Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VOLSKI. PSYCHASAMATYKA

Š 2016-12-03 20:00
Menų fabrikas Loftas
26.50
VOLSKI. PSYCHASAMATYKA

BILIETUPASAULIS.LT SVETAINĖJE ĮSIGYTI Į KONCERTĄ „VOLSKI. PSYCHASAMATYKA” BILIETAI NESUTEIKIA TEISĖS Į NEMOKAMĄ LR VIZĄ!
БИЛЕТЫ, КУПЛЕННЫЕ НА САЙТЕ BILIETUPASAULIS.LT, НЕ ДАЮТ ПРАВА НА ПОЛУЧЕНИЕ БЕСПЛАТНОЙ ВИЗЫ!


Vienas populiariausių baltarusių dainininkų Liavonas Volskis savo kūrybą vėl priverstas pristatyti už gimtosios šalies ribų. Menų fabrike „Loftas“ dainininkas surengs savo naujausio albumo „Psychasamatyka“ pristatymo koncertą, kurio metu nuskambės visos naujo albumo dainos ir didžiausi ankstesnių Liavono Volskio projektų hitai.

Kelerius metus Baltarusijoje negaunantis leidimo surengti viešą koncertą dainininkas prieš dvejus metus Teatro arenoje pristatė ir ankstesnį savo albumą „Hramadaznaustva“. Taip pat ne kartą dainininkas Lietuvoje yra koncertavęs ir su savo grupe „Krambambulya“.

Šįkart Liavono Volskio koncertas skambės labai ypatingai. Kartu su dainininku scenoje pasirodys įsimintinai atrodantis jo bendražygis bosistas Alesius Františekas Myškevičius, o likę muzikantai bus Vilniuje reziduojantys norvegai Snorre Bergerudas, Sindre Skeie, Bjornas Holmeslandas, su kuriais ir buvo įrašytas albumas „Psychasamatyka“.

Kadangi išvysti Liavono Volskio koncertų Baltarusijoje publika neturi galimybės, dauguma dainininko gerbėjų į Vilnių atvyks iš įvairių Baltarusijos miestų ir regionų. Lietuvos klausytojai turi galimybę išgirsti ne tik gyvai skambančius hitus, kuriuos mintinai dainuoja kaimyninės šalies muzikos gerbėjai, tačiau pateks ir į roko maršus primenantį vakarėlį, kur labai svarbi tautinė baltarusiška simbolika, laisvės siekiai ir kova už demokratiją.


Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/Volski.Lavon?fref=ts

Muzika:
https://www.youtube.com/watch?v=N8wKGaadNj0
https://www.youtube.com/watch?v=gyoJq5L3Ldk

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/Volski.Lavon?fref=ts

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VOLSKI. PSYCHASAMATYKA Š 2016-12-03 20:00 Menų fabrikas Loftas 26.50
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Švitrigailos g. 29 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VŠĮ ''Metų projektai''
VŠĮ ''Metų projektai''
Papilėnų g. 12 – 19 Vilnius