Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šviesos misterija. Teatralizuotas gyvos muzikos ir šokio koncertas

Pn 2016-09-30 18:00
Kauno valstybinis lėlių teatras
16.00
Šviesos misterija - teatralizuotas gyvos, instrumentinės muzikos, klasikinio bei džiazinio vokalo, šokio, judesio, video projekcijų bei žodžio meno koncertas Kauno valstybiniame lėlių teatre rugsėjo 30 dieną, 18 val.

Naujo, šviesaus muzikos skambesio bei integruoto sceninio meno paieškose susibūrę profesionalai - Kristina Siurbytė, Akvilė Garbenčiūtė bei kiti atveria mitinėmis alegorijomis grįstą gamtos būtybių pasaulį, kviesdami suaugusius žiūrovus pasinerti į žmogaus kelią, egzistenciją, jo ryšį su gamta bei pačiu savimi paliečiantį skambesį, o mažuosius žiūrovus - mėgautis šviesia skaidria muzika, šokiu, natūralių medžiagų bei augalinių dažų kostiumais praturtinta istorija.

Netradicinis ir netikėtas muzikos instrumentų derinys, jų panaudojimas ir tarpusavio sintezė, kontrastuojantys klasikinio ir džiazinio dainavimo stiliai, suteikė galimybę Arvo Pärt, Hans Zimmer, Ara Malikian, Philip Glass, Stingo, Michael Jackson, P.Čaikovskio, Z.Bružaitės, K.Mašanausko, V.Kernagio ir kitų kompozitorių kūrinius bei jų motyvus išgirsti kitaip. Gimė naujas, ypatingas skambesys, leidžiantis naujai išgirsti klasikinės, folkloro, džiazo, miuziklo ir pop muzikos šedevrus. Koncertinių kanklių, smuiko, gitaros stygose, o ir kituose instrumentuose, šių spalvingų muzikos žanrų kūriniai suskambo savitai ir netradiciškai.

Tačiau tai – ne tik koncertas, kuriame persipina skirtingų muzikos stilių gijos. Tai muzikinė istorija-pasakojimas, kurioje šokio, muzikos ir poezijos žaismės susijungia į vieną ratą. „Šviesos Misterija“ – tai jaudinanti ir paslaptinga istorija, kurios pagrindinė ašis – trys kontrastingos gamtos dievybės, primenančios mums apie mūsų sąsają su gamta, savimi pačiais, harmonijos praradimą ir naują kelionę iš naujo atrandant tai, kas iš tikrųjų kvepia namais – mūsų Žemei, gamtai, mūsų pačių esačiai ar visoms mitinėms gamtos būtybėms, kuriomis tikėjimas vis dar rusena mūsų visų pasąmonėje.

Gamtos būtybių balsais skambės:
       Kristina Siurbytė     (klasikinis vokalas)
       Akvilė Garbenčiūtė  (džiazinis vokalas)

šviesos burtus muzikos garsais perteiks:
      Evelina Butienė (koncertinės kanklės)
       Milda Kazakevičiūtė (smuikas/ klavišiniai)
       Marius Bučys (gitara/ perkusija)
burtus šokio judesiais kurs:
        Viltė Kazlauskaitė (šokis, choreografija)
        Aleksandras Jankauskas (choreografija)

         Tautvydas Stanelis (projekcijų režisierius)
         Erikas Mineikis (garso režisierius)
         Remigijus Januška (šviesų dailininkas)
         Viltė Kazlauskaitė (kostiumų dailininkė)

Renginio nuoroda: http://facebook.com/sviesosmisterija

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šviesos misterija. Teatralizuotas gyvos muzikos ir šokio koncertas Pn 2016-09-30 18:00 Kauno valstybinis lėlių teatras 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės al. 87A Kaunas Lietuva