Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PARKING. FIA PASAULIO RALIO-KROSO ČEMPIONATO ETAPAS - NESTE WORLD RX OF LATVIA

Š 2016-10-01 09:00 - S 2016-10-02 18:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
Automobilių stovėjimo aikštelės bilietus gali įsigyti tik tie asmenys, kurie įsigijo NESTE WORLD RX OF LATVIA įėjimo bilietus. Perkant stovėjimo aikštelės bilietą bus būtina nurodyti 9 ženklų kodą, esantį ant NESTE WORLD RX OF LATVIA bilieto (bilieto ID numeris). Lankytojų patogumui sektorių A, B, D ir stovimų vietų bilietų savininkams yra numatyta STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 1, o C sektoriaus lankytojams – arčiau sektoriaus esanti STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 2. Su C sektoriuje įsigytu bilietu lankytojas negali pirkti bilieto STOVĖJIMO VIETAI 1, o su sektorių A, B, D ir stovimų vietų bilietais negalima pirkti vietos STOVĖJIMO AIKŠTELĖJE 2. VIP bilietų savininkams automobilių stovėjimo vieta yra įtraukta į bilieto kainą, ji bus netoli VIP zonos.

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 1 / PARKING 1

Automobilių stovėjimo aikštelė lengviesiems automobiliams yra ties Bikerniekų kelio trasa. Ši aikštelė yra skirta A, B, D ir stovimų vietų (ST) sektorių lankytojams. Stovėjimo aikštelės bilietas galioja abiem varžybų dienoms – spalio 1–2 dienoms. Įvažiavimas į aikštelę iš Šmerlio gatvės.

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ 2 / PARKING 2

Automobilių stovėjimo aikštelė lengviesiems automobiliams yra ties Bikerniekų kelio trasa. Ši aikštelė yra skirta C sektoriaus lankytojams. Stovėjimo aikštelės bilietas galioja abiem varžybų dienoms – spalio 1–2 dienoms. Įvažiavimas į aikštelę iš Bikerniekų gatvės.

Renginio nuoroda: http://latviarx.lv/lv/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
PARKING. FIA PASAULIO RALIO-KROSO ČEMPIONATO ETAPAS - NESTE WORLD RX OF LATVIA Š 2016-10-01 09:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~9:00
Vietos skirtos neįgaliesiems: taip
Nuolaidos skirtos neįgaliesiems: taip
Renginio kalba: latvių/ anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
RA EVENTS SIA
RA EVENTS SIA
Celtnieku iela 23 Talsi LV-3201 Talsi