Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Premjera! Spektaklis ''Čia aš varatarius'' pagal Pedro Lenz knygą | Panevėžys

Pn 2016-12-16 20:00
Tauros Loftas
5.00
Premjera! Spektaklis ,,Čia aš varatarius”

A žinai kas yr bendra tarp Varatariaus ir Čarlia Čaplina?

Yra tokia gera knyga šveicarų rašytoja Pedra Lenza „Čia aš Varatarius“. Jaučiu nesi tokias keistas knygas skaites. I ne tik del geros istorijas apie toki pusiau lūzerį, pusiau svajotoją, „herojų kaip ir mes“ Varatarių, bet i dėl to, ka ta knyga yra parašyta šiaulietiškai. Tiksliau ta knyga yra išversta į šiauliečių kalbą iš šnekamosios Berno vokiečių kalbos. Čia gal pirms atvejis, nes mums atroda, ka ta šiauliečiu kalba yra kažkokia antraruše, ka negal tokia rašyt geros literatūras. Bet, matai, šveicarai kažkode galvoj kitaip. Jie visi su džiaugsmu skaita tokias knygas i jiems tas baisiai patink.

Patika toks literatūras žaidims i knygas vertėjams Markui Roduneriui i Rimantui Kmitai, kurie nepatingeja išverst romana, galim sakyt, konkrečiai šiauliečiams. I da idomu, ka romana kažkaip suprata i režisierius iš Vilniaus Antans Gluskins, kuris sugalvoja, ka reik pabandyt ne tik šiaulietiškai skaityt, bet i suvaidint scenoj.

Nusprendem, ka visks čia tur but šiauliečiu brands i ka aktoriai gal but ne vien profesionalai, padarem atranka i daba ju yr keturi – Monika Geštautaitė, Donatas Jokūbaitis, Kornelijus Stučkus, Kęstutis Šaltis. Kostiumus kur‘ žinoma dizainere šiauliete Gabriele Januškevičiūte. Muzikoj irgi yr pasirinkims. Bet geriausiai tink BIX‘ai, ane? Tiesa, taip i nepasakem, kas bendra tarp Varatariaus ir Čiaplina. Ai, ateik i sužinosi, jei esi labai smalsus.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/istartas/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Premjera! Spektaklis ''Čia aš varatarius'' pagal Pedro Lenz knygą | Panevėžys Pn 2016-12-16 20:00 Tauros Loftas 5.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N16
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Senamiesčio g. 29 Panevėžys Lietuva
Organizatorius