Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Romantinės komedijos premjera: ''NEBAIGTAS ROMANAS''

A 2016-12-13 19:00
Vilniaus kongresų rūmai
19.00 - 49.00
Romantinės komedijos premjera:
„NEBAIGTAS ROMANAS“

2016 m. gruodžio mėn 13 d.
19 val.
Vilniaus kongresų rūmai


Spektaklio kalba: rusų
Trukmė: 2 valandos su pertrauka
+16

Vaidina:
Marija POROŠINA
Jaroslav BOIKO


Režisierius: Michail Mokejev


Tai romantinė komedija, kurios siužeto centre – vyras ir moteris. Suaugę, sėkmingi žmonės, kuriems tenka rinktis tarp įsipareigojimų savo šeimoms ir meilės vienas kitam. Žengti ryžtingą žingsnį ir nutraukti ryšius su praeitimi – ne pats lengviausias dalykas.

Spektaklio herojai papasakos žiūrovams, kaip sudėtinga rasti savo meilę ir kaip svarbu ją išsaugoti. Kuris iš herojų pirmasis imsis drąsos peržengti naujo gyvenimo slenkstį? Spektaklio „Nebaigtas romanas“ atomazga žiūrovams bus netikėta.

Įsijausti į šią lyrinę istoriją jums padės puiki mylimų ir talentingų aktorių vaidyba, gilus humoras ir subtili ironija. Nuostabus muzikinis akompanimentas, šokiai, realistinės dekoracijos ir stulbinantis kostiumų parinkimas neleis jums pamiršti vakaro, kurį praleisite, žiiūrėdami spektaklį „Nebaigtas romanas“.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: Ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: Nėra

Премьера романтической комедии:

«НЕОКОНЧЕННЫЙ РОМАН»13 декабря, 19:00

Вильнюсский Дворец КонгрессовЯзык мероприятия: русский

Продолжительность мероприятия: 2 часа с антрактом

+16

В ролях:

Мария ПОРОШИНА

Ярослав БОЙКОРежиссер: Михаил Мокеев


Это романтическая комедия, в центре сюжета которой - мужчина и женщина. Взрослые, успешные люди, которым нужно сделать выбор между обязательствами перед своими семьями и любовью друг к другу. Сделать решительный шаг и порвать с прошлым - дело не из легких.Герои спектакля расскажут зрителям , как сложно найти свою любовь и как важно ее сохранить. Кто же из героев возьмет на себя смелость первым вступить на порог новой жизни? Развязка спектакля «Неоконченный роман» станет неожиданной для зрителей.Проникнуться этой лирической историей вам помогут блистательная игра любимых и талантливых актёров, живой юмор и тонкая ирония. Прекрасное музыкальное сопровождение, танцы, реалистичные декорации, и потрясающая подборка костюмов сделают вечер, проведенный на спектакле «Неоконченный роман», незабываемым.Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Romantinės komedijos premjera: ''NEBAIGTAS ROMANAS'' A 2016-12-13 19:00 Vilniaus kongresų rūmai 19.00 - 49.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.


Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: Ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: Nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius