą. 19.30 val. įspūdingos Šv. Kotrynos erdvėje, liesis Prancūzų menininkų Annick Cisaruk ir David Venitucci aistros. Muzikos ir poezijos sintezė, jausmingai perteiktas godumas gyvenimui ir meilei, panaikina realias ribas tarp atlikėjų ir klausytojų. Menininkų talento dėka kuriant svaiginančias emocijas ir subtilių kvapų-garsų įspūdį, viskas susilieja į vieną. Gyvenimo viražai tampa lyg sapnu, o sapnas-gyvenimu. Įtaigūs filosofo Yanowski tekstai, aktorės ir vokalistės Annick Cisaruk talento dėka ir originalios baladės, akordeono improvizacijos meistro ir kompozitoriaus David Venitucci rankose, virs tikru teatru.  Šių menininkų teatralizuoto prancūziško šansono projektas “LA VIEN EN VRAC”, sulaukė didelio pasisekimo turuose po Europą, centrinę Ameriką, Rusiją bei Japoniją, todėl tikimės, kad ir Lietuvos melomanų slapčiausias jausmų kerteles, Annick ir David, palies.
Kviečiame į stilingą, aktualų, demokratišką ir tradicinį renginį – XIX Tarptautinį akordeono festivalį Vilnius 2016 !  Festivalio renginiai įvairiose sostinės koncertinėse erdvėse vyks lapkričio 21-25 d.
Festivalio partneriai – Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vytauto Kasiulio dailės muziejus.