Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SYMPHO SHOW - Pasauliniai hitai

A 2016-11-22 19:00
COMPENSA koncertų salė
15.00 - 46.00
Unikaliausias sezono koncertas:
SYMPHO-SHOW
sugrįžta su nauja programa: Golden Collection


 
Metų įvykis kupinas naujų muzikinių atradimų: be pačių ryškiausių Sympho Show aranžuočių, 2015 metais jau užkariavusių žiūrovų širdis, programoje taip pat bus pristatyti nauji kūriniai - tačiau tai ne tik POP ir ROCK muzikos klasika, bet ir Elektroninės muzikos simfoninės interpretacijos!

Dar visai neseniai simfoninis orkestras visiems kėlė asociacijas su klasika ir griežtomis žanro taisyklėmis. Tačiau dabar visi klasikinės ir originalios instrumentinės muzikos gerbėjai, pop ir roko žvaigždžių aistruoliai, visi, kam patinka ryškus šou, galės apsilankyti viename koncerte, kuris nepaliks nė vieno abejingo. Sympho Show tai pasauliniai hitai, atliekami tikro simfoninio orkestro.

Unikalių aranžuočių ir šiuolaikinio pateikimo dėka žiūrovai galės naujai pažinti MUSE, ADELE, STING, EUROPE, PRODIGY, BON JOVI, SCORPIONS, DEEP PURPLE, BRUNO MARS, GEORGE MICHAEL, MODERN TALKING, MICHAEL JACKSON, WHITNEY HOUSTON ir daugelio kitų legendinių grupių ir atlikėjų kūrinius.

Jūsų laukia 30 profesionalių, energingų ir charizmatiškų orkestro muzikantų komanda, naujos originalios aranžuotės, ryškios vokalinės partijos, kokybiškas garsas, dinamiški šviesos ir specialūs efektai, jūra įspūdžių, uždegantys solo ir įdomios staigmenos!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SYMPHO SHOW - Pasauliniai hitai A 2016-11-22 19:00 COMPENSA koncertų salė 15.00 - 46.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val. su pertrauka
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius