Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

STUDIJA. Auksinės dainos

K 2016-11-17 18:00
Koncertų salė Saulė
12.00 - 16.00
Grupė „Studija“. Auksinės dainos
Stilius: pop/rock,jazz/rock;soul


Bene seniausiai Lietuvoje grojanti grupė, įkurta 1978m. Šiais metais grupei sukanka 38 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte - 219.

Koncerte Šiauliuose skambės grupės auksinės dainos ir keletas premjerų. „Mergaitė ir regis“, „Spindulys“, „Daina draugams“... - visi neužmirštami hitai išsklaidys rudeniškas apniukusias nuotaikas jau 2016 lapkričio 17 dieną! Programa išskirtinai autorinė.

Grupėje tie patys muzikantai groja nuo jos įkūrimo. Grupės solistas Steponas Januška daugelio konkursų laureatas ir dainų autorius. Taip pat grupėje dainuoja bosistas bei dainų autorius Gintautas Litinskas garsėjantis kaip geležinio balso savininkas. Šiuo metu grupės vokalistė jauna dainininkė Edita Bodrovaitė.

"Studija" išleidusi septynis autorinius albumus. Grupės programą sudaro tiek autoriniai tiek  garsiausių užsienio atlikėjų koveriai.

Grupės muzikantai:
Steponas Januška- vokalas
Edita Bodrovaitė – vokalas.
Gintautas Litinskas – bosinė gitara; vokalas.
Virginijus Pažemeckas- gitara; vokalas.
Valdas Galdikas- mušamieji
Raimondas Jonutis- klavišiniai
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
STUDIJA. Auksinės dainos K 2016-11-17 18:00 Koncertų salė Saulė 12.00 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Tilžės g. 140 Šiauliai Lietuva