Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ELTON JOHN

A 2016-11-15 19:30
Arēna Rīga
40.00 - 300.00
Seras Eltonas Johnas su grupe grįžta į Rygos areną – 2016 m. lapkričio 15 d. čia bus surengtas jo  pasaulinio koncertinio turo „Wonderful Crazy Night” koncertas.

Koncerte skambės ikonomis tapę jo hitai ir kiti kūriniai, apimantys neįtikėtiną penkis dešimtmečius trunkančią muzikinę Eltono Johno karjerą, įskaitant dainas iš jo būsimo albumo „Wonderful Crazy Night“.

Būgnais Eltono Johno grupėje muša Nigel Olsson, gitara groja Davey Johnstone – muzikos direktorius, pirmą kartą grojęs su Eltonu dar 1971-aisiais ir pilnai prisijungęs prie grupės metais vėliau, bosine gitara – Matta Bissonette, perkusija – John Mahon, klavišiniais – Kim Bullard.

Išvysti Eltono, vieno labiausiai pripažintų ir dievinamų visų laikų atlikėjų, šou scenoje trokšta publika visame pasaulyje. Nuo jo karjeros pradžios 1969 m. Eltonas Johnas yra surengęs virš 4 000 pasirodymų daugiau nei 80-yje pasaulio šalių.

Eltonas – vienas geriausiai visais laikais perkamų solo dainininkų, jo biografijoje – 37 auksiniai ir 27 keliskart platininiai albumai, taip pat 58 kūriniai, patekę į „Billboard Top 40“ Jungtinėse Amerikos Valstijose. Visame pasaulyje jis jau pardavė daugiau kaip 250 milijonų albumų. Eltonui priklauso geriausiai perkamo visų laikų singlo „Candle in the Wind“ (1997) rekordas – šio singlo parduota 33 mln. vienetų. Jis taip pat daugiausiai kartų į „Billboard Adult Contemporary“ sąrašą patekęs atlikėjas – jo paskutinis singlas „Looking Up“ iš naujo albumo „Wonderful Crazy Night“ yra jau 71-asis šiame sąraše. Eltonas Johnas taip pat yra parašęs muziką tokiems sėkmės sulaukusiems sceniniams pastatymams ir filmams kaip „Billy Elliot: The Musical”, Eltono Johno  ir Tim Rice „Aida” bei „The Lion King“, kuris neseniai buvo įvardintas kaip pelningiausias sceninis pastatymas ar kino filmas pasaulyje.

Tarp daugybės jo apdovanojimų ir įvertinimų – penki „Grammy“, „Grammy Legendos“ apdovanojimas, „Tony“, „Oskaras“, „BRIT Awards“ geriausio britų vyro atlikėjo titulas, įrašai Rokenrolo ir Dainų autorių šlovės muziejuose bei Kennedy šlovės centre, „Gyvos legendos“ apdovanojimas, 12 „Ivor Novello“ apdovanojimų. Už nuopelnus muzikai bei labdaringai veiklai karalienė Ežbieta II suteikė Eltonui Johnui sero titulą. Neseniai Eltonas buvo įvardintas kaip pirmasis „BRIT Awards“ ikonos titulo gavėjas – šis apdovanojimas suteikiamas už aukščiausio lygio britų muzikos pasiekimus ir yra suteikiamas tik tiems artistams, kurių muzika, įrašai ir pasirodymai padarė ilgalaikį poveikį tautos kultūrai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ELTON JOHN A 2016-11-15 19:30 Arēna Rīga 40.00 - 300.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~17:45
Renginio trukmė: ~2:00
Renignio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizatorius
BRAVO EVENTS, SIA
BRAVO EVENTS, SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 Rīga LV-1045 Rīga