Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Renginys vyks lietuvių k.) Maša ir Lokys / Маша и Медведь | VILNIUS

S 2016-12-25 19:00
COMPENSA koncertų salė
14.00 - 38.00
Populiariausio animacinio serialo „Maša ir lokys“ herojai atvyksta į Lietuvą susitikti su vaikais ir kartu švęsti Naujuosius metus. Pasaulinę šlovę pelnę herojai Maša ir Miša mažuosius žiūrovus džiugins gruodžio 25 d. Vilniuje, gruodžio 26 d. Klaipėdoje ir gruodžio 27 d. Kaune (kasdien po du pasirodymus lietuvių ir rusų kalbomis).

Naujametiniuose Mašos ir lokio nuotykiuose – įspūdingo dydžio lėlės, kalbančios vaikiškais balsais, įspūdingos spalvotos dekoracijos, akrobatiniai triukai, specialiai šiam šou sukurtos apšvietimo ir pirotechnikos sistemos ir, be abejonės, šventiniai stebuklai. Nuotaikinguose pasirodymuose mažieji lankytojai ir jų tėvai bus ne tik žiūrovai, bet ir pasakos dalyviai.

Pagrindiniai muzikinio spektaklio veikėjai – žinomi liaudies pasakų herojai Maša ir Lokys, kurie dalyvauja pačiuose tikriausiuose Naujametiniuose stebukluose. Lokį gąsdina įvairiausi nuotykiai, į kuriuos įsivelia linksmoji Maša.

Didžiulė meilė mergaitei ir atsakomybės jausmas priverčia lokį atsisakyti jam įprasto ramaus gyvenimo ir kartu su Maša jis dalyvauja linksmiausiuose įvykiuose. Jaunieji žiūrovai susipažins ne tik su Maša ir lokiu, bet ir su voveryte, zuikiu, vilku ir kitais pasakos personažais. Naujametiniuose šou jaunųjų žiūrovų laukia gausybė smagiausių įspūdžių: susitikimas su stebuklų pasauliu ir išmintingais herojais, dainuojančiais linksmas dainas ir šokančiais pasakiškus šokius.

Scenoje vyks tikri stebuklai, netrūks žaidimų, pokštų, siurprizų ir dovanų visiems, laukiantiems Kalėdų senelio ir Naujųjų metų!


Pasirodymai įvyks:

Gruоdžio 25 d. – koncertų sale “Compensa”, Vilnius
16:00 – pasirodymas rusų k.

19:00 – pasirodymas lietuvių k.

Gruоdžio 27 d. – Sporto Halė, Kaunas
16:00 – pasirodymas lietuvių k.

19:00 – pasirodymas lietuvių k.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Renginys vyks lietuvių k.) Maša ir Lokys / Маша и Медведь | VILNIUS S 2016-12-25 19:00 COMPENSA koncertų salė 14.00 - 38.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Renginy VILNIUJE rusų k.: 16:00 Durys 15:00
Renginys VILNIUJE lietuvių k.: 19:00 Durys 18:00
Renginy KAUNE lietuvių k.: 16:00 Durys 15:00
Renginys KAUNE lietuvių k.: 19:00 Durys 18:00

Renginio trukmė: ~ 1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius