Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VILNIUS | Liubov Kazarnovskaya Jubiliejinis turas/ Любовь Казарновская Юбилейный концерт

T 2016-10-12 19:00
Vilniaus kongresų rūmai
27.25 - 56.00
LUBOV KAZARNOVSKAYA
GALA KONCERTAS

«Lovechangeseverything – Meilė keičia viską.
Mano pirmieji 35 metai pasaulinėje muzikos scenoje»

Pasaulio operos scenos žvaigždė LIUBOV KAZARNOVSKAYA koncertuos Klaipedoje spalio 10 diena ir Vilniuje spalio 12 dieną.
2016 metais, Liubov Kazarnovskaja atšvęs savo jubiliejų. Dar viena apvali jubiliejinė data patvirtina tai, jog Sielos jaunystė neturi ribų ir tai skamba intriguojančiai ryškiai!
Operos žvaigždė prieš savo publiką pasirodys skirtingose žanruose: ryškiose operinėse ištraukose, užvedančiojoje operetėje, miuzikle. Koncerto programoje skambės rusų romansai, itališkos dainos, o taip pat Franko Sinatros, Laizos Minelli, Edit Piaf ir daugelio kitų žymių atlikėjų kompozicijos. 
Liubov Kazarnovskaya - dainininkė, kuriai susižavėję plojo visų pasaulio žinomų operos teatrų žiūrovai. Operos primadona - Liubov Kazarnovskaya - ryškiausia pasaulinės operos žvaigždė (sopranas), tarptautinių konkursų laureatė, muzikos mokslų daktarė, profesorė. Jos partneriais buvo L. Pavarotti, P. Domingo, Ch. Carreras. 1994 - 1997 metais Lubov Jurjevna glaudžiai bendradarbiavo su Mariinsko teatru ir Valerijum Gergijevu. 1996 metais ji sėkmingai debiutavo "La Scalos" scenoje S. Prokofjevo operoje "Žaidėjas". "La Kazarnovskaja» - taip vadina ją Italijos spauda. Dainininkė savo repertuare turi daugiau nei penkiasdešimt partijų. Ji vadinama geriausia mūsų dienų Salomėjos partijos dainininke, geriausiu sopranu D. Verdžio operose ir Tatjanos partijos atlikėja operoje "Eugenijus Oneginas". Liubov Kazarnovskaja apdovanota prestižiniu Kembridžo centro diplomu, kaip viena iš 2000 žymiausių XX amžiaus muzikantų. Nuo 2013 m. kovo mėn. 3 d., ji yra viena iš keturių žiuri narių šou „Vienas prie vieno!“ «Один в один!». Nuo 2014 m. Kazarnovskaja yra naujo persikūnijimo šou „Vienas prie vieno!“ «Точь-в-точь» žiuri narė Pirmame kanale[4].
2015 metais buvo dainos konkurso „Eurovizija-2015“ Rusijos žiuri nare.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VILNIUS | Liubov Kazarnovskaya Jubiliejinis turas/ Любовь Казарновская Юбилейный концерт T 2016-10-12 19:00 Vilniaus kongresų rūmai 27.25 - 56.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~90:minučių
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 20 proc. nuolaida balkono vietoms iki 2016.09.25

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius