Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Mano žmona - melagė'' / ''Моя жена - лгунья''

T 2016-12-21 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai
15.00 - 35.00
V. Iljin, V. Lukašov

Mano žmona – melagė
ekscentriška 2 dalių komedija

Libretas: Jurij Rybčinskij
Spektaklio trukmė 2 val. 20 min.

Dirigentas
Marina TRETJAKOVA

Režisierius
Galina GALKOVSKAJA

Dailininkas
Liubov SIDELNIKOVA

Baletmeisteris
Natalja FURMAN

Turbūt nėra nei vienos sutuoktinių poros, kuri nebandytų nustatyti, kas yra nekaltas melas, o kas – rimta apgavystė, kurį nusižengimą galima atleisti, o kurio – niekada. Kartas ir nekaltas melas tampa rimto skandalo priežastimi. Vėliau mes, aišku, gailimės pasakytų žodžių ir esame pasiruošę bet kam, norėdami ištaisyti padėtį...

Spektaklio autoriai siūlo kartu su jo veikėjais pamąstyti apie tai, kas trukdo išsaugoti meilę ir harmoniją šeimyniniuose santykiuose. „Mano žmona – melagė“ – tai ekscentriška komedija, lengvai besišaipanti iš daugelio vyriškų ir moteriškų baimių, dėl kurių žmonės dažnai prisikuria problemų, kaip sakoma, „lygioje vietoje“.

Pjesės veiksmas vyksta XX amžiaus 70-aisiais metais Amerikoje. Tačiau, reikia pripažinti, kad tokia situacija galėjo susiklostyti ir bet kurioje Europos šalyje, kadangi šios pjesės veikėjai – šiuolaikiški didmiestyje gyvenantys jauni žmonės, kurie stengiasi leisti laiką gražiai ir linksmai.

Pagrindiniai spektaklio herojai – sutuoktinių pora, kurių santykiuose bręsta krizė. Vyras Viljamas nori vaiko, bet jo žmona Keitė dar nėra pasiruošusi atsisakyti nerūpestingo gyvenimo. Ir štai, kartą papusryčiavusi restorane su vyro bičiuliu, Keitė nusprendžia nuslėpti šį faktą nuo savo sutuoktinio. Viljamas, pajutęs pavydą nepažįstamam vyrui, išeina iš namų. Tokiu būdu nekaltas moteriškas melas tampa rimto nesutarimo šeimoje priežastimi. Siekdama susigrąžinti mylimąjį, Keitė pasiryžta dar didesnei apgaulei...

Spektaklio premjera įvyko 2010 metų liepos 14 dieną.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Mano žmona - melagė'' / ''Моя жена - лгунья'' T 2016-12-21 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai 15.00 - 35.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:20
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius