Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

CRAIG HILL & JIMMY MCGHIE

T 2016-10-12 20:00
Tamsta Klubas, Vilnius
10.60
„Humoro klubas“ ir „Mick Perrin Worldwide“ kartu su MZA pristato

CRAIG HILL & JIMMY MCGHIE


„Humoro klubas“ pradeda naują užsienio komikų pasirodymų sezoną su dviem fantastiškais komikais – Craig Hill ir Jimmy McGhie! Pasirodymas vyks spalio 12 dieną klube „Tamsta”. Visas pasirodymas bus anglų kalba.

CRAIG HILL
Kiltu pasipuošęs Škotijos komedijos lobis Craigas Hillas pasirodo Jungtinėje Karalystėje ir kitose valstybėse, o kiekvienais metais Edinburgo „Fringe” festivalyje yra vienas iš populiariausių komikų. Šelmiškas, nepaisantis jokių autoritetų ir, žinoma, fantastiškai manieringas – toks yra Craigas Hillas, o jo gebėjimą kandžią „stand-up” komediją derinti su gebėjimu kurti tikroviškus veikėjus, muzikalumą ir improvizaciją žiūrovai visame pasaulyje sutinka plojimais.

2016 metų rugpjūtį Craigas Hillas septynioliktą kartą pasirodė Edinburgo „Fringe” festivalyje su solo pasirodymu ir jam priklauso pavydėtinas pasiekimas – kiekvienais metais visi išparduodami pasirodymai. Jis pasirodo ir televizijoje – BBC laidoje „Live Floor Show” ir savo laidoje „Craig Hill’s Out Tonight”. Jis pasirodė kaip Edinburgo humoro festivalių („Fringe” ir „International”) atstovas gala renginiuose Niujorke ir Toronte, reguliariai veda Hogmanay gatvės vakarėlius Invernese, Škotijoje, pasirodė Londono „Palladium” ir vedė varjetė pasirodymą „Forbidden Vaudeville”, kuris buvo sukurtas specialiai Andrew Lloydo Webberio prestižiniam Sidmontono festivaliui.

Craigą rasite internete, adresu www.mrcraighill.com

„Neįtikėtinai juokingas”  ★★★★(List)
„Velniškai linksmas” (Scotland on Sunday)

„Nuoširdžiai juokingas. Nesu girdėjęs, kad taip stipriai publika juoktųsi. Fantastiškas darbas su publika. Nuolatinis juoko priepuolis. Jis patinka daug kam ir yra labai juokingas” ★★★★★(Mirror).
„Hilas turi sustoti juokauti, kad publika išsijuoktų ir tik tada gali tęsti. Absoliučiai vertas dėmesio.” (Edinburgh Evening News)

JIMMY MCGHIE
Pripažintas „stand-up” komedijos atlikėjas Jimmy McGhie nuolat pasirodo pagrindiniuose Jungtinės Karalystės ir užsienio valstybių festivaliuose tiek su solo programa, tiek kartu su kitais komikais. Jis pasirodė BBC laidose „Live at the Electric” ir „Russell Howard’s Good News”.

„Ypatingai geras. Protingas, asmeniškas ir labai juokingas. Tobula kombinacija! Nėra tiek daug komikų, kurie galėtų jam prilygti. Pasirodymas buvo nuostabus, privalote pamatyti.” ★★★★  „The Scotsman“
„Juokingas. Protingas. Puikus komikas. Sensacija! ★★★★ „Broadway Baby“
„Britas komikas Jimmy McGhie ankstesnėse recenzijose buvo apibūdintas kaip „labai gražus”, „erzinančiai gražus” ir netgi „nuobodžiai gražus”. Kažkoks keistas komplimentas. Manęs McGhie išvaizda neerzino, bet jo žavingas aukštesnės klasės akcentas ir santūrus „britiškumas” tiesiog priverčia jį mėgti. Labai rekomenduoju. Ir ne tik dėl to, kad jis gražus pažiūrėti.” – „The Daily Review”
‘Juokingas, užsiimantis saviplaka, mėgstamas”. ★★★★★  „Three Weeks“      
„Puikus” ★★★★  „Chortle“

Bilietų kaina: 10 EUR + aptarnavimo mokestis.

Nusipirkus sėdimą bilietą, reikėtų rezervuotis vietą el. paštu club@tamsta.com. Nerezervavus, bus paskirtos atsitiktinės vietos.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
CRAIG HILL & JIMMY MCGHIE T 2016-10-12 20:00 Tamsta Klubas, Vilnius 10.60
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N18. N16 su suaugusių palyda
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva