Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VIRGILIJUS NOREIKA. MANO LIETUVA.

Š 2016-10-08 17:00
Bistrampolio dvaras
8.00 - 10.00
Legendinio tenoro Kipro Petrausko mokinys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, Lietuvos operos grandas Virgilijus Noreika jau penktą dešimtmetį užima pirmaujančią poziciją lietuvių operinėje muzikoje kaip unikalaus, nepaprasto grožio tembro tenoras, koncertuojantis su Lietuvos ir užsienio šalių orkestrais. Maestro gastroliavo Bulgarijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV, Kanadoje, Čilėje, Peru, Argentinoje, Venesueloje, Japonijoje, kt. Virgilijus Noreika, per daugiau nei penkis dešimtmečius besitęsiančią solisto karjerą, surengė  beveik 1000 solinių koncertų- rečitalių!

Virgilijų Noreiką ypatingai džiugina susitikimai su Lietuvos publika, todėl Maestro yra pasiryžęs surengti kuo daugiau koncertų įvairių šalies regionų miestuose ir miesteliuose. Šiems susitikimams-koncertams paruošta ypatinga programa „Virgilijus Noreika. Mano Lietuva“, skirta visiems ir kiekvienam.

Drauge su Maestro Virgilijumi Noreika koncerte dalyvaus jo klasės absolventas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, Choro dirigavimos ketedros vedėjas, choro dirigentas ir dainininkas Dainius Puišys (baritonas) bei pianistas ir dirigentas Vytautas Lukočius (fortepijonas)

Spalvingoje koncerto programoje klausytojai išgirs S. Šimkaus, J. Gruodžio, B. Dvariono, V. Klovos operų arijas, romansus, dainas, duetus ir gerai pažįstamas, estrados klasika tapusias B. Gorbulskio, M. Vaitkevičiaus, A. Raudonikio ir kt. lengvąsias melodijas bei užsienio kompozitorių populiarius opusus.

Tikra muzikos gurmanų puota! Koncerto vedėjas, žinomas muzikologas, radijo ir televizijos laidų vedėjas Viktoras Gerulaitis  įpins ir žodžio meną. Žaismingos iškalbos nestokojantis konferansje klausytojus lydės emocingais muzikos takais...

Renginio nuoroda: http://www.bistrampolis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VIRGILIJUS NOREIKA. MANO LIETUVA. Š 2016-10-08 17:00 Bistrampolio dvaras 8.00 - 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodnatį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kučių kaimas Panevėžys Lietuva
Organizatorius
VšĮ Bistrampolio dvaras
Bistrampolio g. 1 Kučių km., Panevėžio raj. 38240 Kučių km., Panevėžio raj.